Kas yra surrogacija: viskas, ką reikia žinoti apie subroduktus ir numatomus tėvus

Nuo Sarah Jessica Parker ir Elizabeth Banks iki Nicole Kidman ir Jimmy Fallon yra daugybę aukšto lygio tėvų, kurie nusprendė turėti vaikus per permainą.

Bet kiek jūs iš tikrųjų suprantate šią praktiką?

Anksčiau šią vasarą žiniasklaidos misija ir realybės žvaigždė Kim Kardashian paskelbė, kad tikėjosi savo trečiojo vaiko per surogatą. Ji nusprendė pakeisti trečiąjį nėštumą dėl to, kad jis patyrė pakitimą placenta akreta (rimta būklė, kai placenta tvirtai pritvirtinta prie gimdos sienos po gimdymo, o ne atsiskiria) ankstesnio nėštumo metu.

3

Ir staiga, atkreipdami dėmesį į kitą garsiąją surogatybinę situaciją, apie laiką mes išsamiau ištyrėme jo išraišką.

Nėščia moteris - subrendus

Getty Images

Štai mūsų surogatyvaus vadovo paaiškinimas, kas tai yra, kaip tai veikia, ir teisiniai padariniai, susiję su praktika:

Kas yra surrogacija?

Pasak "Surrogacy UK", subratus yra tada, kai moteris (trečioji šalis) kelia ir gimdo kūdikį pora, kuri yra "numatytieji tėvai", nes jie negali užsikrėsti ar laikyti vaiko iki termino dėl medicininės problemos "

Dažniausios priežastys, dėl kurių tėvai, kuriems reikalingas surogatas, skirti tėvams yra pasikartojantis persileidimas, pakartotinis IVF gydymo sutrikimas, ankstyvas menopauzė ir nėra arba nenormalus gimdymas.

Nuo 2010 m. Tos pačios lyties poros taip pat galėjo tapti numatomais tėvais Jungtinėje Karalystėje.

1

Jungtinėje Karalystėje surrogacija tapo teisėta per 1985 m. Surrogacinių priemonių įstatymą ir tuo pat metu yra Teisinė vaisingumo gydymo forma yra neteisėta reklamuoti pakaitinio pavadinimo ar reklamuoti būti surogatas, priešingai nei JAV. Taigi, Jungtinėje Karalystėje jūs galite tapti surogatine arba ieškoti pakaitos per permainų organizacijas.

Yra dviejų rūšių pakaitalas:

 • Nėštumo ar šeimos nario pakaitalas: moteris nešioja kūdikį, kad ji neturi genetinės nuorodos. Abu kiaušiniai ir sperma yra tiek, kad embrionas implantuojamas į subrodukto įsčiose.

  Užstatas bus gydomas vaisingumo klinikoje, siekiant padėti perkelti embrioną į gimdą.

  "Surrogacy UK" paaiškina, kad kai kurios vaisingumo klinikos gali reikalauti, kad "pakaitalas" būtų atliktas "perdėtas", siekiant užtikrinti, kad ji fiziškai gali būti surogatine. Procedūra lyginama, kaip ji jaučiasi moteriai, kurią ji atlieka, gimdos kaklelio tepinimui.

  • Tradicinis / tiesioginis surogatas: moteris nešioja kūdikį, kuris buvo sukurtas naudojant vieną iš savo paukščių kiaušinių ir davė spermą iš numatyto tėvo.

   Surogatantas bus gydomas vaisingumo klinikoje, kad sperma būtų įterpiama į jo reprodukcinį kanalą arba ji panaudos dirbtinį sėklinimą namuose.

   Surrogacija | ELLE UK

   Getty Images

   Koks skirtumas tarp subrato JAV ir Jungtinėje Karalystėje?

   Jungtinėje Karalystėje komercinis suboratoginis (mokėjimo pakaitalas) yra neteisėtas, išskyrus pagrįstas išlaidas (paaiškinta toliau).

   Tačiau JAV numatomi tėvai gali tikėtis sumokėti pakaitinį mokestį, kuris yra žinomas kaip "nepatogumų mokestis" (paprastai vertinamas nuo 20 000 iki 35 000 JAV dolerių) be išlaidų.

   Finansinės kompensacijos sutartos pagal teisiškai įpareigojančią sutartį dėl subrogacijos.

