Category: Kultura

Tai yra tas, ką princas Haris labiau tikėtina dėvėti karališkų vestuvių metu

Tai yra tas, ką princas Haris labiau tikėtina dėvėti karališkų vestuvių metu

Karališki vestuviai yra tik dvi dienos, todėl pasitraukiame nuo visų dramos ir sutelksime dėmesį į laimingesnius aspektus - pavyzdžiui, ką princas Haris dėvi didžiojoje dieną.

Galų gale jis buvo susmulkintas jo artėjantiems broliams ...

Buvo manoma, kad 33-erių metų princas dėvėtų savo namų kavalerijos uniformą savo vestuvėms Meghan Markle, bet kad jis turbūt turėtų nusinešti savo barzdą, nes veido plaukus ir vienodus nusiramina karinis ratas.

Princas Harry, karališkos vestuvės

Princas Haris jo karališkoje jūrų uniformoje
Getty Images

Tuo tarpu karališkasis korespondentas Penny Junor prognozavo, kad pasirinks rytą suknelę, nes tai nėra valstybės vestuvės, sakydama ELLE UK: "Mano kerštas yra Haris nešioti raiščio suknelę, nes jis bus santykinai mažas raktas, palyginti su jo brolio vestuvėmis, ir jis nebėra tarnaujantis karininkas".

Tačiau dabar manoma, kad jis puls kariuomenės jūrų pėstininkų ceremoninę uniformą, pagal pulkas (per Telegrafas)

Teigiama, kad Haris nešiok uniformą kaip pagarbos pulkei, kurį jis perėmė kaip kapitono generolą iš savo senelio, Edinburgo hercogo.

vaizdas

Getty Images

Kapralas Adomas Caunteris, kuris sudarys dalį "Half Company" iš 30 "Commando IX" grupės karališkųjų jūrų pėstininkų, atliekančių karališkąjį pasveikinimą, nes poros tęsiasi jų vežime, paskelbė: "Manau, kad jis bus savo" Blues " mes dėvimės, ir tai mums suteikia ypatingą ryšį.

"Tai kažkas, dėl ko mes labai didžiuojamės".

Karališkojo karinio jūrų laivyno karo pareigūnas. 1 Eddie Winging - kuris išpuolė kariuomenę ir išduos savo užsakymus vestuvių dieną - pridūrė: "Yra asmeninis ryšys tarp princo Hario ir vyrų.

"Tai kažką papildo proga, nes jis patyrė tai, ką turi. Tai daro jų santykius artimesnius.

Princas Harry, Meghan Markle

Getty Images

"Jie gerbia tai, ką jis yra, nes kaip pareigūnas, kuris aktyvią tarnybą matė, padarė tai, ką turi. Tai ne tik aktyvi tarnyba, kurią jis matė, bet ir jo padarytas darbas su sužalotais veterinarais, tokiais kaip "Invictus Games". Jie tai gerbia. "

Tuo tarpu Meghan paskelbė pareiškimą, patvirtinantį, kad jos tėvas Thomas Markle nebus lankęs karališkų vestuvių dėl blogos sveikatos.

Gegužės 19 d., Šeštadienį, kunigaikščio Haris ir Meghanas susituokės prie Šv. Jurgio koplyčios Vindzoro pilyje.

Kas yra surrogacija: viskas, ką reikia žinoti apie subroduktus ir numatomus tėvus

Nuo Sarah Jessica Parker ir Elizabeth Banks iki Nicole Kidman ir Jimmy Fallon yra daugybę aukšto lygio tėvų, kurie nusprendė turėti vaikus per permainą.

Bet kiek jūs iš tikrųjų suprantate šią praktiką?

Anksčiau šią vasarą žiniasklaidos misija ir realybės žvaigždė Kim Kardashian paskelbė, kad tikėjosi savo trečiojo vaiko per surogatą. Ji nusprendė pakeisti trečiąjį nėštumą dėl to, kad jis patyrė pakitimą placenta akreta (rimta būklė, kai placenta tvirtai pritvirtinta prie gimdos sienos po gimdymo, o ne atsiskiria) ankstesnio nėštumo metu.

Ir staiga, atkreipdami dėmesį į kitą garsiąją surogatybinę situaciją, apie laiką mes išsamiau ištyrėme jo išraišką.

Nėščia moteris - subrendus

Getty Images

Štai mūsų surogatyvaus vadovo paaiškinimas, kas tai yra, kaip tai veikia, ir teisiniai padariniai, susiję su praktika:

Kas yra surrogacija?

Pasak "Surrogacy UK", subratus yra tada, kai moteris (trečioji šalis) kelia ir gimdo kūdikį pora, kuri yra "numatytieji tėvai", nes jie negali užsikrėsti ar laikyti vaiko iki termino dėl medicininės problemos "

Dažniausios priežastys, dėl kurių tėvai, kuriems reikalingas surogatas, skirti tėvams yra pasikartojantis persileidimas, pakartotinis IVF gydymo sutrikimas, ankstyvas menopauzė ir nėra arba nenormalus gimdymas.

Nuo 2010 m. Tos pačios lyties poros taip pat galėjo tapti numatomais tėvais Jungtinėje Karalystėje.

Jungtinėje Karalystėje surrogacija tapo teisėta per 1985 m. Surrogacinių priemonių įstatymą ir tuo pat metu yra Teisinė vaisingumo gydymo forma yra neteisėta reklamuoti pakaitinio pavadinimo ar reklamuoti būti surogatas, priešingai nei JAV. Taigi, Jungtinėje Karalystėje jūs galite tapti surogatine arba ieškoti pakaitos per permainų organizacijas.

Yra dviejų rūšių pakaitalas:

 • Nėštumo ar šeimos nario pakaitalas: moteris nešioja kūdikį, kad ji neturi genetinės nuorodos. Abu kiaušiniai ir sperma yra tiek, kad embrionas implantuojamas į subrodukto įsčiose.

  Užstatas bus gydomas vaisingumo klinikoje, siekiant padėti perkelti embrioną į gimdą.

  "Surrogacy UK" paaiškina, kad kai kurios vaisingumo klinikos gali reikalauti, kad "pakaitalas" būtų atliktas "perdėtas", siekiant užtikrinti, kad ji fiziškai gali būti surogatine. Procedūra lyginama, kaip ji jaučiasi moteriai, kurią ji atlieka, gimdos kaklelio tepinimui.

  • Tradicinis / tiesioginis surogatas: moteris nešioja kūdikį, kuris buvo sukurtas naudojant vieną iš savo paukščių kiaušinių ir davė spermą iš numatyto tėvo.

   Surogatantas bus gydomas vaisingumo klinikoje, kad sperma būtų įterpiama į jo reprodukcinį kanalą arba ji panaudos dirbtinį sėklinimą namuose.

   Surrogacija | ELLE UK

   Getty Images

   Koks skirtumas tarp subrato JAV ir Jungtinėje Karalystėje?

   Jungtinėje Karalystėje komercinis suboratoginis (mokėjimo pakaitalas) yra neteisėtas, išskyrus pagrįstas išlaidas (paaiškinta toliau).

   Tačiau JAV numatomi tėvai gali tikėtis sumokėti pakaitinį mokestį, kuris yra žinomas kaip "nepatogumų mokestis" (paprastai vertinamas nuo 20 000 iki 35 000 JAV dolerių) be išlaidų.

   Finansinės kompensacijos sutartos pagal teisiškai įpareigojančią sutartį dėl subrogacijos.

