Emma Stone atveria Jennifer Lawrence’ą apie 30 metų, jos naują projektą ir šeimą

Draugystė, Emma Stone, beveik viskas. Būtent todėl "Netflix" žvaigždė ir vykdomoji prodiuserė Maniacas- ir "Louis Vuitton" naujojo kvepalų veidas - paprašė, kad jos interviu būtų jos ilgametė palėpė Jennifer Lawrence (kuri ją vadina savo realiu vardu Emily). Abu susitiko Niujorke, kad aptarė Emmos naująjį projektą, gyvenantį visuomenėje akivaizdoje ir sukurdami didžiulį 3-0.

Ateik kartu, kaip klausys ELLE.

Contents

Jennifer Lawrence: Gerai, pradėkime viską! Emily, tu esi geriausias. Atsargiai komentuoti?

3

Emma Stone: Um, o dievai. Uh, nieko komentuok.

Kitas: tu toks gražus. Kaip tau pavyks tai padaryti?

[Juokiasi] Kas yra "Bridesmaids" linija, kurią jūs visada sakote?

Kad tu kvapai kaip pinecones ir tu atrodai Pelenė. Atsargiai komentuoti?

Ji visada sako, kad tai man viskas.

Pokalbis yra labai nervingas! Aš tiesiog pradedu nuo mano sąrašo. Taigi, Emily, jūs ir aš niekada nesakėme apie veikimą, nes mes ne dukreliai. Taigi dabar turėtume kalbėti apie veikimą.

Gerai.

Kai jūs elgiatės, ar naudojate savo vaizduotę? Ar naudojate žaizdas iš praeities?

Tai geras klausimas!

Aš žinau; Aš puikus interviuotojas.

Na, aš linkiu naudoti daug dalykų, kurie iš tikrųjų įvyko mano gyvenime, ir aš traukiuosi nuo jausmų, kurie buvo su tam tikra patirtimi. Tada bent jau jaučiasi produktyviai, kad visi šie jausmai [juokiasi], todėl aš pradėjau veikti apskritai. Ir manau, kad naudoju savo vaizduotę.

Taigi jūs galite padaryti sau verkti tik iš įsivaizduoti kažką baisi? Tu esi toks jautrus?

Jenas.

1

Aš žinau tave, bet turiu paklausti žmonių, kurie tavęs nepažįsta. Emily, ar tu jautri?

Esu jautrus tokiu lygiu, kuris yra probleminis.

Emilis sumušė televizorių. Ji žiūri į ką nors televizorių.

[Juokiasi] Turiu omenyje, aš anksčiau kalbėjau su savo terapeutu apie tai, ir ji yra panaši, Ačiū Dievui, kad radote [veikiantis].

Išleidimo vieta.

Aš pradėjau veikti jaunimo teatre, kai buvau 11 metų. Tačiau tai keista, kai tampa tavo darbas. Ir tada yra ir kitų jo dalių, pavyzdžiui, sėdint čia su magnetofonu tarp mūsų, tai nėra dalykai, apie kuriuos tu galvoji, kai tu esi vaikas, ir tai tik taip: "Tai yra saugi ir puiki vieta pajusti daug.'

ELM090118_377

Kašmyro vilnos ir šilko paltai, vilnos ir medvilnės suknelė, tiek Louis Vuitton. Auksas ir deimantiniai karoliai, "Cartier", 8 750 JAV dolerių.
Ben Hassett

Jums atrodo, kad reikia imtis kažką panašaus į nerimą ar skausmą, ir jūs jį paversite kažkuo. Jūs paimsite visus savo, ką vadini jiems,

Demonai?

Jūsų demonai, ir jūs juos naudojate gerai.

Sąžiningai, pasukdami 30, nes per keletą mėnesių paversiu 30, žinau, kad žmonės kalba apie tai, pavyzdžiui, apie 30 ir apie tai.

Trisdešimt, klastingas ir klestintis!

[Juokiasi] Mano dvidešimtys buvo tikrai įdomus laikas, ir per pastaruosius 10 metų įvyko daug, tiek teigiamų, tiek ne taip teigiamų rezultatų. Keista, kaip daug pasukant 30 kristalizuoja tavo gyvenimą. Užuot tiesiog gyventi svajones, kurias turėjau savo jaunystėje ir dirbdamas darbą, kurį myliu daryti, susipažįsta ir išgyvena visa tai, tai yra dabar. Ką aš aktyviai noriu kaip suaugusiam?

Taip, ko tu nori iš pasaulio?

Tai buvo įdomus dalykas. Man patinka rumunuotis.

Jūs mėgstate apšviesti.