   Transatlantinės subrogacijos požiūriu: nors Jungtinės Karalystės pagrindu numatytiems tėvams Jungtinėje Karalystėje netaikoma surogatinių sutarčių, Jungtinių Amerikos Valstijų teismas turės nuspręsti, ar leisti mokėjimus JAV pavaduotojui ir agentūrai suteikti tėvų įsakymą.

   Kas yra "pagrįstos išlaidos"?

   "Brilliant Beginnings" nurodo, kad išlaidos JK gali apimti kelionės išlaidas, gydymo išlaidas, motinystės drabužius, konsultacijas ar profesinę pagalbą, susijusią su subratu, vaiko priežiūros išlaidomis ir bet kokiu darbo užmokesčio praradimu.

   Kompensacija gali būti sutarta kaip vienkartinė išmoka arba mokama kiekvienu konkrečiu atveju, kai atsiranda išlaidų.

   Jei numatomi tėvai moka pakaitinį mokestį daugiau už pagrįstas išlaidas, teismas turi apsvarstyti, ar leisti atlikti mokėjimą.

   Numatomi tėvai taip pat privalo atsižvelgti į vaisingumo gydymo išlaidas ir visus kitus teisinius mokesčius, įskaitant paruošimą arba pagalbą tėvystės įsakymų paraiškoms per organizaciją.

   Apskaičiuota, kad vidutinė išlaidų suma svyruoja nuo maždaug 7000 GBP iki 15 000 GBP, tačiau tai visiškai priklauso nuo bylos.

   Kokie reikalavimai yra pakaitiniams?

   Kadangi ligos ir komplikacijų rizika pirmojo nėštumo laikotarpiu yra daug didesnė, primygtinai rekomenduojama, kad sulaikytieji asmenys pagimdė bent vieną vaiką anksčiau, o pageidautina, kad būtų baigę savo šeimą.

   Nors daugumoje subrendusių organizacijų nėra pakaitinių kategorijų amžiaus ribų, atsižvelgiant į tai, kad nėštumo rizika su amžiumi didėja, yra svarstymų. Paraiškos paprastai priimamos tik iš 21 metų ir vyresnių subratų.

   Kas yra teisėta vaiko motina?

   Jungtinėje Karalystėje pakaitinis asmuo yra bet kurio vaiko, kurį jis turi, teisinė motina ir turi teisę išlaikyti vaiką, net jei jis nėra genetiškai susijęs.

   Tačiau tėvystė gali būti perduodama tėvystės įsakymu arba įvaikinimu. Svarbu prisiminti, kad iki tėvystės įsakymo ar įvaikinimo pasirašymo - surogatas gali laikykite kūdikį, jei ji nori.

   Vaiko teisėto tėvo ar "antrojo tėvo" bus sūrybos vyru ar partneriu, nebent:

   • teisėtos teisės yra suteikiamos kitam asmeniui tėvų įsakymu ar įvaikinimu
   • surrogo vyras ar pilietinis partneris nesuteikė savo leidimo savo žmonai ar partneriui

    Jei pakaitinis partneris neturi partnerio (įskaitant santuoką ar civilinę partnerystę), vaikas neturės jokio teisėto tėvo ar antrojo tėvo, nebent partneris iš tikrųjų sutiks.

    Jungtinėje Karalystėje pakaitinis asmuo yra bet kurio vaiko, kurį jis turi, teisinė motina ir turi teisę išlaikyti vaiką, net jei jis nėra genetiškai susijęs.

    Linder Wilkinson, gimdymo kūdikis, gimęs 2015 m. Edurne, papasakojo ELLE UK kad ji tikisi pamatyti įstatymo pakeitimą, kad numatomi tėvai, o ne pakaitiniai asmenys, taptų vaiko globėjais nuo gimimo.

    "Kai gimiau Edurną, mano vardas ir mano vyro vardas turėjo eiti gimimo liudijimą, o jo tėvai turėjo kreiptis dėl tėvų pareigų, kad gautų jų savo gimimo liudijimas ", - sakė 35 metų vyras.

    "Kaip surogatas, nenorite turėti savo vardo vaiko gimimo liudijime. Jei įvyko nepaprastoji medicininė situacija, jūs nenorėtumėte, kad gydymas būtų vėluojamas, nes gydytojams pirmiausia reikia pasikalbėti su teisiniu tėvu (pakaitalu), kai jie net negyvena tame pačiame namuose kaip vaikas ".

