“Selena Gomez” parodo “Instagram” geriausius draugus, turinčius prasmingą atitikimą tatuiruotėms

"Selena Gomez" parodo "Instagram" geriausius draugus, turinčius prasmingą atitikimą tatuiruotėms

Selena Gomez vasarą gyvena geriausiu gyvenimu ir toliau, kai praeitą vakarą švenčia savo geriausią draugą Courtney Barry 26-ąjį gimtadienį. Aktorė pasidalino garbingomis "Instagram" nuotraukomis, kurios dokumentavo savo mergaičių naktį, įskaitant pica, ledus ir net kelionę į tatuiruočių saloną. Pirmoje nuotraukų serijoje Gomez pavadino "Mano geriausias draugas pasuko 26. Pirmoji dalis."

Mano geriausias draugas pasuko 26. Pirmoji dalis.

Paskelbta Selena Gomez (@selenagomez) įrašyta nuotrauka

chill šeimos vakarienė tapo laukinių (aš negaliu patikėti, mes įtikinėjome @raquellestevens gauti spontaniškai tatuiruotę)

CJB (@courtneyjbarry) bendrai naudojama žinia

Dainininkė ir jos moterys gavo tatuiruotes pagal skaičių "4", kurį Gomez paaiškino "Instagram" saldia prasme. "Geriausias draugas pasuko 26. 2 dalis. # 4 nes šios moterys 7 metus liko mano pusėje (@ Ashley_cook 12 metų) 4, nes jūs esate mano 4 mano likusiam gyvenimui. Aš tave myliu ponios. Jūs visi įkvepiate mane, kad būtumėte geresni, stipresni, arčiau dievo, ir mes jau gyvenome labiausiai melagingą istoriją. Negalima laukti dar 50! Ps @raquellestevens turėjo faktinį panikos priepuolį. "

3

Geriausias draugas pasuko 26. 2 dalis. # 4, nes šios moterys 7 metus liko mano pusėje (@ashley_cook 12 metų) 4, nes jūs esate mano 4 mano likusiam gyvenimui. Aš tave myliu ponios. Jūs visi įkvepiate mane, kad būtumėte geresni, stipresni, arčiau dievo, ir mes jau gyvenome labiausiai melagingą istoriją. Negalima laukti dar 50! Ps @ raquellestevens turėjo faktinį panikos priepuolį - tai taškas! ����♀️

Paskelbta Selena Gomez (@selenagomez) įrašyta nuotrauka

Gomezas ir Baris taip pat gavo dar porą suderinamų tatuiruočių, skaičių 1 ant briaunų narvo, tik dviem iš jų. Abi parodė naują rašalą savo "Instagrams", o "Barry" vadina Selenu savo "seseriu amžinai".

mes pagaliau tai padarėme! mano numeris vienas ir mano sesuo amžinai @ selenagomez ❤️

CJB (@courtneyjbarry) bendrai naudojama žinia

Gomez taip pat paaiškino, kas reiškia šią tatuiruotę. "Ir pagaliau, mano tikrasis # 1 @ courtneyjbarry jūs neįtikėtina moteris", - rašo ji. "Kaip elgtis su painiomis painiavaisiais gyvenimo momentais, tai yra neapsakomas ir grakštus. Jūs esate perkelti iš mažiausių istorijų į labiausiai skaudančius, tu padarei kažkam savo kvepalus, jei sakysi, kad tu linksminai kvapo, tu esi linksmas ir visada stovi tvirtai savo tikėjimas, mylintis sesuo, nuostabus draugas ir graži dukra. Jūs esate išprotėjęs ir nuostabiai pagimdytas vaikas! # 1 "

Ir pagaliau, mano tikrasis # 1 @ courtneyjbarry tu esi neįtikėtinai moteris. Tai, kaip elgtis su painiomis painiomis gyvenimo sąlygomis, yra neapsakomas ir grakštus. Jūs esate perkelti iš mažiausių istorijų į labiausiai skaudančius, tu padarei kažkam tavo kvepalus, jei sakysi, kad tu linksmi, smagu, linksma ir visada stovi tvirtai savo tikėjime, mylinčioji sesuo, nuostabi draugė ir graži duktė. Jūs esate išgydytas ir nuostabiai pagamintas kūdikis! # 1

Paskelbta Selena Gomez (@selenagomez) įrašyta nuotrauka

"Seleno" "IG" veiklos šurmulys yra visiškai nauja piktograma, kurioje rodomi jos šviežiai puošni ir dėvi didelę šypseną.

Ji taip pat pakeitė savo biografiją, bet išlaikė savo prekės ženklą "malone per tikėjimą".

1

1

Leave a reply

83 − = 81