   Transatlantinės subrogacijos požiūriu: nors Jungtinės Karalystės pagrindu numatytiems tėvams Jungtinėje Karalystėje netaikoma surogatinių sutarčių, Jungtinių Amerikos Valstijų teismas turės nuspręsti, ar leisti mokėjimus JAV pavaduotojui ir agentūrai suteikti tėvų įsakymą.

   Kas yra "pagrįstos išlaidos"?

   "Brilliant Beginnings" nurodo, kad išlaidos JK gali apimti kelionės išlaidas, gydymo išlaidas, motinystės drabužius, konsultacijas ar profesinę pagalbą, susijusią su subratu, vaiko priežiūros išlaidomis ir bet kokiu darbo užmokesčio praradimu.

   Kompensacija gali būti sutarta kaip vienkartinė išmoka arba mokama kiekvienu konkrečiu atveju, kai atsiranda išlaidų.

   Jei numatomi tėvai moka pakaitinį mokestį daugiau už pagrįstas išlaidas, teismas turi apsvarstyti, ar leisti atlikti mokėjimą.

   Numatomi tėvai taip pat privalo atsižvelgti į vaisingumo gydymo išlaidas ir visus kitus teisinius mokesčius, įskaitant paruošimą arba pagalbą tėvystės įsakymų paraiškoms per organizaciją.

   Apskaičiuota, kad vidutinė išlaidų suma svyruoja nuo maždaug 7000 GBP iki 15 000 GBP, tačiau tai visiškai priklauso nuo bylos.

   Kokie reikalavimai yra pakaitiniams?

   Kadangi ligos ir komplikacijų rizika pirmojo nėštumo laikotarpiu yra daug didesnė, primygtinai rekomenduojama, kad sulaikytieji asmenys pagimdė bent vieną vaiką anksčiau, o pageidautina, kad būtų baigę savo šeimą.

   Nors daugumoje subrendusių organizacijų nėra pakaitinių kategorijų amžiaus ribų, atsižvelgiant į tai, kad nėštumo rizika su amžiumi didėja, yra svarstymų. Paraiškos paprastai priimamos tik iš 21 metų ir vyresnių subratų.

   Kas yra teisėta vaiko motina?

   Jungtinėje Karalystėje pakaitinis asmuo yra bet kurio vaiko, kurį jis turi, teisinė motina ir turi teisę išlaikyti vaiką, net jei jis nėra genetiškai susijęs.

   Tačiau tėvystė gali būti perduodama tėvystės įsakymu arba įvaikinimu. Svarbu prisiminti, kad iki tėvystės įsakymo ar įvaikinimo pasirašymo - surogatas gali laikykite kūdikį, jei ji nori.

   Vaiko teisėto tėvo ar "antrojo tėvo" bus sūrybos vyru ar partneriu, nebent:

   • teisėtos teisės yra suteikiamos kitam asmeniui tėvų įsakymu ar įvaikinimu
   • surrogo vyras ar pilietinis partneris nesuteikė savo leidimo savo žmonai ar partneriui

    Jei pakaitinis partneris neturi partnerio (įskaitant santuoką ar civilinę partnerystę), vaikas neturės jokio teisėto tėvo ar antrojo tėvo, nebent partneris iš tikrųjų sutiks.

    Jungtinėje Karalystėje pakaitinis asmuo yra bet kurio vaiko, kurį jis turi, teisinė motina ir turi teisę išlaikyti vaiką, net jei jis nėra genetiškai susijęs.

    Linder Wilkinson, gimdymo kūdikis, gimęs 2015 m. Edurne, papasakojo ELLE UK kad ji tikisi pamatyti įstatymo pakeitimą, kad numatomi tėvai, o ne pakaitiniai asmenys, taptų vaiko globėjais nuo gimimo.

    "Kai gimiau Edurną, mano vardas ir mano vyro vardas turėjo eiti gimimo liudijimą, o jo tėvai turėjo kreiptis dėl tėvų pareigų, kad gautų jų savo gimimo liudijimas ", - sakė 35 metų vyras.

    "Kaip surogatas, nenorite turėti savo vardo vaiko gimimo liudijime. Jei įvyko nepaprastoji medicininė situacija, jūs nenorėtumėte, kad gydymas būtų vėluojamas, nes gydytojams pirmiausia reikia pasikalbėti su teisiniu tėvu (pakaitalu), kai jie net negyvena tame pačiame namuose kaip vaikas ".

    Surrogacija | ELLE UK

    Getty Images

    Kas yra tėvų pareiga ir kaip ji veikia permainų bylose?

    Tėvų pareiga yra teismo užsakymų, susijusių su vaiko tėvystės nuostatomis, rinkinys. Negalite kreiptis dėl tėvystės įsakymo, jei esate vienišas.

    2016 m. Buvo įteikti 368 tėvų įsakymai, kurie leistų žmonėms, kurie naudojasi surrogavimu, tapti teisėtiems tėvams - nuo 194 metų 2012 m.

    Jei norite kreiptis dėl tėvų pareigų, numatomi tėvai turi būti genetiškai susieti su vaiku (pvz., Kiaušinėliu ar spermos donoru) ir santykiuose, kuriuose poros yra vedę / pilietiniai partneriai arba gyvena partneriais.

    Pagal JK įstatymus porai turi būti tas vaikas, kuris gyvena su jais ir nuolat gyvena JK, Normandijos salose arba Meno saloje.

    Tradicine ar tiesiogine subrataine (tuo atveju, kai numatomi tėvai nėra genetiškai susiję su vaiku) arba jei numatomas tėvas yra vienišas, įvaikinimas yra vienintelis būdas tapti vaiko teisine tėva.

    Negalite kreiptis dėl tėvystės įsakymo, jei esate vienišas.

    Kas nutinka, jei surogatas nusprendžia išlaikyti kūdikį?

    "Nepaprastai retas dalykas, kai surogatas gali pakeisti savo mintis apie vaiko perduodimą," aiškina Stephenas Ashe iš "Brilliant Beginnings".

    "Yra tik nedidelis skaičius ginčijamų pakaitinių atvejų, palyginti su tūkstančiais sėkmingų pakeitimų".

    Jei pakaitinis narys nusprendžia išlaikyti vaiką, numatomi tėvai gali paprašyti šeimos teismų įsitraukti ir priimti sprendimą, su kuo turėtų gyventi vaikas.

    Dėl to teismas tam tikroje aplinkybėje nusprendžia, kas labiausiai atitinka vaiko interesus.

    Pirmą kartą vyriausybė paskelbė Anglijos ir Velso iniciatyvas, kaip pradėti kurti šeimą naudojant pakaitinį variantą.

    The BBC ataskaitose ji rekomenduoja raštiškus susitarimus dėl to, kaip kūdikis yra užmegztas, ir bet kokius būsimus santykius tarp pakaitos ir vaiko.

    Ar surogatuoti asmenys atsisako savo teisės kada nors matyti vaiką?

    Kai tėvų įsakymas priimamas, teisėto asmens atsakomybė panaikinama. Tačiau paprastai surogatams ir tėvams palaikyti ryšį.

    Kas atsitiks, jei vaikas gimsta už JK ribų?

    Jei užsienietis gimdo užsienyje, numatomi tėvai gali kreiptis tik dėl tėvų pareigų, jei jie gyvena Jungtinėje Karalystėje. Kad vaikas galėtų atvykti į JK, jiems reikės vizos.

    Gov.uk nurodo, kad užsienyje atliekamo pakaitinio naudojimas gali būti sudėtingas, nes skirtingose ​​šalyse taikomos skirtingos taisyklės.

    Surrogatavimo įstatymai skiriasi priklausomai nuo šalies. Tokiose vietose, kaip Prancūzija, Vokietija, Italija, Ispanija, Portugalija ir Bulgarija, visos uždegimo formos yra uždraustos.

