“Khloe Kardashian” gerbėjai mano, kad ji tiesiog kreipėsi į “Tristan Thompson” sukčiavimo skandalą “Instagram”

"Khloe Kardashian" gerbėjai mano, kad ji tiesiog kreipėsi į "Tristan Thompson" sukčiavimo skandalą "Instagram"

Kadangi naujos žinios apie Tristano Thompsono tariamą netikėjimo dienas prieš savo dukros gimimą praėjusį mėnesį pasirodė, jo mergina Khloé Kardashian nuėjo nuo dėmesio ir tiesiogiai kreipėsi į sukčiavimo skandalą.

Iki šiol galbūt.

3

Praėjusią naktį Khloé savo "Instagram" istorijoje paskelbė tinklalapio straipsnį "Etiketas, kuriuo gyvenu ir mokysiu tiesą". Fotografijų serijoje realybės žvaigždė, atrodo, netiesiogiai kreipiasi į savo beau svetimais prašymus.

vaizdas
Instagram

Viename poste ji pasidalijo citata: "Tai viskas apie tai, ko ieškote perkrautoje patalpoje. Štai kur tavo širdis priklauso. "

vaizdas

InstagramKhloe Kardashian

Ventiliatoriai greitai suvokė, kad 33 metų citata yra susijusi su jos romantika su "Tristan", ir tai rodo, kad ji prilipo prie jo drauge su apgaudinėjimu ir jos šeimos širdies ritmais.

Tačiau jos ištikimi bhaktai nebijo duoti šiek tiek kruopščios meilės žvaigždėnei posto:

Tačiau vienas "Twitter" naudotojas nurodė, kad niekas negali spręsti Chloé sprendimų, ypač kai neturime jokių faktų.

Naujienose pateikiama ataskaita iš Žmonės kuri teigia, kad Chloe yra pasiryžusi parodyti, kad ji yra laiminga Klyvlende.

"Ji labai užsispyrusi, kai kalbama apie savo gyvenimą. Jos šeima vis dar nesutinka su savo sprendimu likti "Tristan", tačiau jie stengiasi palaikyti ", - teigiama pranešime.

1

"Ji nesvarbu, ką kas nors galvoja. Ji iš tikrųjų atrodo labai laiminga. Ji tikrai nekalbama apie Tristaną, ji tiesiog nori kalbėti apie True. Ji mėgsta būti mama. "

Mes esame pasiruošę, kai esate maža mama ��

Paskelbta Khloe (@khloekardashian)

Per savaitgalį Išlaikyti su Kardašians Vienos mėnesio dukrytės žvaigždė, tiesa, viešai debiutavo socialinėje žiniasklaidoje.

Į "Instagram" bendrinamą įrašą matosi mažylis, kuris žavisi į kamerą, filtruojamas su drugeliu ir gėlėmis.

與 Happy One Month True ��

Paskelbta Khloe (@khloekardashian)

Praėjusią savaitę Chloe sesuo Kimopened apie naują motinos pažangą po apkaltinimo skandalas.

"Aišku, ji tokia sutelkta į savo kūdikį. Jos kūdikis yra puikus. Puikus! " KUWTK Žvaigždė gushed tarp naujienų Khloé padovanojo savo gerbėjams pirmą žvilgsnį savo dukterį, True. "Taigi, žinai, ji yra tokia laiminga".

Tai viskas, ko turime žinoti.

1

Leave a reply

3 + = 6