Aš tikrai to negaliu padėti.

Ar iš to gauna kokį nors vaisių?

Yra kartais vaisių.

Ar jums rūpi kalbėti apie tai?

Yra kartais vaisių, ir tada dažnai būna nemieguotos naktys.

O taip. Aš gaunu tuos telefono skambučius. Aš jaučiuosi taip blogai, kai turiu paskambinti jai su blogomis naujienomis. Aš tarsi: "Viskas gerai". [Sinister balsas] Bet tai ne.

O Dieve.

Ką manote dėl jūsų nerimo? Ar manote, kad gimėte panašiai, ar manote, kad kažkas atsitiko, kad padarėte jus labai jautriu, ar manote, kad esate natūraliai apgailėtina?

Manau, kad tai yra viso to derinys.

Ar prisimenate laiką, kai jautėsi labiau nerimą nei jūs kada nors turėjote?

Taip, kai man buvo septyni. Būtent tada pradėjau panikos priepuolius, apie kuriuos kalbėjau gana plačiai. Manau, kad jūsų instaliacija yra tik tokia, kokia esate. Mano mama visada sako, kad gimiau savo nervais už mano kūno. Bet man pasisekė nerimas, nes tai taip pat suteikia man energijos.

Jūs iš tikrųjų labai drąsus. Ir tu esi atleistas. Aš žinau, kad nustebinsiu, kad girdėsite, bet aš žinau, kad esi nugalėtas. Kol jūs nebūsite. Ir tada, kai nesate, jūs tikrai ne.

Manau, kad didžioji jo dalis yra tai, kad man tikrai patinka būti gyvam. Aš nieko nešėjau šešis mėnesius, o tai buvo nuostabi, nes laikas būti su draugais ar keliauti.

Štai dar vienas posūkis-30 dalykas, kurį supratau: jūs pasirenkate savo šeimą. Jūs suprantate, kad jūsų draugystė, žmonės, kurie eina su tavimi į šiuos kitus jūsų gyvenimo etapus - jūs pasirenkate savo šeimą.

Pastebėjau, kad drauge labai puoselėjote.

Ha

Ar tai jums svarbu?

Ne

Kas tavo mėgstamiausias draugas?

Man tikrai patinka [Lawrence'o šuo] Pippi.

Ji turi asmenybę!

Aš myliu Pippi mamą.

Ar tau yra svarbūs draugai? Ir kodėl?

Manau, kad draugystė yra beveik viskas. Štai dar vienas posūkis-30 dalykas, kurį supratau: jūs pasirenkate savo šeimą. Jūs suprantate, kad jūsų draugystė, žmonės, kurie eina su tavimi į šiuos kitus jūsų gyvenimo etapus - jūs pasirenkate savo šeimą.

Ir kas svarbiausia tau draugystėje?

Lojalumas yra milžiniškas.

O, aš myliu, kad tu nurodei mane.

Daugelį metų esate vienas iš labiausiai ištikimų draugų. Ir manau, žinant, kad galite juoktis kartu ir kad ne viskas turi būti toks didelis dalykas.

Kaip manote profesines klaidas?

Yra neabejotinai dalykai, apie kuriuos buvau nugalėjęs. Ha, siurprizas, siurprizas, tai pokalbio tema.

Ar ne čiulpti, kad mes turime išmokti pamokas viešai?

Manau, kad daugybė žmonių dabar turi mokytis pamokų dėl to, kaip pasaulis yra prijungtas.

Turite galvoje socialinę žiniasklaidą?

Taip.

vaizdas

Išsiuvinėta vilnos ir medvilnės striukė, suknelė, tiek Louis Vuitton. Patarimas dėl grožio: apsukite į "Louis Vuitton" "Attrape-Rêves Eau de Parfum" (240 dol.), Subtilus šviežių gėlių ir tamsaus šokolado mišinį.
Ben Hassett

Kalbėdamas apie tai, jūs neturite didelės socialinės žiniasklaidos atstovybės. Mintis? Kodėl gi ne?

Wow, tai buvo nuostabus segue.

Aš žinau; Aš gaunu tai pakabinti.

Manau, tai nebūtų man teigiamas dalykas. Jei žmonės gali elgtis tokios rūšies produkcijos ir įvesties į socialinės žiniasklaidos sferą, jėga jiems.

Kokius dalykus tu leidai nulaužti nuo nugaros?