    Surrogacija | ELLE UK

    Getty Images

    Kas yra tėvų pareiga ir kaip ji veikia permainų bylose?

    Tėvų pareiga yra teismo užsakymų, susijusių su vaiko tėvystės nuostatomis, rinkinys. Negalite kreiptis dėl tėvystės įsakymo, jei esate vienišas.

    2016 m. Buvo įteikti 368 tėvų įsakymai, kurie leistų žmonėms, kurie naudojasi surrogavimu, tapti teisėtiems tėvams - nuo 194 metų 2012 m.

    Jei norite kreiptis dėl tėvų pareigų, numatomi tėvai turi būti genetiškai susieti su vaiku (pvz., Kiaušinėliu ar spermos donoru) ir santykiuose, kuriuose poros yra vedę / pilietiniai partneriai arba gyvena partneriais.

    Pagal JK įstatymus porai turi būti tas vaikas, kuris gyvena su jais ir nuolat gyvena JK, Normandijos salose arba Meno saloje.

    Tradicine ar tiesiogine subrataine (tuo atveju, kai numatomi tėvai nėra genetiškai susiję su vaiku) arba jei numatomas tėvas yra vienišas, įvaikinimas yra vienintelis būdas tapti vaiko teisine tėva.

    Negalite kreiptis dėl tėvystės įsakymo, jei esate vienišas.

    Kas nutinka, jei surogatas nusprendžia išlaikyti kūdikį?

    "Nepaprastai retas dalykas, kai surogatas gali pakeisti savo mintis apie vaiko perduodimą," aiškina Stephenas Ashe iš "Brilliant Beginnings".

    "Yra tik nedidelis skaičius ginčijamų pakaitinių atvejų, palyginti su tūkstančiais sėkmingų pakeitimų".

    Jei pakaitinis narys nusprendžia išlaikyti vaiką, numatomi tėvai gali paprašyti šeimos teismų įsitraukti ir priimti sprendimą, su kuo turėtų gyventi vaikas.

    Dėl to teismas tam tikroje aplinkybėje nusprendžia, kas labiausiai atitinka vaiko interesus.

    Pirmą kartą vyriausybė paskelbė Anglijos ir Velso iniciatyvas, kaip pradėti kurti šeimą naudojant pakaitinį variantą.

    The BBC ataskaitose ji rekomenduoja raštiškus susitarimus dėl to, kaip kūdikis yra užmegztas, ir bet kokius būsimus santykius tarp pakaitos ir vaiko.

    Ar surogatuoti asmenys atsisako savo teisės kada nors matyti vaiką?

    Kai tėvų įsakymas priimamas, teisėto asmens atsakomybė panaikinama. Tačiau paprastai surogatams ir tėvams palaikyti ryšį.

    Kas atsitiks, jei vaikas gimsta už JK ribų?

    Jei užsienietis gimdo užsienyje, numatomi tėvai gali kreiptis tik dėl tėvų pareigų, jei jie gyvena Jungtinėje Karalystėje. Kad vaikas galėtų atvykti į JK, jiems reikės vizos.

    Gov.uk nurodo, kad užsienyje atliekamo pakaitinio naudojimas gali būti sudėtingas, nes skirtingose ​​šalyse taikomos skirtingos taisyklės.

    Surrogatavimo įstatymai skiriasi priklausomai nuo šalies. Tokiose vietose, kaip Prancūzija, Vokietija, Italija, Ispanija, Portugalija ir Bulgarija, visos uždegimo formos yra uždraustos.

    Kai kuriose JAV valstijose komercinis subratas yra teisėtas (spustelėkite čia, kad sužinotumėte daugiau), taip pat šalyse, įskaitant Indiją, Rusiją ir Ukrainą.

    Baby | ELLE UK

    Rexas

    Kokie yra tėvystės atostogų įstatymai JK?

    Numatomi tėvai gali būti tinkami įvaikinti, mokėdami ir palikdami tėvystės atostogas, kai naudojate pakaitinį variantą.

    Tiems, kuriems netinkamos mokamos atostogos, gali būti suteiktos vaiko priežiūros atostogos arba kasmetinės atostogos, tačiau tai priklauso nuo bylos.