    Kai kuriose JAV valstijose komercinis subratas yra teisėtas (spustelėkite čia, kad sužinotumėte daugiau), taip pat šalyse, įskaitant Indiją, Rusiją ir Ukrainą.

    Baby | ELLE UK

    Rexas

    Kokie yra tėvystės atostogų įstatymai JK?

    Numatomi tėvai gali būti tinkami įvaikinti, mokėdami ir palikdami tėvystės atostogas, kai naudojate pakaitinį variantą.

    Tiems, kuriems netinkamos mokamos atostogos, gali būti suteiktos vaiko priežiūros atostogos arba kasmetinės atostogos, tačiau tai priklauso nuo bylos.

    Ar surogatas turi teisę į motinystės atostogas?

    Kiekvienas nėštas darbuotojas turi teisę į 52 savaičių motinystės atostogas ir grįžti į savo darbą po nėštumo ir gimdymo, neatsižvelgiant į tai, ar jie yra pakaitiniai, ar ne.

    Ar neteisėtai organizuoti suboratogeninį procesą užregistruotos subrogiacijos organizacijos ribose?

    Nepaisant to, kad tai nėra neteisėta, patariama gauti pagalbą iš organizacijos teikia tiek numatyti tėvai, tiek pakaitiniai asmenys.

    "Kai kurie žmonės įsitraukia į privačius susitarimus be organizacijos (dažniausiai draugų ir šeimos narių), tačiau agentūros palaikymas yra protinga apsauga, jei dirbate su žmogumi, kurio nežinote", - sako Ashe iš "Brilliant Beginnings" .

    Surrogacija | ELLE UK

    Rexas

    Ką daro surogacinės organizacijos, padedančios pavaduojančius ir numatomus tėvus bendradarbiauti?

    Pasitikėjimas yra svarbiausia sudedamoji partneryste.

    Surogatinių organizacijų vaidmuo, pvz., "Surrogacy UK" ar "Brilliant Beginnings", iš esmės yra užtikrinti, kad pakaitalas ir numatomi tėvai jaustųsi palaikomi ir gerai informuoti.

    "Kai mes manome, kad surastume gerą atitiktį, mes atsiųsime informaciją kiekvienam, įskaitant anonimizuotus profilius ir kai kurias nuotraukas bei laišką, kurį parašė subratas ir numatytieji tėvai", - aiškina Ashe.

    Kai susitinka, "komanda" (susidedanti iš pakaitalo ir numatomų tėvų) yra raginama kalbėtis ir sužinoti apie vieni kitų gyvenimus, kol jie nusprendžia, ką jie nori padaryti toliau.

    "Mes pakeitėme visus duomenis, ir jie turėjo galimybę pradėti kalbėtis tarpusavyje. Kai jie bus pasirengę, jie paskatins kiekvieną iš jų sudaryti susitarimą ir mes tai padėsime ".

    Ar surogatinių organizacijų imamas mokestis iš subrato?

    Taip, visos JK organizacijos ima mokestį, kuris gali būti gautas iš metinės narystės arba fiksuoto dydžio mokesčių. Šie mokesčiai mokami numatytiems tėvams ir yra priklausomi nuo to, kokios paslaugos reikalingos iš pakaitinės organizacijos.

    Kai kurios organizacijos siūlo visas atitikties ir valdymo paslaugas, įskaitant surasti pakaitinį variantą, tikrinti ir sudaryti tėvų tarpusavio susitarimą arba, kita vertus, gali padėti konkrečioms pertvarkos proceso dalims, kaip tėvai pageidavo.

    Motina ir vaikas | ELLE UK

    Getty ImagesSouth_agency

    Kokios yra pakaitalo komplikacijos?

    The BBC kad šiuo metu nėra tarptautiniu mastu pripažintų įstatymų dėl subrato, dėl kurio daugelis tėvų, pavaduojančiųjų ir vaikų gali būti pažeidžiami arba be pilietybės.

    Sunkumai taip pat gali kilti priklausomai nuo tėvų teisinio statuso ir santuokos nutraukimo / padalijimo atveju.

    Pavyzdžiui, tradicinio subrato atveju tėvas, pateikęs sperma, gali turėti tėvų teises už numatomą motiną, kuri nepateikė kiaušinio.

    Surogatams gali kilti pavojus, kad jei vaiko nėštumas yra medicininis anomalansas ar nenumatyta komplikacija, kad jiems gali kilti grėsmė, kad tėvai, kurie palieka vaiką, yra pavojuje.

    Kadangi taisyklės skiriasi kiekvienoje šalyje, taip pat kyla pavojus, kad bus išnaudojami ir netinkami naudoti pakaitiniai pavadinimai.

    Sužinokite daugiau apie "Surrogacy UK" teikiamas paslaugas čia ir "Brilliant Beginnings" čia.

    「ハ ウ ス · オ ブ · カ ー ド 野 望 の 階段」 の 主 役 が 最行 か ら ク レ ア · ア ン ダ ー ッ ド で あ る べ き だ っ た 本 当 の 理由

    vaizdas

    主演 ケ ヴ ィ ン · ス ペ イ シ ー の 性 的 不適 切 行為 の 疑惑 を 受 け て, 「ハ ウ ス · オ ブ · カ ー ド 野 望 の 階段」 (現在 シ ー ズ ン 1 ~ 5 ま で Netflix で 配 信 中) の 第 6 シ ー ズ ン の 製作 が 延期 さ れ た と い う ニ ュ ー スが 流 れ た と き, 私 の ツ イ ッ タ ー の フ ィ ー ド で は 皆 の リ ア ク シ ョ ン が 驚 く く ら い 一致 し て い た. ス ペ イ シ ー に よ る 被害 が ど れ ほ ど の 規模 だ っ た か に つ い て は, そ の 当時 は 明 ら か に さ れ て い な か っ た が, 多 く の 人 が 同シ リ ー ズ で の 彼 の 続 投 に つ い て 疑問 を 投 げ か け, そ の 言 い 方 は さ ま ざ ま あ れ ど, 皆 が 以下 の こ と を 求 め て い た. 「フ ラ ン ク · ア ン ダ ー ウ ッ ド を 死 な せ て, 代 わ り に ロ ビ ン · ラ イ ト 演 じ る ク レ ア を 主 役 に し て ほ し い」. な ぜ, 多 く の 人 の 口 か ら こ の 解决 法 が 出 て 来 た か と い う と, そ れ が 真 新 し い も の で は な か っ た か ら だ.