Ką dėvoju, kaip atrodau. Aš kovojau prieš porą metų, jausdamas, kaip atrodiau, buvo išnagrinėtas, ir tada aš supratau, kad viskas, kas man tikrai trukdo, kad žmonės galėtų pakomentuoti, yra tai, apie ką jau esu susirūpinęs. Taigi, tai nėra kažkas, apie ką aš dabar pergalvoju. Bet kitokiu laikotarpiu, jei man kažkas jausdavosi blogai, man daugiau gąsdintų, kad žmonės apie tai kalbėtų.

Taip.

Vėlgi, niekas iš tikrųjų neužsimena šaknies dienos pabaigoje, išskyrus mane. [Juokiasi]

Deja, žmonės duoda šūdą.

Na, kaip 30 sekundžių.

Apie tave, o ne mane. [Abu juokai] Koks filmas pakeitė tavo gyvenimą? Rūpinkis elgetauti? Akivaizdu, kad geriausias kada nors atliktas filmas buvo jūros periodo parkas. Visi tai žinome.

Bet aš to nebuvo, Jenas. Aš nesu Laura Dernas, kiek noriu būti.

Jūs buvote nuostabu su triceratops.

Tai ne aš! Linkiu, kad tai buvo man, bet tai ne aš.

Tu atrodai tokia gera, kaip ir karatiški šortai. [Abiejai juokiasi] Koks vaidmuo tu žaidi, kuris turėjo didžiausią įtaką tau asmeniškai?

Man patiko daryti Popieriaus žmogus. Tai buvo maždaug prieš 10 metų. Tai buvo intensyvus laikas mano gyvenime. Aš ką tik pasuko 20. Visi šie gabalai tinka kartu, ir tai buvo tikrai įtakingas laikas.

Dėl įrašo pažymėkite, kad ji sakė "picos", o ne "gabaliukai".

[Juokiasi] Visos picos tinka kartu.

Ar kada nors manėte, kad laimėtumėte Oskarą? Ką, matyt, tu padarai.

Ne

Mes kalbėjom vieną naktį ir aš, kaip aistringai kalbėjau apie kažką, pasakiau: "Emily, tu buvai nominuota dviems akademijos apdovanojimams!" Ir ji sako: "Jenas, aš laimėjau". Ir aš buvau toks: "Tu padarė !? "

ES ir JL: [abu sako] Sveikiname!

ES: ji buvo viena iš pirmųjų žmonių, kurie pasiekė mane, kai tai atsitiko, tačiau ji tiesiog ją užblokavo. Jūs turėjote jį užblokuoti. [Abu juokai]

Koks didžiausias palaiminimas ir koks didžiausias tavo j-o-b tempas? Ir taip, kokia jūsų požiūris į jį? Aš galvoju apie savo tėvus ir kaip aš užaugau darbo grupėje. Štai kodėl nekenčiu dirbti su žmonėmis, kurie neišeina iš jų priekabų, arba vėluoja. Tai darbas!

Aš taip pat. Tai verčia mane. Profesionalumo stoka daro mane labai beprotiška.

Kokie kiti dalykai gauna jūsų ožą?

[Juokiasi] Man nepatinka mintis, kad kas nors mano, kad tai yra, pavyzdžiui, ypatinga. Nieko nesiskundžia. Tas faktas, kad kiekvienas galvoja, kad [šlovė] yra tikra ar ypatinga ....

Sąžiningai, tiek daug mano svajonių dabar yra asmeniniai ir mažiau profesionalūs.

Ką tu sakai, tu matai už užuolaidos; tu matai Oz.

Tiksliai. Mano darbas yra įdomus, ir tai nuostabu, ir tai gali būti sunku, bet taip pat patinka, bet kaip sunku tai gali būti? [JL juokiasi] Žinai, ką turiu omeny?

Aš tikrai norėčiau, kad mes galėtume įtraukti rankos gestus.

Pasaulyje yra tikrai sunkių darbo vietų, pavyzdžiui tikrai sunku, ir visi man taip malonu ir priveda mane į kavą. Panašiai, nuraminti. Ar tu rimtai?

Aš atnešė jums kavos! Tu esi filmo žvaigždutė; ką dar aš darysiu? [ES juokiasi] Turėjau jus paruošti kavą.

[Išgalvotas balsas] Aš taip džiaugiuosi, kad pastebėjote. Aš labai svarbu.

Ar jūs kada nors pergyvenate savo gyvenimo rašybą, kuriai jaučiate, kad jūs neteksite rankos sau?

O mano Dieve, praeitą naktį praėjo. [JL juokiasi] Kai buvau paauglys, buvau tikras saldus vietoje. Tada savo dvidešimtojo dešimtmečio metu aš tikrai neteko sklypo. Daug dalykų pasikeitė ir jausmas atrodė lyg be to, kas buvo apsauginis sluoksnis, ta kaukė, kurią statote sau - tai yra mano asmenybė, tai yra tas, kas aš esu visiškai sutriuškintas.

