Daisy Ridley: žvaigždė, kariuomenė, herojė

Po kelių savaičių po išleidimo Žvaigždžių karai: "Awakens", Daisy Ridley, kuris vaidina Rey - Jakku sugadintą, dykumoje-planetą išgyvenusį ir feministinį heroją, atostogavo į Kroatijos salą su draugais iš įgulos. Aktorius, kuris tuo metu buvo 23 metai, buvo įspėtas, kad po to, kai filmas išleido septynias franšizę, kurio vertė siekė daugiau nei 42 mlrd. JAV dolerių (33 mlrd. Svarų sterlingų), jos gyvenimas smarkiai pasikeistų, ir ji buvo siaubta. Galų gale tai buvo pirmasis didžiojo ekrano vaidmuo.

Restoranuose ji ištyrė padavėjus, kad sužinotų, ar jie jai buvo pernelyg gražios; Ji susimąstė, ar ji vėl galėtų naudoti vamzdelį. Atostogaujant, jos draugai pradėjo vadinti ją Linda ", kaip sakoma," ir tada jie pradėjo vadinti man "Paranoid Linda", kai ji įsitikino, kad žmogus juos sekė ir sužinojo, ar jis yra privatus detektyvas, kurį dirba studija.

Daisy Ridley

Liz Collins

Po dvejų metų 25-metis Daisy sėdi priešais mane Manheteno miesto restorane, apsirengus marškinėliais ir kapri berniukais, susiduriantiems su mėlynos ir baltos spalvos nuotraukomis, jos plaukai vis dar drėkinami iš dušo. Ji puoselėja tokį entuziazmą, kuris ekrane rodomas kaip charizma, ir tai padeda paaiškinti savo meteorinį kilimą iš scenos mokyklos absolventų su keliais televizijos kreditais jos vardu vienai iš labiausiai atpažįstamų jaunų žvaigždžių planetoje. Ji teigia, kad paranojanti Linda vis dar atlieka retą pasirodymą, tačiau dažniausiai ji sugebėjo prisitaikyti prie gyvenimo po dviejų "Žvaigždžių karų" filmų.

3

Daisy laikosi to, kad šlovės nereikia keisti. Tai taip pat atitinka jos įsitikinimą, kad geriausias būdas išgyventi aukšto įtampos poveikio slėgį yra pabandyti ja naudotis. Visame pasaulyje yra "nuostabi", ir visi yra "puikūs", pradedant mama ("puikus žmogus") Barbra Streisand, su kuria ji įrašė dainą 2016 m. ("Fantastiška moteris"), Harrison Ford (" awesome ") ir" Colly "- Olivia Colman su manimi ir su jumis - su kuria ji vaidino" Kenneth Branagh " "Orient Express" nužudymas ir kas ji rado "neįtikėtiną", žinoma. Čia nėra jokio užuominos apie sycophancy; atrodo, kad Daisy yra tiesiog džiaugsmingai laiminga.

Šis linksmas veikė kaip naudingas ekranas, kuris paslepia po metų, kai ji padarė "Žvaigždžių karus". Dabar jos simbolis Rey yra atgal The Last Jedi, nauja Žvaigždžių karai filmas, režisierius Rianas Johnsonas. Tačiau Daisy nustatė, kad šis yra daug didesnis nei pirmasis filmas. "Aš staiga pajutau daug didesnę atsakomybės jausmą", - sako ji. "Aš nemanau, kad buvau geras pirmasis filmas, ir aš kovojau su tuo".

Tai nėra nuolankus pasididžiavimas. Daisy's kvailumas, kai kalbama apie savo atlikimą, yra nustebinančiame. Kaip vaikas, jos bendroji nesugebėjimas nuslėpti jausmus retkarčiais siųsdavo ją į išmintingą pernakvotą judesį - impulsą, kad jos mylintis Londono šeima: mama, dirba vidiniuose ryšiuose; Tėtis, kuris yra pensininkas fotografas; ir dvi seserys - modelis ir muzikantas.

