Sarah Silverman nesupranta, kodėl Louis C.K ir Aziz Ansari “negali toliau daryti menininkų”

Sarah Silverman nesupranta, kodėl Louis C.K ir Aziz Ansari "negali toliau daryti menininkų"

Praėjusių metų pabaigoje komikas Louis CK pripažino kaltinimus dėl seksualinio nusižengimo kelioms moterims su pareiškimu Niujorko laikas: "Šios istorijos yra tiesos".

Per šias dienas jo draugas, komikas Sara Silvermanas puikiai kalbėjo apie emocinę ir moralinę suirutę, kaip sutaikinti profesinę pagarbą ar asmenišką pagarbą asmeniui, kaltinamam dėl seksualinio nusižengimo, ir pareigą nustatyti pirmenybę aukoms ir jų tikėjimui.

3

"Ar galite mylėti ką nors, kas padarė blogus dalykus?" Ji paprašė savo gerbėjų širdingai skelbti savo pasirodymą Aš myliu tave, Amerika.

Vis dėlto labai gaila girdėti, kaip dabar žvaigždė kalba apie CK ir kitus kaltinamus plėšikus Holivude.

Naujame profilyje GQ'S Komedijos problema, komikas atskleidžia, kad ji kalbėjo su CK - kuris buvo kaltinamas daugelį metų serialinis ekshibicionistas ir masturbuojamas prieš moteris komiuterius - ir sakė: "Žmonės yra labai tikri dėl to, kas teisinga ir klaidinga, kol ateina į jų priekines duris".

"Gyvenimas yra sudėtingas. Meilė yra dar sudėtingesnė. Bet jūs negalite to padaryti. Aš neturiu jokio galutinio garso įkandimo ar trumpo, kaip jaučiuosi apie tai, net ir sau. Bet aš taip pat gerai. "

vaizdas

Getty Images

Nors mes suprantame Silvermano mūšį, vedantį už savo meilės meilę savo draugui ir moralinius prieštaravimus dėl jo piktnaudžiavimų, mes nustebinti, kad vėliau suvoki, kad negalima suprasti, kodėl vyrai, panašūs į CK, "negali toliau būti menininkais".

Interviu ji tęsia:

"Manau, kad yra žmonių, kurie buvo pagauti ir buvo žmonių, kurie nebuvo sugauti, tačiau svarbu, kad jie amžinai pasikeistų. O jei taip, nematau jokios priežasties, kodėl jie negali toliau būti menininkais. Dabar, ar jie yra populiarūs menininkai, ar ne, yra auditorija. Aš esu gailestingas. Yra žmonių, kurie tiesiog paneigia viską, ką jie kaltinami, ir jie ir toliau yra politikai arba kino kūrėjai, kad jie yra. Ir yra žmonių, kurie ateina ir sako: aš kaltas dėl šių dalykų, ir aš neteisus, ir aš noriu iš to pakeisti. Tačiau tie, kurie tokio pobūdžio yra amžinai išsiuntinėti. Jis mano brolis, todėl sunku. Aš galbūt neturiu aiškios perspektyvos, bet bandau ".

Čia verta nieko, kad taip, kaltinamojo gyvenimai amžinai keičiasi nuo įtarimų dėl seksualinio nusižengimo, bet taip pat yra jų tariamos aukos ir maitintojo netekę asmenys. Ir dažniau nei ne, pastarieji negali atsikratyti savo gyvenimo ten, kur jie paliko darbą, atsižvelgiant į psichologinį priekabiavimą dėl priekabiavimo ir piktnaudžiavimo.

1

vaizdas

Getty Images

Konfiskuojant asmenį, kuris panaudojo savo galią piktnaudžiauti kitais, nėra neišspręstų problemų ir diskusijų, ypač tų, kurie pripažįsta kaltę. Tačiau Silvermanas apgailestauja, ar įtarimai dėl seksualinio priekabiavimo su draugais, pavyzdžiui, CK, yra pakankamai dideli, kad galėtų paveikti jų pragyvenimo šaltinius.

Vėliau interviu Roko mokykla žvaigždė teigia, kad jos draugas Al Fraken, amerikiečių komikas, kuris praėjusiais metais paskelbė, atsistatydintų iš Senato tarp įtarimų dėl priekabiavimo, "neturi jokio seksualumo", ir ji nemano, kad jam kaltinimai.

"Aš tikiu savo širdies širdies širdies širdies, kurio niekuomet nepadarė jausmas", - pasakoja ji. "Eskizas, visas Leeano Tweedeno eskizas, yra internetinis. Jūs galite tai pamatyti patys. Tai nėra juokinga, bet tai nekenksminga. "

vaizdas

Getty Images

"#MeToo" amžiuje, neatsižvelgiant į tai, ar žinome, pagarbiname ar žaviuojame kaltininkus, neturėtume būti taip greitai atleisti tariamų aukų pasakojimų apie netinkamą elgesį, remdamiesi asmeniniais santykiais su kaltinamais.

Apie "Aziz Ansari", kuris taip pat buvo apkaltintas seksualiniu prievarta per praėjusių metų dieną, tema Silverman parodė savo paramą Master of None žvaigždė.

"Aš buvau toks pat kaip, Grossas, aš nenoriu žinoti apie Aziz! Tikimės, kad jis susiduria su daiktais, žvelgdamas į vidų ir žydėdamas ".

vaizdas

Getty Images

Tuo pačiu Silvermano argumentu, kad plėšrūnai, kurie pripažįsta kaltę, nusipelnė atlygio, ar mes, kaip Harvey Weinstein, norime grįžti į Holivudą po nesuskaičiuojamų įtarimų dėl seksualinės prievartos ir priekabiavimo? Ne, nes tai nėra greitas gravitų mastas - negalima gauti "klubo" atgal, kol pripažįstate kaltę. (Weinstein atsiprašė dėl jo elgesio, tačiau "nedviprasmiškai" paneigia bet kokius įtarimus dėl lyties be sutuoktinio). Problema yra daug sudėtingesnė.

Uždarius duris tariamai plėšrūnams, tokiems kaip Weinstein ir C.K, iš jų atitinkamų pramonės šakų nebus ištrinta tai, ką jie padarė, tačiau ji aiškiai nurodo tiems, kurie yra valdžios pozicijose, seksualinio elgesio negalima toleruoti. Todėl tikimasi, kad tie, kurie sugebės įgyvendinti pokyčius, pripažįsta, kad reikia nuveikti darbą, kad būtų galima išardyti sistemą ir įdiegti apsaugos priemones, kad būtų apsaugotos galimos aukos.

Artistas ar ne, jei jie yra pripažinti kaltais dėl seksualinio nusižengimo, šie vyrai nusipelno susidurti su savo veiksmų pasekmėmis. Jei, savo ruožtu, tai daro įtaką jų karjerai, tada jie turi save tik kaltinti.

1

Leave a reply

8 + 1 =