Selena Gomez ir Justin Bieber vėl praneša apie draugus

Selena Gomez ir Justin Bieber vėl praneša apie draugus

2015 m. Lapkritį Justinas Bieberis "Access" Holivudui pasakė, kad niekada nebesugebės rūpintis savo turnyru "Selena Gomez". "Aš niekada nesistengsiu jai mylėti. Aš niekada nesibaigsiu patikrinimu", - sakė jis. Po metų jie turės labai viešą kovą "Instagram-one", kuris paskatino Bieber laikinai ištrinti platformą.

Nuo to laiko visuomeninės Jelenos akimirkos buvo retos (bažnyčios abi tos pačios dienos, Gomez komplimentavo Bieberi savo "One Love Manchester" pasirodymui birželio mėnesio radijo interviu metu), tačiau ledas privačiai atšildė. Gomezas, kuris susipažįsta "Weeknd" dabar, o "Bieber", galbūt Paolo Paulino pažintis, atrodo, vėl pakimba, praneša "TMZ". Jie tiesiog draugai, pakabinti su draugais, ir apie tai nieko romantiško.

3

Paparazzi nufotografavo Gomezą, važiuodamasis savo "Studio City" namuose sekmadienį vakare 10 minučių po to, kai Bieber atvyko į savo automobilį ("TMZ" turi nuotraukas). Jie buvo su kitais žmonėmis, išsami informacija apie prekes, ir, kaip pranešta, "The Weeknd" žinojo. Jis žino, kad jie yra draugai; Jis taip pat būtų buvęs ten, jei jis nebūtų kelionėje.

Keli šaltiniai TMZ teigė, kad Bieber ir Gomez taip pat išvyko praeitą savaitę ir pirmą kartą prijungta visą laiką, kai Gomez pranešė, kad gavo inkstų transplantaciją.

Jelenos gerbėjai, be abejo, jau yra ištvermingi:

vaizdas
Instagram

1

Leave a reply

− 6 = 4