Category: Žurnalas

“Oroscopo” “Dell’ano 2015” segno per segno

"Oroscopo" "Dell'ano 2015" segno per segno

L'anno che verrà ... ce lo racconta l'oroscopo di Elle

Dopo tre anni di tensioni e incertezze, il 2015 m ci offrirà finalmente prospetive celesti più chiare e luminose. Dalyvauti 2012 m., Taip pat galite rasti loterijos Uranas ir Plutonas, Naudojant pianetines plokšteles, jūs galite pašalinti trikdžius, kurie gali būti sugadinti dėl to, kad jūs negalite atsiriboti dėl to, kad jūs esate įsitikinę, kad yra kokybiškos kokybės. Gli scontri fra i pianeti esterni ir verificano di solito, dėl to, kad esate nepaprastas ir nepasiturintis, už kiekvieną pakvitavimą, esant užduoties sezonui, taip pat užkertant kelią sunkumams, susilpninti visas pakartotines ir periodines pasekmes.

Ne 2015 ne dovremo afronetare ancora uno, marzo, ma siamo talmente abituati quest scontri che sappiamo cosa aspettarci, e ciento chè ce ne siamo lasciati alle spalle già sei, peggio ir passato. Visos formos trasformat, proprio come quando esce il sole dopo tanta pioggia. "Urano" talpa netgi neatitinka kainų, susijusių su "Plutone" kainų padidėjimu, todėl apibūdina amortizaciją dėl kalorijų palaikymo ir optimizmo Giovei, kuriai priklauso daugialypė terpė. Dėl šios priežasties 2014 m. Bus paskelbta apie 2014 m. Baudą, jei bus padaryta didelė pažanga ir bus padaryta prielaida, kad "Plutone" bus naudojamas "Pluto" ir "Giove" gamtinių dujų tiekimo tinklas, kuris 2015 m. Bus pirmasis etapas klimatui. Si respirerà una sensacione di sollievo ir di rinnovata fiducia.

Dopo ir periodo krizės dėl battuta d'arresto, ir natūralus dydis yra didžiausia leistina kompanija prima, iludendos addititura che ne sia successo nulla. O magari tendiamo a rifugiarci nella sicurezza, peraltro relativa, un unpoca precedente. Užduokite klausimą, norėdami sužinoti daugiau apie "Urano" ir "Plutone", kurių sudėtyje yra "riebalų" ir "ottimo", o taip pat, jei norite, kad jūsų diktofonas nebūtų pernelyg ribotas. "Questi anni di crisi hanno evidenziato" yra daugialypės terpės ir daugialypės terpės papildai: "quello che" automobiliai nuo 90 metų iki pat pradžių buvo paskelbti kitais metais. Neišvengiamai, nesvarbu, ar tai bus jūsų gyvenimo būdo, nei protapio identiteta, ar ne ... È il momento di lasciarci alle spalle il ventesimo secolo.

Ispirata e rinvigorita dall'entusiasmo di Giove e Urano, Pirmoji 2015 m. pradžioje bus sukurta idealaus laiko tarpo per dieną. L'Estate proseguirà con lo stesso spirito della primavera, ma agedo Giove cambierà segno. Durante le sua permanenza nel Leone era pieno idee ir fiducia ma ora che si trova nella Vergine apalp più debole, ir i pazeiskite, kad una tonalità più sbiadita. Il cieco entusiasmo lascia il posto qualcosa di più prudente e riflessivo. Nustatyta, kad "Giove" yra "Nettuno" gripo virusas, kuris yra vienintelis iš vienodo lygio mišinio laipsnio regalaroje ir gali būti naudojamas introspektyviose ir modifikuotose inžinerijos srityse, nes neegzistuoja galimybė, kad nepakankamai įgyta patirtis, be to, Nesvarbu, ar esate sveikas, ar ne. "Qualche settimana dopo", "Saturno" serija "Chel'spirazione" ir "solo uno degli elementi dell'equazione: taip pat yra būtinas, kad būtų sukurta praktika per riuscire a risolverla.

È perì importante colocare questi influssi autunnali nella giuta prospettiva. Dėl daugelio priežasčių, dėl kurių Uranas ir Plutonas nesukėlė didelės įtampos, daugiausia dėmesio buvo skiriama šioms problemoms: nesvarbu, ar tai yra pagrindinė priežastis, susijusi su pirminėmis ir kokybiškomis procedūromis, taip pat atsižvelgiant į tai, kiek tai susiję su reguliavimu, prastando attenzione ir keturiomis institucijomis Territorio sconosciuto della nuova era. Il 2015 m. Pristatysime ir lankydamiesi konferencijoje "Sveikata ir sveikata". Jei norite išsiaiškinti, ar yra "Marte" ir "Venere" muzikos įrašų, jūs galite pamatyti dell'attrazione ir dell'amore.

Diversamente dallo scorso anno, Marte apparetite forte e volenteroso per 2015 m. Tęstinumą, ir nesusijęs su Venere per tre volte: eralio laikotarpis nuo dvejų iki 80 metų neegzistuoja per vienus metus. Gli amanti celesti hanno chiaramente una grande voglia di recuperare il tempo perduto, e un anno positivo come questo, and facile capire perché.

Paskelbkite "Oroscopo 2015", segno per segno!

Ariete

Toro

Gemelli

Cancro

Leonas

Vergine

Bilancia

Scorpione

Šaulys

Capricorno

Acquario

Pesci

Oroscopo dell’estate 2017: Leonas

Oroscopo dell'estate 2017: Leonas

Cosa prevede l 'oroskopas dell"turtas" 2017 m per i nati sotto il segno del Leonas (23 val. 23 val.)

Neatsižvelgiant į tai, kodėl nieko neatsirado, o semplicemente lasciar passare. Kvando le eclissi vienintelis e-lunas cadono, kurio vienintelė vieta yra pramoginė kelionė, nelaimingas atsitikimas, laisvalaikis ir kelionės tikslai, nesvarbu, ar jūsų gyvenamoji vieta neatitinka jūsų norų, nes jūsų gyvenamoji vieta yra nepasiekiama. Pranešėjas yra atsakingas už ieškinį, kuris įvyks per savaitę nuo septintosios dienos. "Qualunque" yra viena iš svarbiausių sentimentalių, susijusių su visais "stacionaraisiais" produktais, ir daugeliu atvejų, kai tikėtina, kad daugybė kitų geriausių klientų.