    「ハ ウ ス · オ ブ · カ ー ド 野 望 の 階段」 は 人 を 騙 し, 脅 し 上 げ, 時 に は 殺人 ま で 犯 し な が ら ホ ワ イ ト ハ ウ ス へ と 上 り 詰 め る, 無 慈悲 で, 軽 蔑 さ れ た 政治家 フ ラ ン ク の 物語 だ と 宣 伝 さ れ て い る が, 実 際 は 主人公同 様 に 無 慈悲 で 計算 高 い 妻, ク レ ア の 物語 に 依 る と こ ろ が 大 き い. マ ク ベ ス 夫人 を 彷彿 さ せ る 役 ど こ ろ は シ ー ズ ン を 重 ね る に つ れ, 次第 に そ れ を 凌 ぐ よ う に な っ て い く. 製作 中止 が 予 防 的 措置 で は な く, ス ペ イ シ ー の 撮 影現場 で の 不適 切 行為 に 対 す る 後手 の 対 応 だ っ た と 明 ら か に な る や (多 く の ハ ウ ス · オ ブ · カ ー ド の ク ル ー メ ン バ ー が 彼 の セ ク ハ ラ の "や り 口" に つ い て CNN で 語 り, オ ン ラ イ ン ニ ュ ー ス 「Buzzfeed」 は 彼 の 行為 はバ ル デ ィ モ ア の 舞台 セ ッ ト で は 公然 の 事 実 だ っ た と 報 じ た) ス ペ イ シ ー は 正式 に 解雇 さ れ た. Netflix は 先 日, 同ド ラ マ は フ ァ イ ナ ル · シ ー ズ ン を 短縮 し た 形 で 再 開 す る と 発 表 (お そ ら く 大 急 ぎ で 脚本 の 書 き 直 し が 行 わ れ た で あ ろ ​​う), 主人公 は ラ イ ト に な る こ と が 告 げ ら れ た. ひ と り の 有害 な 男性 に よ っ て 番 組 全体 や,そ の キ ャ ス ト や ク ル ー 達 の キ ャ リ ア や 評 価 が 台 無 し に な ら ず に 済 ん だ の は 喜 ば し い こ と だ が, こ の よ う な き っ か け で ラ イ ト に 然 る べ き 役 が ま わ っ て き た と い う の は か な り 不 満 だ.

    vaizdas

    実 際 は, フ ラ ン ク · ア ン ダ ー ウ ッ ド と い う キ ャ ラ ク タ ー は ス ペ イ シ ー が 失脚 す る 随 分 前 か ら 既 に 終 わ っ て い て, 数 シ ー ズ ン 前 か ら こ の ド ラ マ を 持 た せ て い た の は ラ イ ト だ っ た. 「ハ ウ ス · オ ブ · カ ー ド」 は 遅 き に 失 し た感 が あ る. 責任 者 の ボ ー · ウ ィ リ モ ン が 抜 け た あ と に ス タ ー ト し た シ ー ズ ン 5 は ほ と ん ど 話題 に な る こ と も な く, 寒 く て, 繰 り 返 し ば か り の 物語 の 性質 が 今 ま で に な く 明 ら か に な っ た. 当初 は フ ラ ン クの 反社会 的 で 攻 撃 的 な 機 知 に 富 ん だ セ リ フ や, ウ イ ン ク し な が ら カ メ ラ に 向 か っ て 語 る 独 り 言 が 面 白 か っ た た め, 彼 の 空虚 さ は 重要 で は な か っ た け ど, シ ー ズ ン 2, そ し て シ ー ズ ン 3 と 進 む に つ れ て, そ の紋 切 り 型 の 切 り 回 し は 古 臭 く な っ て い っ た.

    人間 味 や 情 熱 も な い, 権 力 そ の も の を 求 め る 中 身 の な い 男, と い う 役 ど こ ろ で 出来 る こ と は 限 ら れ て い る. 確 か に 彼 は 時 に ウ ォ ル タ ー · ホ ワ イ ト と ト ニ ー · ソ プ ラ ノ と い う テ レ ビ 黄金 期 の キ ャ ラ ク タ ー を 合 わ せ た よ う な 人物だ っ た が, フ ラ ン ク · ア ン ダ ー ウ ッ ド は い わ ゆ る ア ン チ · ヒ ー ロ ー で は な い. 彼 は 長 編 の 物語 に 耐 え う る ほ ど の 深 み や ニ ュ ア ン ス を 持 ち 合 わ せ て い な い, 一 元 的 な 悪 役 だ. そ れ 故 に, オ リ ジ ナ ル の イ ギ リ ス 版 「ハ ウ ス ·オ ブ ア ー ド 」は 3 つ の ミ ニ シ リ ー ズ に 分 け ら れ た 12 話 の エ ピ ソ ー ド で 終 わ っ て い る.

    ス ペ イ シ ー の 大 げ さ で 勿 体 ぶ っ た 演技 は ワ ン シ ー ズ ン は 楽 し い が, 決 し て "プ レ ス テ ー ジ televizija" (映 画 に 匹敵 す る よ う な 優良 テ レ ビ 番 組 を 称 す る と き に 使 わ れ る) に 相 応 し い も の で は な い (2015 年 の エ ミ ー 賞 受 賞 は当時 困惑 し た が, 振 り 返 っ て み る と 更 に そ の 思 い は 強 い).

    ス ペ イ シ ー の 演技 に つ い て の 誇張 さ れ た 评判 に よ っ て, 彼 の 行 い に 監視 の 目 が 行 き 届 か な か っ た こ と に も 注目 し た い.
    ス ペ イ シ ー が 言 わ れ て い る よ う な 利己 的 な 行為 を 大 っ ぴ ら に や り お お せ た こ と が 理解 し が た い な ら (番 組 が 初 め て 発 表 さ れ た) 2011 年, あ の ケ ヴ ィ ン · ス ペ イ シ ー が テ レ ビ を や る, し か も Netflix "と い う オ リ ジ ナ ル シ リ ー ズを 作 っ た こ と が な い, 目 新 し く て, 確証 も な い ス ト リ ー ミ ン グ · プ ラ ッ ト フ ォ ー ム で, と い う 事 実 を 考 え て み れ ば 良 い. お そ ら く 撮 影 現場 で は ス ペ イ シ ー に 逆 ら え る も の は 誰 も い な か っ た だ ろ し, 脚本 家 が ス ペ イ シ ー の 演 じ る役 の た め に 無 駄 骨 を 追 っ て い る こ と が ら ら に も ら い ら に も 明 ら か だ っ た と し て も, 彼 が 締 め 出 さ れ る こ と な ど あ り え な か っ た だ ろ う.

    ラ イ ト を 中心 に 据 え た フ ァ イ ナ ル シ ー ズ ン と な る こ と が 確定 し て 以来, 私 は ク レ ア は フ ラ ン ク よ り も ず っ と 魅力 的 な キ ャ ラ ク タ ー だ と い う こ と を 考 え 続 け て い る. 彼 ら は コ イ ン の 表 と 裏 の 関係 で, 冷酷で 計算 高 く, 人間 味 が 薄 く, ど ん な 犠 牲 を 払 っ て も 権 力 そ の も の を 求 め る 人種 だ. だ が. ク レ ア は 自 分 の 行 い が 招 い た 結果 を フ ラ ン ク よ り も ず っ と 深刻 に 受 け 止 め る. シ ー ズ ン 3 で は, ロ シ ア の LGBT 活動家の 自殺 に 心 を 痛 め, ロ シ ア の 指導 者 を 非難 す る よ う な 政治 的 に 無 分別 な ス ピ ー チ を し て し ま う. そ れ は フ ラ ン ク の 場合 に は 見 た こ と が な い よ う な, イ デ オ ロ ギ ー の ほ こ ろ び で, そ の よ う な瞬間 に ク レ ア の キ ャ ラ ク タ ー は 魅力 を 感 じ さ せ る の だ.

