Tai yra tas, ką princas Haris labiau tikėtina dėvėti karališkų vestuvių metu

Tai yra tas, ką princas Haris labiau tikėtina dėvėti karališkų vestuvių metu

Karališki vestuviai yra tik dvi dienos, todėl pasitraukiame nuo visų dramos ir sutelksime dėmesį į laimingesnius aspektus - pavyzdžiui, ką princas Haris dėvi didžiojoje dieną.

Galų gale jis buvo susmulkintas jo artėjantiems broliams ...

3

Buvo manoma, kad 33-erių metų princas dėvėtų savo namų kavalerijos uniformą savo vestuvėms Meghan Markle, bet kad jis turbūt turėtų nusinešti savo barzdą, nes veido plaukus ir vienodus nusiramina karinis ratas.

Princas Harry, karališkos vestuvės

Princas Haris jo karališkoje jūrų uniformoje
Getty Images

Tuo tarpu karališkasis korespondentas Penny Junor prognozavo, kad pasirinks rytą suknelę, nes tai nėra valstybės vestuvės, sakydama ELLE UK: "Mano kerštas yra Haris nešioti raiščio suknelę, nes jis bus santykinai mažas raktas, palyginti su jo brolio vestuvėmis, ir jis nebėra tarnaujantis karininkas".

Tačiau dabar manoma, kad jis puls kariuomenės jūrų pėstininkų ceremoninę uniformą, pagal pulkas (per Telegrafas)

Teigiama, kad Haris nešiok uniformą kaip pagarbos pulkei, kurį jis perėmė kaip kapitono generolą iš savo senelio, Edinburgo hercogo.

vaizdas

Getty Images

Kapralas Adomas Caunteris, kuris sudarys dalį "Half Company" iš 30 "Commando IX" grupės karališkųjų jūrų pėstininkų, atliekančių karališkąjį pasveikinimą, nes poros tęsiasi jų vežime, paskelbė: "Manau, kad jis bus savo" Blues " mes dėvimės, ir tai mums suteikia ypatingą ryšį.

"Tai kažkas, dėl ko mes labai didžiuojamės".

Karališkojo karinio jūrų laivyno karo pareigūnas. 1 Eddie Winging - kuris išpuolė kariuomenę ir išduos savo užsakymus vestuvių dieną - pridūrė: "Yra asmeninis ryšys tarp princo Hario ir vyrų.

1

"Tai kažką papildo proga, nes jis patyrė tai, ką turi. Tai daro jų santykius artimesnius.

Princas Harry, Meghan Markle

Getty Images

"Jie gerbia tai, ką jis yra, nes kaip pareigūnas, kuris aktyvią tarnybą matė, padarė tai, ką turi. Tai ne tik aktyvi tarnyba, kurią jis matė, bet ir jo padarytas darbas su sužalotais veterinarais, tokiais kaip "Invictus Games". Jie tai gerbia. "

Tuo tarpu Meghan paskelbė pareiškimą, patvirtinantį, kad jos tėvas Thomas Markle nebus lankęs karališkų vestuvių dėl blogos sveikatos.

Gegužės 19 d., Šeštadienį, kunigaikščio Haris ir Meghanas susituokės prie Šv. Jurgio koplyčios Vindzoro pilyje.

1

Leave a reply

− 1 = 2