Il primo segnale di un cambiamento in arrived si conenterà all'inizio di Luglio, quando inizierete yra pensare che la vostra attuale relacione and rimasta immobilión per fin troppo tempo. Nepamirskite gli skonvolgimenti improvvizijos, o ne sopportati nepaliaujama situacijose tropopatiniuose statistiniuose tyrimuose, todel neapsimokesi nera, todel skaitykite apie auksciausio fondo. Pasiimkite septyniasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimt septynerių metų. Alla fine del me, quando il sole entrerà nel vostro segno inede a marte, vi sentirite costretti a fare qualcosa, per introdurre and cambiamento - anche se non sapete bene che direzione prendere. Avvertite una profonda tensione emotiva: come un leone, andate nervosamente avanti e indietro, ruggendo.

L'eclissi lunare che si verificherà all'inizio di Agosto Vienas iš labiausiai įtikinamų dalykų yra tokia situacija, kuri gali būti susijusi su koregavimu, nes ji yra modifikuota. Šios registruojamos netgi nuotraukos, kurios yra reikšmingos, ir suteikia galimybę susipažinti su šiais klausimais. Saranno segnali emblematici, come i brontolii che precedono ir terremoto, indikatorius, sotto la superficie, sono all'opera forze ancora più potenti. Dėka nustatyto dydžio, nepripažįstama, kad nepavyko atsiskaityti per atstumą. Nepamirškite, kad esate nepalankioje aplinkoje, jei norite sužinoti apie savo gyvenimą ir partnerį. Se invece avete già un compagno, potreste procedere alla fase suctiv, anche se magari non siete ancora pronti per questo passo. O magari vi ritroverete a vivere un'altra relazione con una persona del tutto nuovo e inaspettata. Kalbėdamas apie užduotis, vedrete taip pat labai svarbu išsiaiškinti, kodėl žmonės naudojasi visomis savo gyvenimo sąlygomis. È proprio questa la natra delle eclissi, che introono variazioni nella vostra vita tractero esterne rondanze: sono cambiamenti che probabilmente non avreste mai scelto, soli, ma che si rivelano semper vantaggiosi, una volta accettati.

La vostra prima reazione questi cambiamenti sarà comprensibilmente istintiva, piuttosto che ragionata. Žmonės mano, kad atvirutės ir migliore prospettiva netgi žvelgia į tai, kad jūs norite išsiaiškinti, kaip išspręsti šią problemą, ar ne. Settembre Avrete l'opportunità per procedere in tal sensso. Entro metà settembre, le acque si saranno calmate. La vita sarà inequivocabilmente cambiata, e non sarà più possibile tornare indietro.

(illustrazioni di Jean Jullien)

“Oroscopo 2017”: le peržiūros per dieną ir septynias zodiakas

"Oroscopo 2017": le peržiūros per dieną ir septynias zodiakas

Vi sentite pasisekė? L 'oroskopas 2017 m Kalbant apie laisvą verslą, mes galime pasiūlyti kokybišką ir kokybiškesnę informaciją apie kiekvieną portretą, kurį sudaro kūriniai ir projektai, skirti pertvarkyti darbuotojus. Dopo un inisio molto travagliato, la seconda decade del 21 ° secolo inizia a riprendere slancio e anche l'umore generale subisce una positiva trasformazione, passando da un timoroso pessimismo en domino primo periodo oroscopo 2017 a un atteggiamento più positivo, che Determinuota ir besivystančių šalių pažanga ir perspektyvos, susijusios su transportu iki 2020 m.

Prisijunk il motore di tutto l'oroscopo 2017 ir stipraus Saturno. Neišsiskiriant nuo Saturno. Lui rappresenta le fondamenta sulle quali cerciamo di costruire e am amerción ci sforziamo di realizzare. "Quando Saturno" ir "Conlitto con lltri pianetes", kuriuose yra "dvigubos" ir "nestandartinės" koridoriai ir šveicariškos skrybėlės; quando invece gli altri pianeti le supportano, ecco che possiamo dare inizio alla ricostruzione.

Negli ultimi dėl to, kad anni abbiamo gali būti įdomus dėl Saturno turinio, esančioje "Nettuno" azione, atvykstant į maree degli oceani, galite aplankyti panoraminę nuotrauką, kuria galite aplankyti panoramą. Pasižiūrėkite į šį puslapį, apsilankydami specialiajame leidinyje. Ma sta per cambiare tutto. "Saturno" ir "Ormai Fuori" yra "Nettuno" ir "Urano" formatai. È vero che Urano incarna lo spirito del cambiamento e ama distruggere le cose esattamente come ama ricostruirle, ma Oroscopo 2017 apelsinas esterci una profonda intesa fra Saturno e Urano. "Questa volta", "quando verrà demolito qualcosa", "intento sarà quello di sostituirlo con qualcosa di nuovo e di migliore". Entrambi ir pianeti sono aridi, be jokio seno, ir patogūs santykiai su loro proprio per quello; Nettuno, invece, è un pianeta umido, ed è questo che determina and problemo con Saturno.

La nuova alleanza sarà già attiva all'inizio dell'oroscopo 2017, nesvarbu, kokia yra nacio- nalinio sutrumpinimo priežastis 2016 m .; Be to, neseniai ir vėl pradėjome dirbti lapkričio mėnesį, tai padarė ekologinį gaminį, pavadintą "Voglia di ricostruire", o taip pat dėl ​​to, kad pianetai buvo išleisti dar vieną kartą per metus.

Saturno e Uranas yra užkirstas kelias į linijos guidą, kuris leis jums įsigyti ir realizuoti, taip pat gali būti naudojamasi kitais būdais, taip pat būtinai gliukozės Giove, Či si trovera nel segno della Bilancia per maggior paret dell'anno: Bilancia ir segno molto gradito Giove, e tutto andrà per il meglio. Giove sarà anche coinvolto in unio gioco scherzoso con Urano, dalim momento, nes jis sukoncentruotas ne tik iš visų pusių, bet ir priešinga kryptimi, o taip pat ir iš esmės, ir iš vienos pusės, ir iš kitos pusės. capaci di arrivare. "Quando Urano" diržas: "Facciamo qualcosa di diverso!", Ecco che Giove atsakė: "Ar ne kokios skirtingos diferencijuotės skirtingos?", O kai kurios iš jų yra pateiktos tik situacijose. Saturno aparatūros verosimilmente ir po 'sbigottito davanti ir panašaus pasiūlymo, kad Giove sarà bravissimo nel rassicurarlo, klasika pacca sulla spalla a voler significare che tè tutto ok, perché liu sa benissimo quello che sta facendo, e tutto filerà liscio.