Aš nemanau, kad pirmuoju filmu man buvo geras, ir aš kovojau su tuo

Daisy kartais rodoma kaip prabangus - akcentui yra tam tikras skambėjimo tonas. Iš tiesų, ji sako, jos šeima yra labiau bohhemiški nei stipri. Tuo tarpu akcentas tikriausiai kilęs iš internatinės mokyklos. Aštuoni aštuoni metai Daisy nuvyko į "Hertfordshire" scenos menų mokyklos "Tring Park" mokyklą, o ne, norėdama tapti aktoriumi, bet dėl ​​to, kad jos draugas atvyko į internatinę mokyklą ir skamba kaip įdomus.

"Aš buvau toks gėdingas vaikas", - sako Daisy, sakydamas, kad ji vis dar gali dabar išmėginti didelį viblerį. "Aš supratau, kad pernelyg išsiblaškęs - kai tik atliksiu savo darbą, būčiau įbauginęs visiems kitiems - o mano mama suprato, ar aš buvau užsiėmęs, būčiau mažiau atitraukęs. Aš visada rūšiuoti jaučiausi, kad aš netelpau ". Šis nerimas buvo ne tik knygos paauglio rezultatas, bet ir nenoras išeiti ir susipažinti su pasauliu kaip suaugusiu. "12 ar 13 metų aš nežinojau, kaip padaryti makiažą, - sako ji, - ir aš vis dar nežinau, kaip tai padaryti mano plaukus. Tuo metu žmonės dėvėjo aukšti kulniukai! "

Daisy Ridley yra ELLE UK's December Cover Star | ELLE UK

Liz Collins

Net ir dabar Daisy išlaiko tam tikrą nedidelį jausmą kaip savarankiškai žiūrintį. Kaip ji negalėjo? Šiuo metu jos CV yra neįprasta: taip pat Žvaigždžių karai, aktorė suvaidino žvaigždes Ophelia priešais Naomi Watts, ir nušautas "Orient Express" nužudymas kartu su Judi Denchu, Penélope Cruz, seru Dereku Jacobi ir Olivia Colmanu. Tai buvo paskutinis nustatytas, kad Daisy pagaliau suglaudė. "Aš kreipiuosi į Keną, nušluosiu ašarą ir pasakiau:" Aš negaliu patikėti, kad esu čia, ačiū jums tiek daug. "" Daisy priduria, tik pusiau šurmuliuoja: "Ar kas nors mane įleisdavo?" "(Ne, sakė jis.)

Savigydas yra realus. Tai ne tik šlovės našta ar liaudis išnykęs nuolankumas. Daisy gyvenime buvo daug kartų, ypač po pirmojo Žvaigždžių karai Filmas buvo paleistas, kai ji buvo tiesiog nepatogi savo odoje.

1

Tuo 15 metų ji buvo diagnozuota endometriozė, skausminga gimdos gleivinės būklė, kuri, kartu su kitais simptomais, gali sukelti sunkų spuogus, kuriuos sustiprina stresas. Jūs žinote, tokio pobūdžio stresas atsiranda, kai atsiduriate visų laikų didžiausio filmo visuomenei žvaigždute.

"Aš buvau savo butuose riešutų riešutai, o po to mano oda labai pasireiškė dėl streso iš viso to, ir aš nebuvo gerai - aš turėjau skylių mano žarnų sienoje ir visko - ir mes bandėme suprasti, ką Darykite tai, nes aš jaučiuosi blogai. " Ji padarė tai, ką ji visada daro streso metu, kreipėsi į savo šeimą, pirmiausia persikėlė į savo sesers namą, kelias gatves iš savo tėvų, tada į butą, kuria jis nuomojo pačiame vakariniame Londone.

Daisy Ridley

Liz Collins

Vis dėlto, sako Daisy, tai buvo baisi. Sunku galvoti apie intensyvesnį Holivudo pristatymą, negu laimėti didelį vaidmenį naujame Žvaigždžių karai filmas ar didesnis profesionalus šuolis nei Daisy's šokinėja iš mažų dalių į įprastą JK dramos ir ilgai veikiančių muilų sąrašą - Nelaimingas atsitikimas, Tylus liudytojas, P. Selfridge - iki pirmos filmavimo dienos "Force Awakens" Abu Dabyje. Ji tik prisipildė klausymui, kai draugas paminėjo, kad ji taip pat eina, ir dabar čia ji buvo vienos šaudymo dienos metu, kai gamybos padėjėjas laikė skėtį virš jos, kad išlaikytų saulę, kai ji apžiūrėjo aplink ir 'išsigandęs'. Tada JJ Abramsas, režisierius, šaukė "veiksmą".

