Nicki Minaj labai didžiuojasi šia komplimentu iš Beyoncé

Nicki Minaj labai didžiuojasi šia komplimentu iš Beyoncé

Nicki Minaj pasirodė "SiriusXM Shade 45" reklamuoti savo naują albumą Karalienė kur ji atskleidė savo mėgstamą komplimentą iš ilgo draugo ir bendradarbio Beyoncé.

Minaj prisiminė Bey reakciją į savo "Bang Bang" 2014 m. VMA spektaklį su Ariana Grande ir Jessie J, kur jos apranga pasikeitė ne taip tiksliai, kaip suplanuota, o tai sukėlė epinę drabužių spynos gedimą. "Vienu metu ji sakė, kad aš maniau, kad tai buvo tikrai saldus komplimentas, ji sakė, kad kai buvau beveik nacionaliniame televizoriuje, kai mano boobs pasirodė apdovanojimų parodoje, nes aš negalėjau uždengti mano suknelė laiku, "O mano Dieve, aš taip labai pagarbiai vertinu tai, kaip tai elgėsi. Tai buvo toks profesionalus dalykas, kad nepasigailėjote savo ženklų! Tu išsiuvai ten su šia drabužiais taip, kaip tai buvo ... Tu buvai šiame etape, kai jūsų pirmoji eilutė atėjo. Jūs padarėte tai, ką turėjote daryti! "

vaizdas

Getty Images
3

Po spektaklio Minajas buvo gana nesmagus, tačiau ramiai pasirodė "Beyoncé" raginančiuose žodžiuose. "Aš buvau labai didžiuojasi, kad galėčiau gauti tokį komplimentą iš jos, nes buvau nuniokotas ir pažemintas, kad būtume ant scenos, o pusė mano liemens - užklijuoti suknelę tiesioginiame premijos laureate".

Klausyk Minaj interviu žemiau.

1

Leave a reply

23 − 22 =