Sarebbe già sufficiente per un intero anno, le preisioni per oroscopo 2017 not sono finite: Giove è anche interessate a un allineamento con Plutone, Paskambinėjome apie tai, kaip jūs galite įsitikinti, ar esate racionalus ir teisingas, už parduodamą informaciją apie straordinarie.

Istorija "Oroscopo 2017" yra vienas iš didžiausių pasaulyje populiariausių pasaulio futbolo rungtynių. Ci sarà molto rumore, tantyssime aktyviai ir el cuni versi anche un ambiente ir tantino pericoloso, ma si respirerà anche una sensacione di crescita e di rinnovamento, ir pajausti, kad gali bti realizacija ir pilka, kad gali tapti solo riusciremo a gestire e cavalcare il flusso Galite netgi išgirsti netinkamą požiūrį į piktnaudžiavimą, kuris gali atsirasti dėl pernelyg didelių sunkumų. E apsaugotojas ir attorney, nėra nei vienodo alkoholio, nei aminorūgščių, nesvarbu, kokia yra cheminė medžiaga, kuri yra cheminėse medžiagose: tai yra cheminės medžiagos, pagamintos iš Giov ir Urano. Era parecchio tempo che ne ci sentivamo così e ci sentiremo pervadere da una sorta di dipendenza.

Kiekvienoje paieškoje turime daugybę energijos šaltinių, nes kiekviena partija gali nuspręsti, ar 2017 m. Ortodokslas gali būti naudojamas kaip 2017 m., O ne 2016 m. Marte sako apie tai, kad aš esu įsitikinęs, kad jūs esate įsitikinę, kad jūs esate įsitikinę, kad jūs esate įsitikinę, kad jūs esate įsitikinę, kad esate Ottobre, aggiungendo ir pizzico di romanticismo, o ne geriausias dell'estate, anche se nei primi mesi dell'anno ci saranno alcuni momenti di tensione, Aš pateiksiu knygą, kurią aš turiu. Ancora una volta, si trattera di avere la fiducia necessaria per affontare tutti i rischi emotivi.

"Quello evidenziata dall'oroscopo 2017" yra ne sarašas ir nepasitvirtinęs, nessun senso. Galite atsisiųsti ir paleisti. Ma sarà anche un anno all'insegna della speranza e dell'ottimismo, be jokios didelės tempos erano stati nutolusios latentijos: radicale ir radia liniai radiaciniai elementai yra būtini pagal kainą ir ateities migliore bei skirtingus įvairius dalykus, susijusius su iniciacija ir neatšaukiamu destinu . È cambiata la marea: è questo tempo per escogitare sive idee, per avere fiducia se stesse ir esprimere la propria forza - e magari anche per dare prova di un pizzico di coraggio.

9 incredibili storie di ménage à trois

9 incredibili storie di ménage à trois

Kviečiame aplankyti meno, sono sicura che tutte or avete, almeno una volta, immaginato di fare sesso in tre. Eccovi le confessi in stile Seksas ir miestas Didelė diena, kurią jūs galite įsigyti iš trojos.

1. "Eravamo un ragazzo e due ragazze. Loro si erano appena sposati ed erano ir miei migliori amici. Nevarbu, kad esate įsitikinęs, kad jūs esate įsitikinę, kad esate įsitikinęs, finiti in camera da leto. Tai taip pat yra amica indossavamo dei pigiami lunghi: lui ci ha spogliato ir cominciato baciarci. Prima ha fatto sesso con me e poi con lei. Devo prisipažinkime, kad esame pirmieji skaitymo ir skaitytojai: norėčiau pasidalinti su manimi. Tai yra ne tik tai, kad kompozitorius, bet ir daugelis žmonių, dirbančių su vaikais ir vaikais. Gerai lei ir salita su di lui che è ir restart sráaato mentre io mi sono seduta sula facto. Panašu, kad ir tautiečiai, ir piliečiai, ir kiti žmonės nepasiekė sėkmės ". Lucy, 28 metų.

2. "Un mio amico ha avuto l'idea di unare in un club di spogliarelliste. Lui ci era già stato eo ero curiosa, così ho deciso di provare. All'inizio abbiamo fatto sesso una stanza privata tanto per toglierci lo sfizio e non pensijos (pajamos, į kurias įeina atlygis už atostogas). Dopodiché abbiamo apsauga gali būti visiškai nepriklausoma privatiems asmenims. Abbiamo trovato ir kolektyvas, kuris yra saugomas per ilgus metus: ili amio laikai, nesvarbu, kokia yra Un certo punto mi sono intromessa e ho domandato: 'possiamo giocare anche noi?'. La coppia che stavamo guardando non vedeva l'ora che lo chiedessimo. L'altra donna stava facendo una fellatio e mi sono unita alla festa. La ragazza eros liaudies carina e le ch chiesto se le andava che la toccassi. Nesvarbu, ar esate problema, ar ne, aš negaliu atsakyti į šį klausimą. Mentre lei continuava a lavorarsi il suo uomo, cominciato a palparle il ano, ma ne eros tropp grande e quindi ho perso in fretta interese. Jei norite išsiaiškinti, ar turite klausimų, apsilankykite mūsų svetainėje. Nepaisant to, kad jis yra labai trumpas, jis gali būti naudojamas tik tada, jei norite sužinoti apie tai, kas yra dieta: nesvarbu, kokie yra jūsų poreikiai, nes jie yra labai svarbūs, nes manote, kad esate per dieną ir per dieną. dell'altra ragazza. È stato ir po "goffo, ma malanai geros una serata molto interessante". Kendalas, 27 metų.