    vaizdas

    シ ー ズ ン 4 の 最後 ま で は, ク レ ア に そ の よ う な 人間 ら し さ が 見 え る の は ご く 稀 だ っ た. ク レ ア は 銃 撃 さ れ て 生死 を さ ま よ っ て い た フ ラ ン ク に 対 し て, 何 の 感情 も な い こ と を は っ き り と 認 め て い る. シ ー ズ ン 5 で 彼女 は 初 め て 殺人 に 手 を 染 め る. そ れ は 壮 絶 さ を 極 め る も の で あ り, 彼女 は 自 分 の 愛人 で あ る ト ム · ​​イ エ ー ツ (ポ ー ル · ス パ ー ク ス) に 毒 を 盛 り, 行為 の 最 中 に 死 ん で ゆ く彼 の 姿 を 見 届 け る の だ. 彼女 が 彼 の こ と を 本 当 に 愛 し て い た の で は な い か と 思 え る 節 が あ っ た が ゆ え に, こ れ は 視 聴 者 に と っ て 驚 き の 展開 だ っ た. ク レ ア は つ い に 後 に は 引 け な い と こ ろ ま で来 て し ま う 訳 だ が 彼女 は 一 晩 に し て こ こ ま で 至 っ た 訳 で は な い. 前述 の 活動家 の 自殺, 大学生 時代 に 経 験 し た レ ッ ク リ ー ズ ン, で の 母 の 死 を 経 て, 彼女 は 時脆 さ を 孕 み な が ら だ ん だ ん と 悪 へ と 堕 ち て い く. モ ラ ル の 腐敗 が 根 を 張 り 次第 に 育 っ て い く 様 は, ま さ し く 我 々 が 求 め て い る ア ン チ · ヒ ー ロ ー の 物語 だ. 一方 の フ ラ ン ク は 邪 悪 な 状態 で 始 ま り, 弱 さ も ほ と ん ど 見 せ ず に. 卑怯 に 邪 悪 に 振 舞 う. 卑怯 な 行 い に 対 し て ず が 一切 何 も 感 じ て い な い と 明 ら か に な っ て し ま う と, 途 端 に そ れ は 浅 浅 な も の と な る.

    視 聴 者 が フ ラ ン ク よ り も ク レ ア に 味 方 し て し ま う の に は 他 に も 理由 が あ る. ラ イ ト の 演技 は 間 違 い な く ス ペ イ シ ー よ り も 素 晴 ら し い し, 最新 の 数 シ ー ズ ン を 見 れ ば そ れ は 明 ら か だ. そ れ に 心 か ら 権 力 を 求 め る人物 と し て 描 か れ る こ と は 女性 に と っ て 変 革 的 だ. そ し て, ク レ ア は 自 分 の 方 が よ り 賢 く 能力 が あ る と い う 思 い を 募 ら せ な が ら も, 常 に 夫 の 脇 役 を 演 じ る こ と で 彼女 の 野心 は 不当 に 扱 わ れ る.

    ク レ ア が 密 か に 憤 り を 募 ら せ て い く に つ れ, 視 聴 者 の 憤 り も 募 っ て い く. 「ハ ウ ス · オ ブ · カ ー ド」 の 中 で 一番 気 持 ち が 良 い シ ー ン は, シ ー ズ ン 3 で フ ラ ン ク が 大 統領 に な っ た 直 後 だ. ロ シ ア の 指導 者 と の 関係 を 彼女 が 阻 ん だ こ と に 腹 を 立 て 「決 し て 君 を 大使 に す る べ き で は な か っ た」 と 噛 み 付 い た フ ラ ン ク に 対 す る 彼女 の 切 り 返 し は 見 事 だ. 「私 は 決 し て あ な た を 大 統領 にす る べ き じ ゃ な か っ た わ ね 」. 彼女 は 次第 に 玉 座 の 背後 で 権 力 を 握 る こ と に 飽 き, 玉 座 そ の も の を 欲 す る よ う に な る. そ し て, つ い に は シ ー ズ ン 5 の 最後 で そ れ を 手 に す る. フ ラ ン ク は 今 ま での 数 々 の 不正 が 暴 か れ, 大 統領 の 座 を 退 く こ と を 余 儀 な く さ れ る の だ が, 自 分 の 恩 赦 を 条件 に ク レ ア に 権 力 を 手 渡 す. し か し, ク レ ア は そ の 約束 を 見 事 に 裏 切 る. 最後 の シ ー ン, 彼女 は フ ラ ン ク か ら の 電話 を 切 り な が ら, カ メ ラ に 向 か っ て 穏 や か な 表情 で こ う 言 い 放 つ. 「私 の 番 が 来 た わ」

    vaizdas

    主 役 が ス ク リ ー ン 上 に 現 れ る こ と な く 退 く よ う に 脚本 を 書 き 換 え る, と い う 難題 は 残 っ て い る も の の, シ ー ズ ン 6 で は ク レ ア は 主人公 と な り, つ い に 彼女 は フ ラ ン ク に 邪魔 さ れ る こ と な く, 一 人 で 大 統領 執 務 室 に 登場 す るこ と に な る だ ろ う. 今年 5 月, ラ イ ト は 視 聴 者 と 同 じ 認識 の 上 で, ス ペ イ シ ー と 同 じ 報酬 を 払 う よ う プ ロ デ ュ ー サ ー に 要求 し て い る こ と を 明 ら か に し た. 「私 は 統計 結果 を 見 て た のだ け ど, ク レ ア · ア ン ダ ー ウ ッ ド が 一 時期 は フ ラ ン ク よ り も 人 気 が あ っ た の 」と ラ イ ト.「 だ か ら そ の こ と を 持 ち 出 し て, 「私 に ち ゃ ん と 支 払 う べ き, さ も な い と 公 表 す る わ よ」 っ て 言 っ て や っ たの よ 」

    今春 の 時点 で は そ の 昇級 は 実 現 し て い な い よ う だ が), 今 こ そ ラ イ ト の 報酬 を ア ッ プ さ せ る べ き だ. し か し, ラ イ ト が 与 え ら れ る べ き も の を 手 に 入 れ る た め に, ス ペ イ シ ー の 失脚 は 必要 あ っ た の だ ろう か? 私 は 近年 で 初 め て, 「ハ ウ ス · オ ブ · カ ー ド」 の 新 シ リ ー ズ が 楽 し み に な っ て い る. ク レ ア に の み 焦点 を 絞 ら れ た 8 話 の エ ピ ソ ー ド と, そ こ に 描 か れ る は ず の 彼女 の 立体 的 奇怪さ は か な り の 見 も の だ ろ う. し か し, こ れ は 随 分 前 に 起 き て し か る べ き 事 だ っ た し, フ ァ イ ナ ル シ ー ズ ン が ど ん な に 力強 い も の に な ろ う と も, ス ペ イ シ ー の 解雇 と い う 現 実 は ラ イ ト の ス ポ ッ ト ラ イ ト に 陰 を 落 と すに 違 い な い.

    Nuotrauka: Getty Images Vertimas ir tekstas: Naoko Ogata

    US 版 エ ル の 元 記事 は こ ち ら

    Raf Simons bendradarbiavo su “Dream” naujojo muzikinio vaizdo “xx”

    Raf Simons bendradarbiavo su "Dream" naujojo muzikinio vaizdo "xx"

    Tiek daug įdomių dalykų atsitinka per septynias paskutines "xx" muzikos vaizdo klipas naujam singlu "I Dare You", sunku žinoti, kur pradėti. Pirma, yra backstory. "Calvin Klein" vyriausiasis kūrybinis pareigūnas Raf Simons bendradarbiavo su kino režisieriumi Alasdiru McLellanu dėl kūrybinės koncepcijos ir kryptys: madingo, senoviško portreto, šiuolaikinio jaunimo portreto Los Andžele.

    Tada yra nuostabi mesti. Svetimas dalykas žvaigždė Millie Bobby Brown Mėnulio šviesa"Ashton Sanders" ir "Paris Jackson" visi pasirodo (be abejo, dėvi CK).

    vaizdas

    Ashton Sanders ir Paryžiaus Džeksonas

    "Tai iš esmės yra peržengimas", - sakė R. Brownas, kalbėdamas apie Calvin Klein svetainę, - "Paryžius peržengia į meilę (modelį) Lulą į mėgstamus berniukus, o aš peraugu į paauglią. Taigi tai tikrai yra emocionali man. Tai vyksta dabar visiems šiems vaikams - visa tai tikrai tikra ir tiesa ".