Sunku galvoti apie intensyvesnį Holivudo pristatymą, negu laimėti didelį vaidmenį naujame Žvaigždžių karai filmas

Daisy niekada nepamirš, kad pirmoji scenos, kurioje ji turėjo išmontuoti iš savo "Speeder" dviračio ir vaikščioti nedideliu atstumu su "BB-8", sakydamas kažką panašaus: "Mes norime jus namo". Ar tiesa, kad, pristatęs savo liniją, JJ pavadino ją "medine"? Daisy juokiasi.

'Tai tiesa! Po pirmojo pasirodymo jis eina "Tik šiek tiek ... medinis", ir tada mes tęsėme. Bet JJ yra tokios rūšies žmogus, kuris prieš sceną sako: "Neprarask". Taigi jis sakė: "Tik šiek tiek medinis", ir aš buvau toks: "O mano Dievas". Bet tai pagerėjo. " Ji vis dar juokiasi dėl to, kaip blogai tai skamba (gana blogai), ir kaip tai buvo blogai. "Tik todėl, kad žodis" medinis "yra toks pakrautas. Bet tai buvo tik įtempta. Ir aš maniau: "Gerai, atleiskite, kad šūdas iš karto, ir jis bus geriau." "

Tiesą sakant, Daisy rastų, kad JJ Abramsas ir likusi gamybinė komanda būtų nepaprastai puoselėjama, nes ji retai suvokė Žvaigždžių karai "mašina". Ji sakė, kad ji buvo draugiška, kur ji dažniausiai pakabino su 23 metų Britu, žaidžiančiu su Finnu, ir su kuria ji turėjo didžiausią scenų skaičių, nors jos geriausi draugai buvo tarp įgulos.

JJ Abrams sąmoningai samdė Daisy plaukus ir makiažą iš komandos, kuri dirbo Haris Poteris franšizė, nes, sakoma ji, "nepaisant to, kad jie nuostabūs, jis žinojo, kad jau daugelį metų jie rūpinosi Emma [Watson], Danielis [Radcliffe] ir Rupert [Grint]. Man labai gerai rūpinosi. "

Daisy Ridley yra ELLE UK's December Cover Star | ELLE UK

Liz Collins

Tuo tarpu Harisonas Ford primena savo tėvui: "Jie abu yra auskarai ir jie yra nuostabūs", - ir pirmą kartą su juo nušovė sceną, apkabino ir sakė: "Ji yra tokia žavios", ir Po to ji jautėsi namuose. (Tuo tarpu, kai jos tikrasis tėvas aplankė rinkinį, jis pakilo į Marką Hamilą ir klasikinio tėčio mada paklausė: "Taigi, kuo tu žaidi?")

Tiesą sakant, pats sudėtingiausias dalykas yra visa Žvaigždžių karai Patirtis suderino siaubingus įspėjimus, kuriuos ji sužinojo apie tai, kaip gyvenimas pasikeis, iš tikrųjų, kas iš tikrųjų atsitiko - tai ir nerimas šaudant antrą filmą. Pirma, "Visi klausė manęs:" Ar esate pasirengęs pakeisti savo gyvenimą? " Ir tai patenka į tavo protą. " Per visą šį laikotarpį ji bandė pakabinti ant patarimo, kurį jai pavėlavo Carrie Fisher - neatsilikti nuo sėkmės, bet ja naudotis - "ir tai buvo nuostabu". Be to, ji grįžo į darbą. "Darbe esate normalus, jūs ne anomalija, kitaip nei kitose situacijose".

"Harrison Ford" turi auskarą ir yra nuostabus

Žinoma, ji kartais patyrė save? "Absoliutus ne", - sako ji. "Aš niekada niekados neklausiau. Aš niekada neturėjau smulkmenos. Pavyzdžiui, kai susipažinome su Barbra Streisandu, buvau pūtė ne dėl savo darbo, bet dėl ​​to, kad ji yra fantastiška moteris. " Tai buvo JJ Abramsas, kuris rekomendavo "Daisy" Barbrą, kuri ieškojo naujos žvaigždės su geru balsu, kad "Encore", jos 2016 m. Albumo, funkcija.