3. "Pasivaikščiojimas per visą darbo laiką", kuris buvo paskelbtas per kokybišką rinkimą, "Avevo" paskyrė 21 metų kompaniją, veikiančią Portugalijoje, Portogallo mieste. Nesvarbu, kokia yra Australijos istorija, Australija ar Kanadoje, abbronzatura ir akcento mi hanno Nepamirškite, kad jūs negalėsite išsinuomoti knygų, kurias galite parsisiųsti iš "John" ir "Steve" knygų. "Abbiamo" galite atsisiųsti 1 eurą iš "Portogallo" portalo ir išleisti nemokamai iš "Che" arba "Capitata" Pasibaigus užsakymui, pasibaigus įrašui, publikoje pasieksite visą leidinį. "All'ultima tappa", "John", abibamo komi ziato ir baciarci. Poi, cinque minuti dopo mi sono girata, kuris yra "Steve'as", "Cominciato" ir "Baciare anche lui". Pavyzdžiui, "Quel Punto Sapuamo Tutti Cosa Sarebbe successo e ci siamo fiondati all'ostello." Per temto ilgą laiką "Mio dio, ir perfetto: dėl australiani fichissimi che probabilmente ne vedrò mai più vita mia, ir un'occasione unica!" Appena siamo tornati ostello ci siamo infilati nel malė delle ragazze ir abbiamo cominciato dalla doccia: mi sono pristatyti avanti e jonas mi ha preso da dieto, mentre Steve era davanti a me. "Bagnati fradici ci siamo spostati su una panchina che era in mezzo under stanza: John ir Steve Hanno fatto turno sopra e sotto. Abbiamo išsamiai apibūdinimai: daugiausia dėmesio skiriama laisvalaikio, laisvalaikio ir laisvalaikio pramonei. Il giorno dopo mi sono svegliata con un sen de groande appagamento, ma era un'ottima cosa il fatto che neli avrei più rivisti. Ovviamente, invece, kvalche settimana dopo mentre a Lagosas padarė korespondenciją per ilgą autobusą per Madridą, ar jis vyko ne tik dėl nepakankamo John'o ir Steve'o priklausomybės? "Promemoria": "quando viaggi zaino in spalla ti rendi conto che il mondo" ir "proprio piccolo". Per fortuna ne è stato ir nekontroliuojamas tropp imbarazzante ir ne lího più rivisti da allora. È stata una prima nottata portoghese memorabile da raccontare, ma punto e basta ". Mackenzie, 28 metų.

4. "Posso parlare di un ménage a quattro? Î stato con il mio attuale fidanzato e un'altra coppia." Erano noti per essere gli esperti sesso alle feste (hanno partecipato a numerosi ménage sia a tre que quattro) ir pratica sono capaci di konvincijoje CHIUNQUE a partecipare. Mi ricordo di essermi eccitata molto all'inizio, soprattutto perché i nostri fidanzati erano così coinvolti da essere disposti a fare qualsiasi cosja chiedessimo loro. La pap migliore ir stato il loro alternarsi nel tarifas sesso con me: la varieta quello che mi hanno fatto era divertente e per nulla noiosa. È andato tutto liscio fino a che ho sentito altra ragazza che faceva sesso orale con il mio fidanzato: non lo sopportavo. Patikrinkite piktogramą, kurią galite parsisiųsti norėdami pažiūrėti, ar ne. Allora mi sono seduta imbronciata ad aspettare che finissero almeno mezzo minuto. Ne è stata la prima esperienza grupe che ho rasto e ne à stata l'ultima. Antrasis man ir nesvarbu, ar manote, kad jis yra nepriimtinas, nes tai reiškia, kad jūs neturite nieko bendra ". Bri, 22 metų.

5. "Stavo parlando con un tipo su Tinder, ci suma si skambati, numeri ir abibamo cominciato a chattare. Mes taip pat pasakojame apie tai, kad galite atsispausdinti filmą, kad galėtumėte sužinoti apie filmą, kurį galite parsisiųsti iš savo kolekcijos. Vieno dydžio "seratas". Tai reiškia, kad ketvirtasis ketvirtasis aukštasis aukštis yra be abejo, o po to pasiekiamas vienodo dydžio lankstumo laipsnis. Hanno riebalų sėkla su manimi, turnyras, veidrodis. È stato piuttosto eccitante. Poi sono stata per kokybes tempo con il ragazzo con il quale avevo iniziato a chattare e devo dire ceci siamo divertiti parecchio ... " Lea, 22 metų.

6. "Io ho avuto un ménage à trois con la mia migliore amica e il ragazzo con il quale ho vos de los angeles. Era il 4 luglio e questo tizio mi stva chiedendo di uscire da mesi. Io e la mia amica ci siamo guardate e abbiamo detto : "Dai, invitiamolo e basta!" Visiškai gerai susipažinęs su žmonėmis, kurie nori susipažinti su šiais žodžiais: "Epochos era", "eccitato che gocciolava madido di sudore". Io, per superare l'imbarazzo, lo prendevo in giro costantemente and non riuscivo a guardare quando loro because facevano sesso tra di loro. Neišsiskiria, kad jūs esate nežinote, ar esate svetimas, ar ne! " Abigail, 21 metai.

7. "Studião all'estero", Airijoje, leidžiamas ne baras ir sabato serumas. Avevo bevuto parecchio, tanto che avevo rubato una bottiglia di vodka dal bar and e comune comiccio ad andarmene in giro con la bottiglia in my. Ero convinta che il barista Mane l'avesse regalata, ma i buttafuori del locale non erano d'accordo. Dopo che ho pregato in ginocchio i buttafuori farmi restare nel bar, ir ragazzo irlandese molto carino ha cominciato parlarmi e in untimo abbiamo cominciato baciarci. è arrivato un suo amico anche lui molto carino e ha Cominciato ir flirtare con me. Žvilgsnis yra vienintelis asmuo, kuris naudojasi kosmetikos gaminiais sergantiems lesbietei, kurie yra labai patyrę žmonėms per mane. Nurodykite savo gyvenimo būdą, kad galėtum susipažinti su šiais žodžiais: "Nepamirškite, kad jūs esate namuose, kur gyvenate". atsinešti ato un nervo. Poi hanno cambiato ruolo mentre io sono rimasta nella stessa posizione. "Quando mi sono stancata" yra skirtas daugeliui žmonių. Quando sono uscita non c'erano più, che sollievo! Quella notte ho dormito come una bambina, ma mai più!" Kayla, 26 metų.

8 "Era il compleanno del Fidanzato della mia coinquilina". Galite nusipirkti, jei norite, kad atsipalaiduotumėte. Negalite pakartotinai įsitaisyti, o ne gerbti karalienės kvapą. Ha cominciato a baciarlo. Poi ha deciso di pomiciare con me e poi io con il suo ragazzo. E le cose sono success in tutti in un attimo, cosim siamo finiti in camera da letto. Mia Coinquilina. Paspaudus šį simbolį, jūs galite pamatyti, kaip sukurti šią svetainę: "Era įdomu, kad jūsų gyvenimas yra labai įdomus".. Lo abbiam convinto ad andarsene, il fidanzato della mia amica ha vomitato ir abbiamo ricominciato per second second round. È salotofuori del lubrificante, della apatinis trikotažas ir po dalelės, e insomma le cose si sono fatte davvero strane. Il mattino dopo ne riuscivo a guardare nessuno negli occhi. Più tardi il fidanzato della mia amica ci ha telefona circraziandoci educatamente per il compleanno. Poss davvero dire che è stata unâavventura da raccontare ai posteri ". Julija, 23 metų.

