“Crazy Rich Asians” antraštė “Žvaigždžių atidarymo” savaitgaliui “Box Office”

"Crazy Rich Asians" antraštė "Žvaigždžių atidarymo" savaitgaliui "Box Office"

Po tono hype ir apakinti spaudos kelionių, Crazy Rich Asians pagaliau pasiekė teatrus, papildydamas ryklių trilerį Meg penktadienį. Filmas gavo rave apžvalgas, pasigyręs "C" iš "CinemaScore" ir šiuo metu turi 92 proc. Patvirtintą šviežią "Rotten pomidorų" balą.

Filmo žvaigždė Constance Wu parodė savo jaudulį "Instagram", skaitant įrašus ir parašus "#crazyrichasians yra sertifikuotas švieži ... ir negaliu patikėti, kad žaidi DOME! Nuostabus. Ačiū visiems už visus jūsų meilę ir paramą. "

#crazyrichasians yra sertifikuotos švieži ... ir aš negaliu patikėti, kad žaidi DOME! Amazing inām ačiū visiems už visą jūsų meilę ir paramą. #crazyrichasians @ crazyrichasians @rottentomatoes

"Constance Wu" (@constancewu) paskelbta žinia

3

Remiantis Kevino Kvano mylimu romaną su tuo pačiu vardu ir režisierius Jon M. Chu, glamorous romantiškos komedijos jau ištraukė 16 milijonų dolerių nuo savo rugpjūčio 15 d., Ir prognozuojama, kad šis atvėrimo savaitgalis, kaip teigia Veislė.

Holivudo reporteris praneša, kad filmas turi penkių dienų debiutą 30 milijonų dolerių ar daugiau, kurie, jų nuomone, yra pastebimai ryškus "rom-com" atidarymas kasetinės komedijos kritimo metu. Tai pagrindinė pagarba Azijos atstovybei Holivude, kaip Crazy Rich Asians yra "pirmasis Holivudo studijos filmas nuo 1993 m." The Joy Luck Club ", kuriame dalyvauja visi vakarietiški azijietiški aktoriai."

Neįtikėtinas pasiekimas perkelia asisiečius į socialinę žiniasklaidą ir dalijasi tuo, ką jiems reiškia filmas. "Emocijoje" Twitter ", Kimberly Yam," Asian Voices "redaktorius Huffington Post dokumentavo intensyvų emocijų ritulį-kalnelius ir laimę, kurią jautėsi žiūrėdamas filmą.

1

Leave a reply

61 + = 69