Raf Simons bendradarbiavo su “Dream” naujojo muzikinio vaizdo “xx”

Raf Simons bendradarbiavo su "Dream" naujojo muzikinio vaizdo "xx"

Tiek daug įdomių dalykų atsitinka per septynias paskutines "xx" muzikos vaizdo klipas naujam singlu "I Dare You", sunku žinoti, kur pradėti. Pirma, yra backstory. "Calvin Klein" vyriausiasis kūrybinis pareigūnas Raf Simons bendradarbiavo su kino režisieriumi Alasdiru McLellanu dėl kūrybinės koncepcijos ir kryptys: madingo, senoviško portreto, šiuolaikinio jaunimo portreto Los Andžele.

Tada yra nuostabi mesti. Svetimas dalykas žvaigždė Millie Bobby Brown Mėnulio šviesa"Ashton Sanders" ir "Paris Jackson" visi pasirodo (be abejo, dėvi CK).

3

vaizdas

Ashton Sanders ir Paryžiaus Džeksonas

"Tai iš esmės yra peržengimas", - sakė R. Brownas, kalbėdamas apie Calvin Klein svetainę, - "Paryžius peržengia į meilę (modelį) Lulą į mėgstamus berniukus, o aš peraugu į paauglią. Taigi tai tikrai yra emocionali man. Tai vyksta dabar visiems šiems vaikams - visa tai tikrai tikra ir tiesa ".

Žinoma, trečioji, bet ne paskutinė, yra pati daina, kuri yra nepakartojama ir apsišaknijanti ir dar kažkaip patvirtinanti. "Aš išdrįstu jus" yra nuo Aš tave matau, xx trečiasis albumas. Žiūrėkite visą vaizdo įrašą žemiau.

Leave a reply

+ 77 = 80