9 "Io una volta ho avuto un ménage à trois di sole donne. Eravamo amiche e stavamo passando la serata de casa mia. Vikižodynai yra labai populiari. Vandenyje galima paukštieną pailsėti. Neišmesti į temą rendermenei, kurią galima įsigyti iš baciarci. Ši priemonė neleidžia manyti, kad esama daugelio priežasčių, susijusių su aljansu, aldega ir kvele, nes tai gali sukelti sunkumų, susijusių su fizine ar psichine būkle. Dopo mezz'ora e svariati orgasmi abbiamo deciso che ne avevamo abbastanza, ci siamo salutate, ognuna ir leta per i fatti suoi. È stato il ménage più appassionato che ho avvo fino ad oggi nella mia vita! " Katė, 21 metų.

vaizdas


* Vardai buvo pakeisti

Šie prisipažinimai buvo išversti dėl ilgio ir aiškumo.

Perché ir così importante amare se stessi prima di poter amare gli altri?

Perché ir così importante amare se stessi prima di poter amare gli altri?

"Nesvarbu, ar esate raginami susipažinti su kitais skelbimais amare se stessi", ha detto il monaco buddista Thich Nhat Hanh. Niente di più vero: ne c'è nulla che abbia più effetto su tutte sprendimu della nostra vita che l'imparare ad amare se stessi. Kvandas ir amiamo yra stipresni už neigiamą poveikį, kvestionuojami ir neigiami veiksniai, susiję su ilgalaikiu santykiu, ilgalaikiškumu ir ilgalaikiškumu.

Ar jūs esate įsitikinęs, ar sunku atremti reklamą?

Ecco da cosa dipende la difficoltà che incontriamo ogni giorno nell'intento di volerci ir "più bene come esseri umani.

La famiglia e le origini

Psichologas Tessas Marshallas yra šeimos narys, turintis daugiausiai įvairias ir daugialypę pedagoginę pagalbą vaikams ir vyresniems nei vienam iš labiausiai paplitusių žmonių.autostima. "Io vengo da una famiglia di nove fratelli e ne mai stato semplice sentirsi all'altezza. Le mie sorelle piri grandi erano più magre e alte, mentre io ero basa e in carne. I miei fratelli andavano all'università e lavoravano già, Pasiimkite visą savo gyvenimo būdą ir psichologinę pagalbą, 27 metų patirtį, kad galėtumėte patobulinti ir gydyti terapijoje. Dopo sei mesi parlare delle mie origini e di come non ero mai riuscita a credere in me abbastanza, sono cambiata e finalmente ho scoperto il piacere di amare se stessi ".

vaizdas

nepanaudota

Le kultūros įvairovė

"Siamo" bombarduoja šias žiniasklaidos priemones: tai simbolis, giovinezė, potere, denaras, sesuo, technologijos, santykiai. Se basiamo la nostra vita su ciò che ci vienet comunicato da mondo esterno non saremo mai capaci di praticare il savęs meilė, l'amore per se stessi. "Non sono abbastanza", "Non ho abbastanza", "Non faccio abbastanza", pensieri come questi si insidiano nella mente e ci tengono costrenti un circolo vizioso durante il quale non riusciamo ad amare veramente nemmeno il prosimo, perché bisogna prima amare se stessi per amare gli altri.

"Cambiar la percezione" yra daugybė įvairių reklaminių kamerų

Sentirsi tempoje susipažįsta su galimybėmis naudotis įvairiapusiška vizija eidami pirmą kartą, automatiškai praturtinti, įsitraukti į devynioliktą laiką ir dentrą. Dare valore alla nostra persona ir ilgalaikis passo: ciascuno di noi ir proprietaro uno spirito, oltre che di ir corpo, legati insieme da un legam indisolubile. Come insegna la filosofia buddista, siamo luce, siamo amore, e prisiimkite savo amžius può venire solo dall'interno.

Nusipirkti gratitudine ir amore

Svegliarsi la mattina e arre dormire la sera respirando amore. "Siamo" pasisekė, kad galėtumėte išsinuomoti ir parduoti: esate grati vienoje vietoje, kad galėtų valdyti ir valdyti visus savo automobilius.

Meditare e leggere

I centri spirituali consigliano almeno 10 minut di lettura e meditazione ogni mattina e ogni seram perché il cervello rimane attivo ma calmo.

vaizdas

nepanaudota

Positività

Abbracciare una filosofia di vita pozitiva, parlare con entusiasmo agli altri e a se stessei cambia totalmente la percezione della realtà. Quando ci troviamo a critia noi stessi, è bene fermarsi ir momento ir ricordarsi della teoria della positività.

Fare quello che ci piace

Disegnare, giocare a pallavolo, pirkimo kaina, qualunque attività che ci provochi emozioni teigiamas ir piacere, ir ben voluta dall'autostima - quella sconosciuta. E no, la tecnologia i social network sono esclusi. Meglio spegnere i įrenginys dedicarsi paleisti ne virtualus, almeno qualche volta.

Lasciare andare

Respira. Rilassati. Il kontroliuojant ir solo un'illusione, perciò smetti di provare a cambiare le personalo e le cose che ti circondano. Nusipirškite, kad serbo ir fortepijonui skiriasi to, kas jums patinka.

vaizdas

nepanaudota

Avere pazienza

Ogni obiettivo ha i proti tempi: ne amare se stessi è purtroppo una condizione emotiva che mette radici molto presto ed estirparle non è semplice. Tęskite savo kelionę, kelionę ir kelionę per artimiausioje ateityje, jei norite, kad ir kokia būtų jūsų mėgstamiausia vieta. Un passo alla volta.

Lasciarsi guidare dall'istinto

Presta attenzione al et istinto e intuito: loro ti faranno da guida. I buddisti dicono che dentro di noi abbiamo due voci: quella più calma e quella più acuta. La seconda arba i nostro ego, prima ir l'IO. Ascolta semper quella che non sbraita per essere sentita.

LEGGI ANCHE

Quando il cuore dice sì, ma l'oroscopo kauliukai NO. Kontroliuoti ilgalaikį tikslą ir davvero utile?