    Žinoma, trečioji, bet ne paskutinė, yra pati daina, kuri yra nepakartojama ir apsišaknijanti ir dar kažkaip patvirtinanti. "Aš išdrįstu jus" yra nuo Aš tave matau, xx trečiasis albumas. Žiūrėkite visą vaizdo įrašą žemiau.

    Ovo je ono što princ Harry najvjerojatnije nosi za Royal Wedding

    Ovo je ono što princ Harry najvjerojatnije nosi za Royal Wedding

    Kraljevsko vjenčanje je udaljeno samo dva dana pa se moramo maknuti od svake drame i usredotočiti se na sretnije aspekte - poput onoga što će princ Harry nositi na velik dan.

    Uostalom, on je bio uzimajući isjeckan za svoje nadolazeće dojmove ...

    Predloženo je da će 33-godišnji princ nositi svoju uniformu za konjicu kućanstva za vjenčanje s Meghanom Markleom, ali da bi vjerojatno morao obrijati bradu, jer se kosu i uniformu na licu pojavljuju vojni krugovi.

    Princ Harry, kraljevsko vjenčanje

    Princ Harry u svojoj kraljevskoj uniformi
    Getty Images

    U međuvremenu, kraljevski dopisnik Penny Junor predvidio je da će se odlučiti za jutarnju haljinu jer to nije državno vjenčanje, rekavši ELLE UK: "Moje je uvjerenje da će Harry nositi jutarnju odjeću jer će to biti relativno nizak, u usporedbi s vjenčanjem svoga brata, a on više nije službenik za posluživanje."

    Međutim, sada se vjeruje da će nositi svečanu uniformu Kraljevskih marinaca, prema pukovniji (via Telegraf).

    Tvrdi se da će Harry nositi uniformu kao znak poštovanja prema pukovniji koju je preuzeo od svog djeda, vojvode iz Edinburgha.

    slika

    Getty Images

    Kapetan Adam Caunter, koji će činiti dio Half Companya od 30 komandoskih grupa Royal Marines koji obavljaju kraljevski pozdrav kao par prolaze u njihovom prijevozu, izjavio je za objavu: "Mislim da će biti u svom bluesu, što je to nosit ćemo ga i to nam daje posebnu vezu.

    "To je nešto s ponosom."

    Eddie Wearing - koji je bušio vojnike i da će izdati svoje zapovijedi na dan vjenčanja - dodao je: 'Postoji osobna veza između kneza Harryja i muškaraca.

    "To dodaje nešto na priliku jer je iskusio ono što imaju. To čini njihov odnos bliže.

    Princ Harry, Meghan Markle

    Getty Images

    "Oni poštuju što je on, jer kao časnik koji je vidio aktivnu službu, učinio je ono što imaju. To nije samo aktivna usluga koju je vidio, već i rad koji je radio od ranjenih veterinara, kao što su Invictus Games. To poštuju.

    U međuvremenu, Meghan je izdao izjavu kako bi potvrdio da njezin otac Thomas Markle neće biti prisustvovao kraljevskom vjenčanju zbog lošeg zdravlja.

    Princ Harry i Meghan će se vjenčati u subotu, 19. svibnja, u Kapelici Sv. Jurja u dvorcu Windsor.

    Što je surogat: sve što trebate znati o zamjenicima i namjeravanim roditeljima

    Od Sarah Jessica Parker i Elizabeth Banks do Nicole Kidman i Jimmy Fallon, postoji bezbroj roditelja visokog profila koji su odlučili imati djecu putem surrogata.

    Ali, koliko zapravo razumijete prakse?

    Ranije ovog ljeta, medijski mogul i zvijezda zvijezda Kim Kardashian priopćili su da očekuje treće dijete preko surogata. Odlučila je za surrogaciju za treću trudnoću zbog toga što je pretrpjela placenta accreta (ozbiljno stanje u kojem placenta ostaje čvrsto pričvršćena na stijenku maternice nakon porođaja umjesto da se odvoji) tijekom prethodnih trudnoća.

    I iznenada, s naglaskom na drugu poznatu surrogatsku situaciju, vrijeme je da smo detaljnije istražili njegovo iznošenje.

    Trudnica - surrogata

    Getty Images

    Evo našeg surrogatskog vodiča, objašnjavajući što je, kako funkcionira i pravne implikacije oko prakse:

    Što je surrogata?

    Prema Surrogacy UK, surrogacy je kada žena (treća osoba) nosi i rodila bebu za par koji su "namjeravani roditelji, jer oni ne mogu zamisliti ili nositi dijete na termin, zbog medicinskih problema ”.

    Uobičajeni razlozi zašto namjeravani roditelji mogu tražiti surogat uključuju ponavljajući pobačaj, ponavljanje neuspjeha liječenja IVF-om, preranu menopauzu i odsutnu ili abnormalnu maternicu.

    Od 2010, istospolni parovi također su bili u stanju postati namijenjeni roditelji u Velikoj Britaniji.

    U Velikoj Britaniji surogat je postao legalan preko Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o surrogacyu 1985. i dok je to bilo je pravni oblik liječenja plodnosti, protuzakonito je oglašavati za surogat ili za oglašavanje biti surogat, suprotno SAD-u. Dakle, u Velikoj Britaniji, možete postati zamjenik ili tražiti surogat preko surogatskih organizacija.

    Postoje dvije vrste surrogata:

    • Gravazirajući / nadomjestak domaćina: žena nosi bebu koja nema genetsku vezu. I jaja i sperma oba su pod uvjetom da se embrij ugradi u maternicu surogata.

     Surogat će dobiti liječenje u klinici za plodnost kako bi pomogao prenošenju embrija u maternicu.

     Surrogacy UK objašnjava da neke klinike za plodnost mogu zahtijevati da surogat podvrgne 'lažljivom prijenosu' kako bi se osiguralo da je fizički sposobna biti surogat - postupak koji se uspoređuje, u načinu na koji se osjeća za ženu na kojoj se izvodi, na cervikalni razmaz.

     • Tradicionalni / ravni surogat: žena nosi bebu koja je stvorena pomoću jednog od vlastitih jaja i donirala spermu od namjeravanog oca.

      Surogat će dobiti liječenje u klinici za plodnost kako bi ubacila spermu u njezin reproduktivni kanal ili će koristiti domaću umjetnu oplodnju.

      Surrogacy | ELLE UK

      Getty Images

      Koja je razlika između surrogate u SAD-u i Velikoj Britaniji?

      U Velikoj Britaniji komercijalna surrogata (plaćanje zamjenskog) je ilegalna, osim za razumne troškove (objašnjeno u nastavku).

      Međutim, u SAD-u, namjeravani roditelji mogu očekivati ​​plaćanje surogata, što je poznato kao naknada za neugodnosti (obično između 20.000 i 35.000 dolara) uz troškove.

      Novčane naknade su ugovorene u pravno obvezujućem ugovoru o surovanju.

      Što se tiče transatlantskog surrogata: dok britanski namjeravani roditelji ne bi trebali ući u surrogatni sporazum u SAD-u, sud u Velikoj Britaniji morat će odlučiti hoće li odobriti plaćanja izvršenu američkom surogatu i agenciji radi davanja roditeljskog naloga.

      Koji su "razumni troškovi"?

      Brilliant Beginnings navodi da troškovi u Velikoj Britaniji mogu uključivati ​​putne troškove, troškove liječenja, majčinu odjeću, savjetovanje ili profesionalnu podršku u svezi s surrogata, troškovi skrbi o djeci i bilo kakav gubitak zarade.