Kas sugriautas? Saugumas?

Mano gyvenimo struktūra pasikeitė tiek, kad nežinojo, kaip susitaikyti su šia nauja versija, žinote? Mano tėvai išsiskyrė, ir aš persikėliau šį dalyką į savo karjerą, tikrai pradedant. Viskas įvyko vienu metu.

Tai yra daug daugiau naudingiau kalbėti apie savo gyvenimą realiu būdu, o ne atsižvelgti į šias melagingas realijas. Panašiai, jei aš atrodau liesas suknelėje, tai tikriausiai todėl, kad aš žiūrėjau, ką aš valgiau. Aš nevalgiau visą picos ir tinka 2 dydžiui! [ES juokiasi] Manau, kad tai erzina, kai žmonės savo gyvenimą išvaizda puikiai. Prisimenu, kai pirmą kartą kalbėjote apie nerimą ir skaitykite tai ir būkite panašūs: "Aš irgi". Tada aš nejaučiau tokio įsišaknijimo. Tu realiai žvelgsi į pasaulį.

Tu darai.

Tu darai.

Tu darai! Leiskite tiesiog pasakyti "Tu" iki laiko pabaigos, ir tai bus visas straipsnis.

Laukti! Turime kalbėti apie tai Maniacas.

Tai, ką man patiko Maniacas buvo tai, kad kalbama apie žmones, kurie turi savo vidinę kovą ir bando juos sušvirkšti per piliules. Tačiau per parodos eigą jūs matote, kad žmogaus ryšys ir meilė yra vienintelis dalykas, kuris mums pergyvenamas. Man tai patiko, ir aš myliu Joną [Hill]. Aš dirbu su juo pirmame kino filme, kurį aš kada nors padariau [Superbad], taigi tai buvo, kaip 11 metų.

Taigi, kai susitiko su juo, ar jis buvo toks didelis dalykas?

Man buvo 17.

O tu niekas ne?

[Juokiasi ir pakeičia balsą] Buvau niekas. aš buvau niekas. Jis taip pat buvo labai anksti. [JL pasibaigia iš savo tėčio skambučio, žada jį paskambinti atgal]

Jis niekada manęs nekviečia, todėl negalėjau to ignoruoti.

Ar žinai, kad jos tėtis daro džemą?

Jis daro gervuogių uogienes. Bet jis tik žmonėms daro tai, ar jie tikrai valgys.

Ji buvo tokia: "Mano tėtis nori sužinoti, ar norite išmesti džemą, bet tik tuo atveju, jei jūs tikrai norėsite valgyti, nes jis nenori etiketės". Tai buvo taip gerai.

Jis toks mielas.

Tiesą sakant, labiausiai saldžiausias, tai labai skaudi. Palauk, ką aš sakiau?

ELM090118_380

Vilna ir šilko suknelė, Aleksandras McQueenas, 7 950 JAV dolerių. Auksinis ir deimantinis karoliai, "Cartier", $ 8 750. Diamond ir balto aukso žiedai, $ 3500, geltonos ir rožinės aukso žiedai, kiekvienas iš jų - $ 2.000, "De Beers". Mara Roszak plaukai "Starworks" atlikėjose; Rachel Goodwin makiažas Streeters; Naomi Yasuda manikiūras MAO; gaminamas JTR Production
Ben Hassett

Aš nepamenu O Jonai!

Teisingai! Akivaizdu, kad per pastaruosius 11 metų įvyko daugybė dalykų, taigi buvo malonu, kad tiesiog pasieksite vienas kitą.

Kita pastaba: jūs turite gražų balsą, bet nekenčiu dainuoti.

Aš nekenčiu dainuoti! Man patinka dainuoti.

Bet jūs neseniai kalbėjote apie tai, o jūs buvote panašūs: "Bet tai muzikinis". Mes atėjo į jus pamatyti Kabaretas [ant Brodvėjaus] ir tu atrodai: "Aš buvau baisus". Aš jaučiuosi kaip ne.

Naktis, kai Jenas atėjo pas mane Kabaretas, abu mano kontaktai pasirodė iš mano akių.

Ji akli kaip lazda.

Tai buvo taip keista. Aš niekada neturėjau tokio įvykio per visą savo gyvenimą.

Aš niekada nebūčiau pastebėjęs. Mano žandikaulis buvo ant grindų visą laiką; Aš negalėjau patikėti, ką aš mačiau.

Tu esi geriausias, mama.