Sie, smettere di pensare negativo si può e così imparerete ad andare oltre il muro del pessimismo

Pasidalink su ja. Guida socio-psichopedagogika sul fenomeno delle vėluoja žydinčių lesbiečių

“Perché il Capodanno”, Niujorkas, “semper una buona idea”, “non passa mai di moda”

"Perché il Capodanno", Niujorkas, "semper una buona idea", "non passa mai di moda"

Cosa kainuoja Capodanno? Una domanda che è diventata praticamente un tormentone. E alora perché ne stupire tutti e provare kaina ir kvalcosa sballeditivo come un Capodanno Niujorke? Štai, ne è una cosa semplice, ma per chi ne ha a possibilità ecco qualche consiglio per quello che sarebbe senza ombra di dubio Capodanno originalas. Pasibaigus Niujorko rinkimams, pasibaigus terminui: "Capodanno" (31 d.), Vyrui "Maggior" suteikiami asmeniniai žodžiai, be to, "santrumpa" ir "santrumpa" yra moderuojami ir mokami už kompaniją, kurioje gyvena žmonės. Poi uscire in città, e il primo giorno per nuoma anno (1 gennaio), dove per curare la sbornia ci sa puot godere una tranquilla passeggiata o fare il bagno nell'Oceano Coney sala accanto ir branga di coraggiosi folli.

Capodanno Times aikštė

Niujorkas

Getty Images

1904 m. Gruodžio 31 d., "New York Times" savininkas, organizuoja didžiąją "Capodanno" partiją, pradedant nuo 1997 m. Sausio mėn. ("Da qui il suo nome"). Da aloras, "Capodanno" laikrodžio aikštė, "Times Square" ir vaizduojamos ir suprantamos žinios apie tai, kas yra žinoma. La Famosa palla, parduodama 18:00 val., 23:59 per 60 sekundžių, "One Times" aikštėje, simboliu ir simboliu. Kvandai yra terminai, prieš prasidedant antrajam penkerių dienų metrui pianinus.

Niujorkas

Getty Images

Naujųjų metų televizijoje "Sfilata del Naujųjų metų" sembra più spettacolare, gali būti, kad nėra kainų už orą, kuris yra lygus nuliui iš visų pusių! Ateikite laikyti lauko aikštėje Times aikštėje? Poiché ir uni cerimonia nemokamai už daugelį dalykų, kurie yra nepasiekiami, įsigyjant asmenis, kurie yra įprasto pirkėjo, kuris dirba pagal kliento poreikius. Atsiradus šias prekes atvyksime į priekį, turėsite apsilankyti Brodveju (nuo 43ma ir 50ma gatvėje) ir 7-osios aveniu (žemiau 59th gatvė). Quando arriva la folla, le strade vengono chiuse al traffico.

Altre cose da vedere

Niujorkas

Getty Images

Durante nepasižymi koncertu, nesvarbu, ar neatsirado senovės precedento. La cosa negativa arba cheisis yra atvyksta į presto per prenotare ir posto e, una volta lì, ne puoi lasciare regiono senza perderlo. Ne ci sono bagni o chioschi, quindi arba meglio che mangiar prima (e non bere troppi liquidi). E soprattutto, copriti moltissimo! Dovrai aspettare molte ore all'aperto a dicembre a New York il freddo ir forte.

La Sina NYC l'ultima notte dell'anno

Niujorkas

Getty Images

Se la spesa non è un problema, un'opzione mis volte più comoda che aspettare diverse rue all'aperto sta nell'acquistare biglietti per uno dei party privati ​​che si tengono nei ristoranti e syndi Times Square quella sera. Per un prezzo che va da cento diverse centinaia doloriai (taip pat vietiniai ir greito maitinimo sfruttano l'occasione), si può kainuoja ir balare senza dover sopportare lunga attesa. Nepamirškite apsipirkti populiariausi arba "Balldrop Pass" leidimai, o ne peržiūrėkite įvairias "Times Square" muzikos festivalis, kuriame galite nemokamai apsilankyti. Alcuni partijos garantiscono la visione del caste della palla in diretta, galima rasti viską, ko reikia, norėdami pamatyti visus, kurie gali būti išdėstyti. Prisijunkite prie privačių asmenų, esančių Times Square aikštėje ir "Balldrop".

I fuochi d'artificio: imperdibili

Niujorkas

Getty Images

"Hai" įvairūs opzioni. Centrinis parkas: Sparano dall'altezza della 72ma strada, ma li vedrai da qualsiasi parte del parco. Pasisakykite apie "Midnight Run di Emerald Nuts", una gara che inizia a mezzanotte. Didžiojo armijos aikštė Prospekto parkas: iliustracija, skirta šeimai ir svečiams Capodanno Niujorkas kon bambini. Ci sono bancarelle di cibo, celebrazioni, cioccolata calda. Brooklyn Brooklyn: nusipirkite "Brooklyn Brooklyn" narius ir apsilankykite "Midtown", esančiame "Midtown" ir esančiame "Delta Città".

LEGGI ANCHE:

"Questa terme della Toscana" leidžiama nemokamai per rilassarsi automobilyje (e sì, ne abbiamo tanto bisogno)

Nepamirškite, kad "Las Vegas" vaizdo įrašas yra "širdies skausmas"

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

“Queste 6” modelis transseksualas stanolo ridefinendo iliustracijai bellezza

"Queste 6" modelis transseksualas stanolo ridefinendo iliustracijai bellezza

All'inizio fu Lea T.. Nata Leandro Medeiros Cerezo, "figli del calciatore" "Toninho Cerezo" (atvykę į "Wikipedia"), modelis "Brasiliana" - tai "Lea Cerezo" ir " modelle trasngender del fashion sistema. Era 2010 m. "Riccardo" "Tisci la volle" atvyksta pasiaiškinti apie naktinį namus. Gimdos atostogos yra prekės ženklas, kuris patenka į klientų sąrašą. Come lei Yasmine Pitty, modelio americana di origini marocchine sull'onda del successo che - come si legge sul New York Times - Passato ha sfilato peržiūrą Louis Vuitton epoca Marc Jacobs ed è stata ambasadorius per la Famosa vyriausiasis menininkas Pat McGrath

Visos kainos ir skelbimai yra vieni iš didžiausių transgendero pavadinimų, kurių sudėtyje yra didžiulės spalvos, taip pat juodos spalvos. "Hari Nef" viršutiniame greicio laikmečiu "Hari Nef" bus pristatyta "Elle UK Settembre 2016" ir Valentinoje "Sampaio" per "Vogue Paryžius", kuris vyks 2017 m., Be to, ji gali būti naudojama tik iš anksto ir be jokių apribojimų, nesvarbu, kokia ji yra. Neišmeskite 2015 m. Niujorko ir "Trans" modelio, nes ši transseksualinė transliuotojo fondo dalis yra tailandiečių. Peche Di che ha nusprendžia, kad esate racionalus modelis ir transseksualas. Kokie yra modeliai, kuriuos galite įsigyti? Ecco ir 6 nomi da tenere d'occhio.

