Sarah Jessica Parker apie tą baisią Carrie Bradshaw kilimo ir tūpimo tako kritimą

Sarah Jessica Parker apie tą baisią Carrie Bradshaw kilimo ir tūpimo tako kritimą

Sarah Jessica Parker žino gerą apatinį trikotažą. Aktorė ir stiliaus savininkė, turinti savo "Nordstrom" batų liniją, rankinių kolekciją ir daugybę kvepalų iš parduotuvių, skaičiuoja klasikinį juodą liemenėlę, kurią turi turėti savo drabužių spinta. "Aš drabužiu juodą liemenėlę beveik 365 dienas", - ji praėjusią naktį Niujorke pasakojo ELLE.com parduotuvės atidarymui "Intimissimi". Parker pati dėvėjo "palyginti paprastą, labai glostančią, juodą, nedidelį taurę, šiek tiek nėrinius-y, linksmą liemenėlę", - sakė ji. "Man tai patinka, o ne kaip bausmė ar tam tikros rūšies uniforma, kurią apgailestauju, bet aš visada ją dėviu. Aš dėviu su suknelėmis, džinsais, dėviu jį viskuo, juoda liemenėlė. Tai beveik viskas."

Surasdamas visą šį apatinį trikotažą, turėjome paklausti apie tą įsimintiną sceną Seksas ir miestas kur jos charakteris, Carrie Bradshaw, vaikščioja labdaros kilimo ir tūpimo tako šou ir išlenda viduryje žemyn podiumo. Karalius Carrie dainuoja iš brangakmenių apatinio trikotažo, kurį sukūrė Broadway kostiumų dizaineris William Ivey Long.

vaizdas

"Parker" parduotuvėje "Intimissimi" atidaroma Niujorke
Getty Images
3

Legendinis vyrų atlikėjas Kevinas Aukoinas, kuris mirė 2002 m., Buvo šio epizodo serija. "Tai buvo tikriausiai paskutinis kartų, kai praleidau daug laiko su Kevinu Aukoinu, todėl tai buvo svarbiausia atmintinė. Tai buvo toks didelis įvykis, kad jį gavome ir kad jis atėjo, nors jis ir nebuvo gerai". Sakė Parkeris. "Mes stengėmės jį rūpintis ir tikėjomės, kad galėtume kažkaip tai padaryti jam malonią patirtį. Tai iš tikrųjų tai, ką labiausiai prisimenu iš šios dienos".

"Celebrity hairstylist Orlando Pita" taip pat buvo nustatyta. "Tai buvo toks didelis dalykas visiems, įskaitant žmones, plaukų ir makiažo skyrius. Tai, kad Kevinas ir Orlando Pita ten buvo tikrai didelis sandoris", Parker prisiminė. "Taigi, tokio pobūdžio privertė mus pajusti, kaip tai buvo tikra mados šou, ar žinote?"

Žinoma, Carrie dramatiškas kritimas (ir tolesnis Heidi Klum susidūrimas) taip pat yra labai sunku pamiršti. "Man buvo sužeista, ir aš bandžiau išsiaiškinti, kaip nukristi, nes aš tikriausiai turėjo būti kaip trisdešimt keturiasdešimt penkiasdešimt kartų tą pačią dieną", - sakė ji. "Ir aš bandžiau pakristi, o ne sužeisti save. Aš susipažinau su šia nuostabia moteris naktį, kuri dirba kūnuose. Ji sakė, kad tai, ką norėtumėte prisiminti apie kritimą, yra tai", - sakė Parkeris, padaręs judesį savo riešo . "Aš niekada nesielgiau, aš niekada pamiršau, myliu kritimą. Aš tai padariau daugybėje filmų ir televizorių. Man patinka fiziniai dalykai. Manau, kad tai tikrai įdomu ir sunku, o aš niekada nesužeista. "

vaizdas

"YouTube"

Kalbant apie apatinio trikotažo apsipirkimą, "Parker" pateikia keletą patarimų, kaip rasti geriausią liemenėlę: būtent, kad visas darbas atliktas atskirai. "Eik pas save", - sakė ji. "Aš niekada neparduodu nieko apsipirkęs. Man patinka efektyvumas, man patinka tai padaryti ir pats patarimas. Tai ne taip, kaip aš einu į parduotuvę liemenę ir vaikščioti ir paprašyti žmonių apie tai, net ir su Aš manau, kad ekonomika tai daro pats. "

1

Leave a reply

69 − = 60