Daisy pabandė dainuoti su ja dėl dainos BaletuA Chorus Line, ir rasti naują pavyzdį sau. "Aš nuvyko į savo namus ir mes kalbėjome apie [psichiatrą ir psichoanalitiką Carlą] Jungą, nes mano tėtis myli Jungą ir kalbėjo apie svajones, o aš palikau ir įgijau labai emocionalų ne todėl, kad ji žinoma, bet todėl, kad ji nuostabi. Dalis jos reputacijos kyla iš moters. Jei jis būtų "kontroliuojantis" apie savo karjerą, žmonės tik sakytų, kad žino, ko nori. "

Carrie Fisheras man pasakė, kad neapsunkinsiu nuo sėkmės

Vienas iš dalykų, kuriuos Daisy kovojo dėl augančios šlovės, atsakomybė yra pasakyta, kad Rey yra jaunų mergaitės pavyzdys. Jai paklaustas apie feminizmą ir kartais buvo pribloškiantis susidaryti nuomonę, o ne dėl to, kad ji yra bland arba apolitical, bet todėl, kad viskas, ką ji dabar sako, gali sugrįžti ir pasipiktinti. Jei kas nors kovoja su savaiminiu abejoniu, tai gali turėti paralyžiuoti efektą, ir tai yra testamentas Daisy rimtumui, kad ji turi prasmę tai pripažinti.

Žinoma, kokia jūsų požiūris yra graži jauna moteris Holivudo, reiškia, kad esate nuolat stebimas. Daisy, tokios kaip Ana Hathaway ir Jennifer Lawrence prieš ją, turės išvysti raminančią susidomėjimą, kuris sumažins ką nors, ką ji turi pasakyti, ir, jei ji atrodo mažiau įsitikinusi nei savo bendraamžiais, tai ne tik dalis jos žavesio, bet ir, paradoksalu, kalbama apie kai kurie giliai įsišakniję sauga, kurią daro prielaida, yra iš Daisy šeimos; ji gali labiau drąsiai pripažinti savo silpnybes, negu padengti juos bravado ar suklastotu savimi.

Aš niekada niekados neklausiau. Aš niekada neturėjau smulkmenos

Ji taip pat išmoko sėdėti ir šiek tiek atsipalaiduoti, nors šaudė antrą Žvaigždžių karai filmas, kuriame ji turėjo mažiau scenos su savo draugu John Boyega, padarė ją trumpai labai pabrėžė. "Tai ne toks didelis nuotykis, kurį aš su Juo (skirtingai nei pirmuoju filmu). Aš galvoju, kad padariau pirmąjį, nes aš tikrai nežinojau, į ką aš įsivaizduoju, ir aš turėjau daugybę įdomių dalykų, ir staiga supratau, kas iš tikrųjų yra, ir aš negaliu to padaryti. "

Ji visa tai sako su šypsena, kad pripažintų, kaip tai neurotiškai. "Aš labai dramatiškas - todėl viskas yra" o mano Dievas ". Ir [režisierius] Rianas Johnsonas tik pasakė: "Mes ketiname tai padaryti, o tai yra scenos, ir tai, kaip ji ketina dirbti", ir pagaliau buvau toks: "O, taip, tai veikia. " Kartais jūs kartais netinkate savo darbe, o kartais ir geriau dirbate savo darbe. "

Kadangi tokia pat patirtis padeda, tačiau Daisy vis dar turi akimirkų, kai ji turi patikrinti save, kad įsitikintumėte, jog visa tai yra tikra. Viena naktis buvo ant komplekto "Orient Express" nužudymas kai ji surado, kad ji sėdi žaidžiant kortas kartu su seru Dereku Jacobi, Olivija Kolmanu, Penelope Cruze ir jos vyru Javieru Bardemu, kurie atėjo palaikyti savo žmoną. (Judi Dench anksti buvo išėjęs į lovą.) Kitą dieną ji ir seras Derekas sėdėjo aplink kryžiažodį. Netgi paranojanti Linda negalėjo jaudintis iš to.

"Žvaigždžių karai": "The Last Jedi" yra gruodžio 14 d. Šis straipsnis iš pradžių buvo pateiktas "ELLE UK" gruodžio mėnesio numeryje

1

Leave a reply

+ 84 = 91