      Naknada se može dogovoriti kao paušalna ili isplaćena od slučaja do slučaja kada nastanu troškovi.

      Ako namjeravani roditelji plaćaju surogat više od razumnih troškova, sud mora razmotriti hoće li odobriti plaćanje.

      Namjeravani roditelji također moraju uzeti u obzir troškove liječenja plodnosti i sve druge pravne troškove, uključujući izradu ili pomoć pri prijavi roditeljskog zahtjeva putem organizacije.

      Prosječni trošak za troškove procjenjuje se u rasponu od oko 7.000 do 15.000 funti, ali u cijelosti ovisi o slučaju.

      Koji su uvjeti za surogate?

      Budući da su rizici od bolesti i komplikacija mnogo veći u prvoj trudnoći, preporučljivo je da su surogatni roditelji ranije rodili najmanje jedno dijete, a po mogućnosti je dovršio svoju obitelj.

      Iako u većini surrogatičkih organizacija nema dobne granice za surogate, postoje razmatranja, s obzirom da se rizici trudnoće povećavaju s dobi. Prijave se obično prihvaćaju samo od surogata u dobi od 21 i više godina.

      Tko je pravna majka djeteta?

      U Velikoj Britaniji surogat je pravna majka svakog djeteta koje imaju i ima pravo zadržati dijete čak i ako nisu genetski povezani.

      Roditeljstvo se, međutim, može prenijeti roditeljskim redom ili posvojenjem. Važno je zapamtiti da je potpisan roditeljski poredak ili posvojenje, zamjenski limenka držite dijete ako želi.

      Djetetov pravni otac ili "drugi roditelj" bit će muž ili partner surogat, osim ako:

      • zakonska prava daju se netko drugi kroz roditeljski poredak ili usvajanje
      • surogatov suprug ili civilni partner nije dopustio njihovoj supruzi ili partneru

       Ako surogat nema partnera (uključujući brak ili civilno partnerstvo), dijete neće imati pravnog oca ili drugog roditelja ako partner ne aktivno pristane.

       U Velikoj Britaniji surogat je pravna majka svakog djeteta koje imaju i ima pravo zadržati dijete čak i ako nisu genetski povezani.

       Rekao je za Linder Wilkinson, gestacijski zamjenik koji je rodio djevojčicu Edurne u 2015. godini ELLE UK da se nada da će vidjeti promjenu zakona kako bi namjeravani roditelji, a ne surogat, postali zakonski čuvari djeteta od rođenja.

       "Kad sam rodila Edurne, moje ime i ime mog supruga morali su otići na rodni list, dok su joj roditelji morali podnijeti zahtjev za roditeljski nalog da bi primili svoje vlastiti rodni list ", rekao je 35-godišnjak.

       "Kao surogat, ne želite imati svoje ime na rodnom svjedodžbi djeteta. Ako je došlo do hitne medicinske pomoći, mrzili bi se da bi došlo do kašnjenja u liječenju, jer liječnici trebaju prije svega razgovarati s pravnim roditeljem (surogat) kada čak i ne žive u istoj kući kao i dijete.

       Surrogacy | ELLE UK

       Getty Images

       Što je roditeljski poredak i kako radi u surogatnim slučajevima?

       Roditeljski nalog je skup naloga koje je sud donio o odgoju za roditelje za dijete. Ne možete podnijeti zahtjev za roditeljski nalog ako ste pojedinačni.

       Godine 2016. dodijeljeno je 368 roditeljskih naloga kako bi se osobama koje su koristile surrogacy postalo pravnim roditeljima - od 194 u 2012. godini.

       Zahtjev za roditeljski poredak, namjeravani roditelji moraju biti genetski povezani s djetetom (na primjer, darivatelj jaja ili sperme) i u vezi s kojim su parovi oženjeni / građanski partneri / žive kao partneri.

       Prema zakonu Ujedinjenog Kraljevstva, par mora imati dijete koje živi s njima i trajno boravi u Velikoj Britaniji, Kanalskim otocima ili otočiću Man.

       U tradicionalnom ili ravnom surrogatu (u slučaju kada namjeravani roditelji nisu genetski povezani s djetetom) ili ako je namijenjeni roditelj pojedinačan, usvajanje je jedini način da postane djetetov pravni roditelj.

       Ne možete podnijeti zahtjev za roditeljski nalog ako ste pojedinačni.

       Što se događa ako surogat odluči zadržati dijete?

       "Nevjerojatno je rijetkost da surogat promijeni mišljenje o predaji djeteta", objašnjava Stephen Ashe iz Brilliant Beginnings.

       "Postoji samo mali broj osporenih slučajeva surrogacije, u usporedbi s tisućama uspješnih surrogatskih aranžmana."

       Ako surogat odluči zadržati dijete, namjeravani roditelji mogu zatražiti od obiteljskih sudova da se uključe i donesu odluku o tome s kime dijete treba živjeti.

       Kao rezultat toga sud tada odlučuje što je u najboljem interesu djeteta u konkretnim okolnostima.

       Vodič o tome kako započeti obitelj koristeći surogat objavljen je za Englesku i Wales po prvi put od strane vlade.

       BBC izvješćuje kako preporučuje pisane sporazume kako pokriti kako je dijete zamišljeno i sve buduće odnose između surogata i djeteta.

       Zamjenjuju li surogatima pravo da nikad ne vide dijete?

       Kada se izvrši roditeljski nalog, zakonske odgovornosti surogata gase se. Međutim, uobičajeno je da surogat i roditelj ostanu u kontaktu.

       Što se događa ako je dijete rođeno izvan Velike Britanije?

       Ako surogat rodi u inozemstvu, namjeravani roditelji mogu podnijeti zahtjev samo za roditeljski nalog ako žive u Velikoj Britaniji. Da bi dijete ušlo u Veliku Britaniju, zatražit će vizu.

       Gov.uk ukazuje na to da korištenje zastupnika u inozemstvu može biti komplicirano jer različite zemlje imaju drugačija pravila.

       Zakoni o nadzoru razlikuju se ovisno o zemlji. Na mjestima poput Francuske, Njemačke, Italije, Španjolske, Portugala i Bugarske zabranjeni su svi oblici surrogacije.

       Komercijalni surogat je legalan u nekim američkim državama (kliknite ovdje kako biste saznali više) i zemlje, uključujući Indiju, Rusiju i Ukrajinu.

       Beba | ELLE UK

       Rex

       Što su zakoni o roditeljskom dopustu u Velikoj Britaniji za namjeravane roditelje?

       Namjeravani roditelji mogu imati pravo na usvajanje plaća i dopusta i isplatu isplate prilikom korištenja surogata.

       Oni koji ne ispunjavaju uvjete za plaćeni dopust mogu biti u mogućnosti uzeti roditeljski dopust ili godišnji odmor, ali to ovisi o slučaju.

       Je li zamjenik ovlašten za rodiljni dopust?

       Svaki trudni zaposlenik ima pravo na rodiljni dopust od 52 tjedna i da se vrati na posao nakon trudnoće i poroda, bez obzira da li oni surogat ili ne.

       Je li protuzakonito organizirati surrogate izvan registrirane organizacije surogata?

       Iako to nije protuzakonito, pomoć od organizacije savjetuje se za dobrobit obaju namjeravanih roditelja i surogata.