Andreja Pejic

"Ne sono mai stata così bene. Mi atsiųsta man 100%", "ri rieto modelis" Žmonės. "Pejic aveva" yra sėkmingai pasiekiama per modulį - "Jean Paul Gaultier" ir "Marc Jacobs" - tai daugialypė terpė, sukurta siekiant patenkinti klientų poreikius ir išreikšti savo gyvenimo kokybę. Inviej dopo la sua operacione surgery Andreja tęsia savo mėgstamiausius rezultatus ir pirmą kartą sėkmingai dirba. "Hats for W e Vogue", "Giles FW 2015-2016", "HM Studio FW 2016-2017", "Uni sfilata che aveva avto un casting tutto giocato sulla bellezza della diversità femminile", "oltre ad ave chiuso" ir "contratto con il brand beauty make up" Kada nors.

Steppin out

Un post condiviso da Andreja Pejic (@andrejapejic) duomenimis:

Geena Rocero

"Kvandai ir asmenys, vykstantys per internetą, gali būti naudojami kaip autentiški ir patikimi, už mane ir kokybę". "Geena Rocero" skelbimas Allure.

Dopo essere entrata nella Next Model Management 10 metų, Rocero prese parte a un TED Talk nel 2014 m. Nusprendė, kad esi pasiruošęs. Il video "Kodėl aš turiu išeiti": 2 milijonai vizualizuoto ir nemokamo transliuotojo mokytojų. Pasiimkite girliandes ir anhe sulla padengdami Harperio turgus Indijoje.

Isisas Karalius

"Ne voglio più vivere la mia vita per daug piacere ad altre persona". Anche se ho dovuto fare i conti con la sopravvivenza dopo una violenza domestica, mi ha aiutato molto per la mia transizone ". Isis Kingas MSN

King is not avava una casa quando fu presa come la prima concorrente transgender di Amerikoje tolesnis geriausias modelis ; è diventata la prima modella trans Amerikos Apparel.

Prieš 5 metus #AmericanApparel paskelbė man kaip savo pirmąjį atidarymo modelį. Tai įvyko 2012 m. Birželį kartu su @Glaad ir PRIDE mėnuo. Aš tuo metu nesuvokiau, kokia didelė galimybė buvo iki jos išvesties! Aš sužinojau, kad katalogo modeliavimas buvo kur kas sunkiau tada, ką aš naudoju haha. Pride yra apie laisvės šventimą ir prisiminimą tiems, kurie kovojo už mus, kad būtų atviri, kas mes esame. Būkite sau, būk spalvinga! BTW, jūs neturite būti atskirti nuo LGBT bendruomenės, kad švęskite, prisijungti mus visus mėnesius solidariai! Taip pat yra nuostabių organizacijų įsitraukti į "@glad" ir "@glsen" ..... Visą meilę ir paramą savo LGBT kaimynams, šeimai, tėvams ir draugams skaičiuoti !!! ���������� ___________________________ #isisking #isis #king #glaad #pride #lgbt #antm #topmodel #strut #campaign #photoshoot #aa #americanapparel

Un post condiviso da Isis King (@msisisking) duomenys:

Stavas Straskovas

"Apsvarstykite, ar man yra tokia pati sala, kaip ir kitokio pobūdžio, nes jis yra labai populiarus, nes jis yra labai populiarus džinsus, ir pasėlių viršuje yra trumpa, žaismingi kauliukai, nesvarbu, kokie yra dinamiški ir kokybiški. Ma potrei vivere benissimo senza alcun tipo di definizione di genere "Stav Strashko a Teen Vogue

"Scopora" - 16 metų Tel Avivas, "Strahko" ir "Pianos fortepijonas", kurių populiariausias modelis yra "Marc Jacobs e Diesel". E anche se fa ancora fatica a farsi accetare da molte persone per ciò che è, oggi è tra le modelle di maggior successne nel fashion biz.

Un post condiviso da Stav Strashko (@stavstrashko) duomenimis:

Lea T.

"Neišsamūsi mokytojai nepažįstami, nesvarbu, kokia yra jūsų mėgstamiausia protėvių kalba, nes jie gali tapti šventomis ir kanoninėmis vertybėmis", - sako jis.

Lea Cerezo, meglio conosciuta come Lea T, ha reso omaggio alla sua amicizia con Tisci pries passaggio fondamentale per sono proceso di transizione proprio con l'aggiunta della T dopo il suo nome. E 'stata il volto di Redken e lea sua carriera ir stampa ne tik tanto, bet ir tame pačiame modelyje, kaip antai perché grazie questo lavoro ha avuto l'opportunità di pagare l'affitto di casa, gli intervencci di chirurgia eik vivere la sua vita in maniera serena.

Man Anthony Maule ir sukūrė Samuelis Francois #vilniusintlaurent #whenfashionwasfun #numero

Un post condiviso da Lea T (@leat) duomenimis:

Hari Nef

"La Bellezza ha un significato diverso per uomini ir dovanoja ir solo, ir anno, ir mezzo che rriesco, ir capire, taip pat, kaip ir sentirsi bella da donna. Taip pat ir" Capire "pasirodė sentirmi visame pasaulyje nuo kanonų bellezza che sto definendo bazėje man stessa "Hari nef ad Allure.

"Hari Nef" taip pat sukuria "IMAG" ("IMG" ("Geresnė ir lengviau"), nes ji gali būti naudojama ir "Alcazarro Michele", ir "Gucci". Prieš pradedant verslą, taip pat atradimas ir kritikavimas. Galite įsigyti "Dazed", "Vice", "BlackBook", "Adult e Original" santechnika.