    Ar surogatas turi teisę į motinystės atostogas?

    Kiekvienas nėštas darbuotojas turi teisę į 52 savaičių motinystės atostogas ir grįžti į savo darbą po nėštumo ir gimdymo, neatsižvelgiant į tai, ar jie yra pakaitiniai, ar ne.

    Ar neteisėtai organizuoti suboratogeninį procesą užregistruotos subrogiacijos organizacijos ribose?

    Nepaisant to, kad tai nėra neteisėta, patariama gauti pagalbą iš organizacijos teikia tiek numatyti tėvai, tiek pakaitiniai asmenys.

    "Kai kurie žmonės įsitraukia į privačius susitarimus be organizacijos (dažniausiai draugų ir šeimos narių), tačiau agentūros palaikymas yra protinga apsauga, jei dirbate su žmogumi, kurio nežinote", - sako Ashe iš "Brilliant Beginnings" .

    Surrogacija | ELLE UK

    Rexas

    Ką daro surogacinės organizacijos, padedančios pavaduojančius ir numatomus tėvus bendradarbiauti?

    Pasitikėjimas yra svarbiausia sudedamoji partneryste.

    Surogatinių organizacijų vaidmuo, pvz., "Surrogacy UK" ar "Brilliant Beginnings", iš esmės yra užtikrinti, kad pakaitalas ir numatomi tėvai jaustųsi palaikomi ir gerai informuoti.

    "Kai mes manome, kad surastume gerą atitiktį, mes atsiųsime informaciją kiekvienam, įskaitant anonimizuotus profilius ir kai kurias nuotraukas bei laišką, kurį parašė subratas ir numatytieji tėvai", - aiškina Ashe.

    Kai susitinka, "komanda" (susidedanti iš pakaitalo ir numatomų tėvų) yra raginama kalbėtis ir sužinoti apie vieni kitų gyvenimus, kol jie nusprendžia, ką jie nori padaryti toliau.

    "Mes pakeitėme visus duomenis, ir jie turėjo galimybę pradėti kalbėtis tarpusavyje. Kai jie bus pasirengę, jie paskatins kiekvieną iš jų sudaryti susitarimą ir mes tai padėsime ".

    Ar surogatinių organizacijų imamas mokestis iš subrato?

    Taip, visos JK organizacijos ima mokestį, kuris gali būti gautas iš metinės narystės arba fiksuoto dydžio mokesčių. Šie mokesčiai mokami numatytiems tėvams ir yra priklausomi nuo to, kokios paslaugos reikalingos iš pakaitinės organizacijos.

    Kai kurios organizacijos siūlo visas atitikties ir valdymo paslaugas, įskaitant surasti pakaitinį variantą, tikrinti ir sudaryti tėvų tarpusavio susitarimą arba, kita vertus, gali padėti konkrečioms pertvarkos proceso dalims, kaip tėvai pageidavo.

    Motina ir vaikas | ELLE UK

    Getty ImagesSouth_agency

    Kokios yra pakaitalo komplikacijos?

    The BBC kad šiuo metu nėra tarptautiniu mastu pripažintų įstatymų dėl subrato, dėl kurio daugelis tėvų, pavaduojančiųjų ir vaikų gali būti pažeidžiami arba be pilietybės.

    Sunkumai taip pat gali kilti priklausomai nuo tėvų teisinio statuso ir santuokos nutraukimo / padalijimo atveju.

    Pavyzdžiui, tradicinio subrato atveju tėvas, pateikęs sperma, gali turėti tėvų teises už numatomą motiną, kuri nepateikė kiaušinio.

    Surogatams gali kilti pavojus, kad jei vaiko nėštumas yra medicininis anomalansas ar nenumatyta komplikacija, kad jiems gali kilti grėsmė, kad tėvai, kurie palieka vaiką, yra pavojuje.

    Kadangi taisyklės skiriasi kiekvienoje šalyje, taip pat kyla pavojus, kad bus išnaudojami ir netinkami naudoti pakaitiniai pavadinimai.

    Sužinokite daugiau apie "Surrogacy UK" teikiamas paslaugas čia ir "Brilliant Beginnings" čia.

    1

    Leave a reply

    84 + = 93