       'Neki ljudi ulaze u privatne aranžmane bez uključivanja neke organizacije (često prijatelja i članova obitelji), ali imaju potporu agenciji je osjetljiva zaštita ako radite s nekim koga ne poznajete', kaže Ashe iz Brilliant Beginnings ,

       Surrogacy | ELLE UK

       Rex

       Što učiniti surrogacy organizacije u smislu pomoći surogatima i namjeravanim roditeljima da rade zajedno?

       Povjerenje je ključna komponenta surogatnog partnerstva.

       Uloga surogatske organizacije, kao što je Surrogacy UK ili Brilliant Beginnings, uglavnom je da osiguraju da surogat i namjeravani roditelji osjete podrľanu i dobro informiranu.

       "Jednom kada smatramo da smo našli dobru utakmicu, poslali bismo podatke, uključujući anonimne profile i neke fotografije i pismo koje su zamoljeni i namjeravani roditelji napisali", objašnjava Ashe.

       Kada se postigne utakmica, "tim" (koji se sastoji od zamjenskog i namjeravanog roditelja) potiče se da međusobno razgovaraju i nauče se o životima jedni drugima prije nego donose odluku o tome što žele učiniti sljedeće.

       "Zatim prebacujemo sve pojedinosti i imaju priliku početi razgovarati jedni s drugima. Kad budu spremni, krenuli bi prema sklapanju sporazuma između svake od njih, a mi to pomažemo. "

       Da li se od surrogatske organizacije uzima pristojba od surrogata?

       Da, sve organizacije u Ujedinjenom Kraljevstvu plaćaju naknadu koja proizlazi iz godišnjih članarina ili fiksnih naknada. Ove naknade plaćaju namijenjeni roditelji i ovise o tome što su usluge potrebne od surogatske organizacije.

       Neke organizacije nude potpune podudaranje i upravljanje uslugama koje uključuju pronalaženje surogata, probira i stvara sporazum između roditelja ili alternativno može pružiti pomoć u određenim dijelovima surogatskog procesa, kako to žele roditelji.

       Majka i beba ELLE UK

       Getty ImagesSouth_agency

       Koje su komplikacije surrogate?

       BBC ukazuje da trenutačno ne postoje međunarodno priznati zakoni za surogat, što ostavlja mnoge roditelje, surogate i djecu ranjiva ili bez državljanstva.

       Poteškoće mogu nastati ovisno o pravnom statusu roditelja iu slučaju razvoda / podjele.

       Na primjer, u slučaju tradicionalnog surrogata, otac koji je isporučio spermu može imati roditeljska prava nad namjeravanom majkom koja nije pružila jaje.

       Za surogate, postoji rizik da ako postoji medicinska abnormalnost ili nepredviđena komplikacija s djetetovom trudnoćom da bi mogli biti u opasnosti od željenog roditelja da napusti dijete.

       Budući da se propisi razlikuju od zemlje do zemlje, postoji i rizik od iskorištavanja i zlouporabe surogata.

       Saznajte više o uslugama tvrtke Surrogacy UK ovdje i Brilliant Beginnings ovdje.

       Raf Simons surađivali su na Dreamy New Music Video xx-u

       Raf Simons surađivali su na Dreamy New Music Video xx-u

       Toliko se vrijednih stvari događa u sedmogodišnjem rasponu najnovijeg glazbenog videozapisa xx-a za njihov novi singl "I Dare You", teško je znati gdje početi. Najprije postoji backstory. Glavni kreativni časnik Calvin Kleina Raf Simons surađivao je s filmašem Alasdirom McLellanom na kreativnom konceptu i smjeru: moody, vintage portret suvremene mladeži u Los Angelesu.

       Zatim, tu je nevjerojatna cast. Čudne stvari zvijezda Millie Bobby Brown, MjesečinaAshton Sanders i Paris Jackson sve nastupaju (noseći CK, naravno).

       slika

       Ashton Sanders i Paris Jackson

       "U osnovi je transcendiranje", rekao je Brown u priopćenju na mjestu Calvin Kleina, "Pariz prelazi u ljubav, [model] Lulu u muškarce koji vole, i nadilazujem se u tinejdžeru. upravo sada svim tim djetetama - sve je stvarno istinito i istinito. "

       Naravno, treći, ali ne i posljednji, pjesma je sama, koja je zastrašujuća i ljuta i još nekako afirmira. Odakle je "I give you" Vidim te, treći album xx-a. Pogledajte cijeli videozapis u nastavku.

       “Khloe Kardashian” gerbėjai mano, kad ji tiesiog kreipėsi į “Tristan Thompson” sukčiavimo skandalą “Instagram”

       "Khloe Kardashian" gerbėjai mano, kad ji tiesiog kreipėsi į "Tristan Thompson" sukčiavimo skandalą "Instagram"

       Kadangi naujos žinios apie Tristano Thompsono tariamą netikėjimo dienas prieš savo dukros gimimą praėjusį mėnesį pasirodė, jo mergina Khloé Kardashian nuėjo nuo dėmesio ir tiesiogiai kreipėsi į sukčiavimo skandalą.

       Iki šiol galbūt.

       Praėjusią naktį Khloé savo "Instagram" istorijoje paskelbė tinklalapio straipsnį "Etiketas, kuriuo gyvenu ir mokysiu tiesą". Fotografijų serijoje realybės žvaigždė, atrodo, netiesiogiai kreipiasi į savo beau svetimais prašymus.

       vaizdas
       Instagram

       Viename poste ji pasidalijo citata: "Tai viskas apie tai, ko ieškote perkrautoje patalpoje. Štai kur tavo širdis priklauso. "

       vaizdas

       InstagramKhloe Kardashian

       Ventiliatoriai greitai suvokė, kad 33 metų citata yra susijusi su jos romantika su "Tristan", ir tai rodo, kad ji prilipo prie jo drauge su apgaudinėjimu ir jos šeimos širdies ritmais.

       Tačiau jos ištikimi bhaktai nebijo duoti šiek tiek kruopščios meilės žvaigždėnei posto:

       Tačiau vienas "Twitter" naudotojas nurodė, kad niekas negali spręsti Chloé sprendimų, ypač kai neturime jokių faktų.

       Naujienose pateikiama ataskaita iš Žmonės kuri teigia, kad Chloe yra pasiryžusi parodyti, kad ji yra laiminga Klyvlende.

       "Ji labai užsispyrusi, kai kalbama apie savo gyvenimą. Jos šeima vis dar nesutinka su savo sprendimu likti "Tristan", tačiau jie stengiasi palaikyti ", - teigiama pranešime.

       "Ji nesvarbu, ką kas nors galvoja. Ji iš tikrųjų atrodo labai laiminga. Ji tikrai nekalbama apie Tristaną, ji tiesiog nori kalbėti apie True. Ji mėgsta būti mama. "

       Mes esame pasiruošę, kai esate maža mama ��

       Paskelbta Khloe (@khloekardashian)

       Per savaitgalį Išlaikyti su Kardašians Vienos mėnesio dukrytės žvaigždė, tiesa, viešai debiutavo socialinėje žiniasklaidoje.

       Į "Instagram" bendrinamą įrašą matosi mažylis, kuris žavisi į kamerą, filtruojamas su drugeliu ir gėlėmis.

       與 Happy One Month True ��

       Paskelbta Khloe (@khloekardashian)

       Praėjusią savaitę Chloe sesuo Kimopened apie naują motinos pažangą po apkaltinimo skandalas.

       "Aišku, ji tokia sutelkta į savo kūdikį. Jos kūdikis yra puikus. Puikus! " KUWTK Žvaigždė gushed tarp naujienų Khloé padovanojo savo gerbėjams pirmą žvilgsnį savo dukterį, True. "Taigi, žinai, ji yra tokia laiminga".

       Tai viskas, ko turime žinoti.