Harpero turgus Vokietijoje

Un post condiviso da hari nef (@harinef) duomenimis:

Pasakykite dar vieną klausimą: jei norite išsiaiškinti, kokie yra depilazione definitiva

Pasakykite dar: Aš norėčiau išsiaiškinti, kaip išsinuomoti brangakmenius

“La masturbazione and fondamentale per matura seseuale”: quello che le donne non dicono sull’autoerotismo femminile

"La masturbazione and fondamentale per matura seseuale": quello che le donne non dicono sull'autoerotismo femminile

Una bruna distesa languidamente sul diano. Pardavėjas gali parduoti. Si accarezza ... Siamo al cinema. Lei arba bellissima attrice di origini cubane Eva Mendes, il filmas è Aš padroni della notte, La scena ha una grande carica erotika, come ce ne sono tante nei filmas. Ma nella realtà la masturbazione femminile è ancora piena di tabù, di scarsa conoscenza e spesso di sensi di colpa. Risultato: meno del 18 proc. "Delle donne confessa stante". Ar manote, kad problema? Gli esperti sono categorici: darsi piacere da soli migliora la sessualità della coppia. «La masturbazione ir fondamentale per la maturazione sessuale», Spiega Philippe Brenot, psichiatra e terapeuta di coppia. «Il sesso non è un istinto Ma un apprendistato continuo che comincia da se stessi, perché noi ci facciamo meno paura. L'autoerotismo permette di imparare a conoscere le proprie reazioni, di abituarsi all'eccitazione, al piacere e all'orgasmo ».

Un aiuto importante

L"autoerotismo" ne è una semplice pratica adolescenziale. Alt contrario, jūs galite susipažinti su savo individualiomis, vienos rūšies kopijavimo patirtimi. Galite ir tvirtai įsitikinti: "Viena iš priežasčių yra problemų, kurios gali atsirasti dėl sunkumų, sunkumų ir ilgalaikių pokyčių, forti inibizioni, pasyvios prieigos prie automatinės integracijos ir apsilankymų", - sakė Mireille Dubois-Chevalier, sesuoologas, Antroji kūrybinė apetitas ir vaginis yra ne taip, kaip masturbuotis, nesvarbu. "Neišsiskirianti koncerno įkūrimo sąlyga, nes ši problema yra labai sudėtinga".

Marina, 27 m., Sako, kad kolegos yra atsakingos už gydymą ir sveikatą: "Fino ir pomėgiai, nesvarbu, ar tai gali būti. Quando la mia coppia è scoppiata, soprattutto per la mia scarsa propensione al sesso, com comunciato ad accarezzarmi regolarmente. Da allora, ho avuto because compagni e devo ammettere che la masturbazione aiuta molto: mi permette di affrontare il sesso modo più disteso. Sužinokite daugiau apie sporto ir sporto žaidimus, kurie yra labai populiarūs ".

Pari opportunità

Ar galbūt norėtumėte, kad masturbazione indipendentemente dal piacere provato? «Inanzitutto gli uomini hanno maggiori pulsioni ir hanno quindi bisogno di scaricare questa tensione. Inoltre hanno capito che è fondamentale mantenere la funzione erettile. È matematikai: il 90 proc. Moka uomini ir masturba, o kartais ir procentine dalimi ne ha problemi sessuali Sul fortepijonas meccanico: erezione, penetrazione, orgasmo ... funziona tutto. Ką daryti, norėdami sužinoti apie tai, kas vyksta, ar ne? Vienos spontaniškos sotolainės ilgaamžiškumas yra esantis dėl to, koks yra "," Azzarda Philippe Brenot ". Quando gli domandiamo qualche cifra, risponde che indipendentemente dalla frequenza - įkvėpkite savo verslą ir įsitikinkite, kad esate pasiruošę bet kuriai kategorijai - masturbazione ir uni degli elementi fondamentali per la felicità sessuale.

La natura non è estranea alla diferenza fra uomini e donne. «Seso maschile ir organo esterno. Un ragazzo è semper in contatto con il suo pene. Durante tutta la giornata. C'è più instantzza nel contatto, quindi c'è una maggiore attività ». "In una donna, il sesso è all'interno, meno accessibile, quindi meno stimolato. Senza dimenticare che il sesso rimane simbolicamente legato le procreazione mentre la masturbazione punta di diamentralmente di prodata di diamentralmente », Continua Mireille Dubois-Chevalier.

vaizdas

Fantasia e realtа

Ar jūs neturite pakankamai didelės raiškos? Ne, perché ne c'è nessun motivo per negarsi autoerotismo atvyksta ne c'è nessun motivo per costringersi a farlo ... La prova ce la fornisce Emanuela, 39 anni, sposata con 3 figli: "Adoro fare l'amore eppure ne mi masturbo mai. Parengtume, kad parašytume, kad esame priešingai ".

Kvinedė, aš autoerotismo ir neveiksmingai susižavėjau per susižavėjimą ir pasmerkimą dėl mokėjimo? Secondo Philippe Brenot, "Masturbazione alimenta la sessualità di una coppia:" Ne esiste nessuna "rivalità" fra il soso di coppia e il piacere solitario, tranne nel caso cui ir individuo preferisca sistemticamente accarezzarsi invece che fare l'amore. E se si rimprovera questa pratica al partner, ir perché di fatto la vogliamo rimproverare a noi stessi. Kvandai ir grožis kupe, tęskite masturbą, kad permeta jūsų kūrybą. Sul piano simbolico, ne si fa l'amore in due, ma solo con se stessi. Be to, galima pasinaudoti visais būdais, kad galėtų tapti partneriu, nes jis gali būti naudojamas automatiškai, atsižvelgiant į tai, kas yra "megliuočiai" ir "viskas įskaičiuota".

Virtù rilassanti

Laura, 30 metų, pasidalinti su pieno questo punto di vista: "Mi masturbo regolarmente, quasi tutti i giorni, spesso utilizzando anche sex-toys. E quando mi ritrovo leto con il mio ragazzo, taigi benissimo chele prime reazioni che mi tornano al memoria sono quelle che ho spermentato toccandomi da sola. Il mio ragazzo ir molto carino, ma la vista del suo corpo ne "accende" istantaneamente, mentre le mie fantazijos personalo, sì. Poi, ovviamente, passo alla fase della condivisione ».

La masturbazione possiede inoltre virtù rilassanti: "Puoi recuperare la fiducia," appoggiarti "kvalifika cija, ne tradicinė mai, ir elemento questo che è semper fondamentale, magari per kompensacij altre cose che non funzionano più nella tua vita», dichiara Mireille Dubois-Chevalier. È così che considera questo piacere Nadia, 24 metų: "Nemo masturbo molto spesso, ma quando attraverso ir periodo difficile dėl didelio streso legato allo studio, quando subisco una delusione d'amore, ecco che mi fornisce un po 'di conforto. Pasakojimai ir modai per vieną esenciją, kuria aš esu ".