Noriu tavęs albumo lopšinių.

Aš užfiksuosiu tik tave albumą. Mes atliksim 90-ies šalies muziką!

O Dieve! Ar padarysi mane 90-ųjų šalies albumu? [Pradeda dainuoti "Kas esu aš" Jessica Andrews] "Aš esu Rosemary'io anūkas." Aš noriu, kad vienas!

Tai tavo mėgstamiausia.

Mes tai padarysime. Gerai, taigi jums patinka dainuoti. Ar tau patinka šokti?

Aš mėgstu šokti.

Tikrai? Dievas, tu ir aš negalėjome būti kitokie. Kodėl tau patinka šokti?

Nes tai pats įdomiausias dalykas pasaulyje.

Ar tu greitai mokosi šokių?

Šokis yra mano mėgstamiausia meno forma.

Ugh.

Ką? Jūs žaidėte balerina [in Raudonasis žvirblis]

Ugh, papasakok man apie tai.

Pasakyk man daugiau.

Ekstantis apgailėtinas. Aš negaliu išmokti choreografijos. Aš nemyliu. Picos neatsiranda.

Picos neveikia.

Aš žiūrėsiu kažką kažką kažką padarysiu, o tada man patinka: "Bet kaip tu tavo ranką perkeliau?" Aš norėčiau stebėti savo choreografą ir būti panašus: "Bet jūsų galva tiesiog padarė 360. Negaliu to padaryti."

Tu tik visiškai išprovokavai.

ELM090118_383

Akmens žvaigždės "Attrape-Rêves" kampanijoje, devyniame "Louis Vuitton" kvepalų kampanija, pradėta šį mėnesį.
Louis Vuitton

Koks tavo liūdnas ir vienišas filmas?

Nancy Meyers viskas.

O, pabučk, taip. Kaip apie Baby Boom?

ES ir JL: [abu sako] Baby Boom!

Aš įdėti Bridžeto Joneso dienoraštis. Bridžitas Jonesas mano mane. Aš turėjau vieną naktį baisios nemigos, kaip atsitiktinės nemigos. aš žiūrėjau Bridžitas Jonesas.

aš pradėjau 30 roko, ir tai buvo gana gera.

Tai malonu. Mums visiems reikia Tinos Fey. Ar norite vėl grįžti? Arba jūs esate ramūs ir nedirbantis dabar?

Aš esu ramybėje. Manau, kad buvo geras laikas šiek tiek pažvelgti, nes pastaraisiais metais viskas buvo tokia sunki. Ir nuoširdžiai, tiek daug mano svajonių dabar yra asmeniniai ir mažiau profesionalūs.

Jūs nenorite pasaulio taikos?

Ne, aš noriu pasaulio taikos!

Na, tai skamba kaip tu, kad nenorėtum pasaulio taikos sekundei.

Tai mažiau galvojama apie ateinančius dešimtmečius ir kas turi atsitikti ir tiesiog atsipalaiduoti į tai, kas bus, o ne bandyti kontroliuoti rezultatus.

Tu labai gerai apie tai, aš tau sakau.

Aš tampa vis geriau.

Ar būtum motina? Ji bus geriausia mama; ji tokia puoselėja.

Štai kaip jūs esate! Manau, kad jūsų motinos instinktas yra labai stiprus ir visada buvo.

Dėkui, brangioji.

Mano požiūris į vaikus pasikeitė, nes aš seniai senėjau. Aš niekada nebuvau babysat ar nieko. Būdamas paauglys aš buvau toks: aš niekada nesusituokęs, niekada neturiu vaikų. Ir tada aš senesnis ir buvau, aš tikrai noriu susituokti, aš tikrai noriu turėti vaikų.

Kai buvau paauglys, kiekvienas vaikinas, kurio buvau, buvo toks, manau, tai yra tas pats! Aš buvau ta mergina. [Juokiasi] Ar nebūtų puiku, jei galėtume turėti kūdikį?

Aw, visas kaimas.

Mokslas.

Tai 30-asis posūkis, kur jūs esate, aš nesu toks jaunas. Aš esu jaunas, bet aš nesu toks jaunas.

Aš galiu pasakyti, kad esate vaisingas tik žiūrėdamas į tave.

Jeez.

Aš galiu pamatyti tai savo liūdną veidą.

Ačiū. Tai pats saldiausias dalykas, kurį kada nors man sakėte.

Man būtų garbė tėvas tavo vaikus.


Šis straipsnis iš pradžių buvo pateiktas 2018 m. Rugsėjo mėn ELLE.

Gaukite paskutinį ELLE numerį

1

Leave a reply

+ 67 = 71