Selena Gomez ir Justin Bieber turėjo “Laguna Beach” Valentino dienos staikaciją

Selena Gomez ir Justin Bieber turėjo "Laguna Beach" Valentino dienos staikaciją

Nepaisant to, kad fotografuojant, atrodo, keliaujant į LAX oro uostą keliauti į Valentino dieną, Selena Gomez ir Justin Bieber iš tikrųjų išliko Los Andžele ir buvo fotografuoti kartu šeštadienį ir sekmadienį Laguna Beach. Šeštadienį ir sekmadienį paplūdimyje ventiliatoriai sugavo Bieberą ir Gomezą.

Štai jie yra, arti ir džiaugsmingi šeštadienį:

3

Ir čia jie vakar, fotografavo "Lagoon Beach" viešbučio "Montage" ventiliatorius. Atkreipkite dėmesį į skirtingą aprangą Gomez dėvi:

"Laguna" paplūdimys yra maždaug pusantros valandos kelio automobiliu nuo "Studio City", kur Gomez pirko namą 2017 m. Liepos mėn., Taigi nereikia keliauti lėktuvais. "LAX" ekskursija, kuri buvo užpulta paparacuose ir apsupta daugybe parduotuvių, galėjo būti suklastota, skirta supirkti pora tam tikrą privatumą arba iš tikrųjų važiuoti į Lagūnos paplūdimį.

Sekmadienį, du atsiskyrė. Bieber buvo nufilmuotas bažnyčioje, vėlyvą popietę lankydamas krikštą:

Gomezas, kuris anksčiau buvo "Disney Channel" žvaigždė, buvo pastebėtas Disneilendoje, kur ji susidūrė su keliais gerbėjais. Bieber neatrodė esančio didžiojo prie jos esančio būrio:

Gomezo laikas Los Andžele su Bieber yra ribotas. Manoma, kad "Gomez", kaip "Coach" veidas, bus prekės ženklo rudens / žiemos mados šou 13-aisiais. Ji dalyvavo ankstesniuose du prekės šou:

vaizdas

Gomezo trenerio "2018 metų pavasario / vasaros" laidoje.
Getty Images

vaizdas

Gomezo trenerio rudens / žiemos 2017 m.
Getty Images

Šiandien ryte patvirtino trenerio "Instagram" pasirodymą rytoj:

Neaišku, ar Bieber prisijungs prie jos Niujorke, kad jie galėtų praleisti trečiadienį, Valentino dieną kartu, arba jei savaitgalis Laguna Beach buvo jų ankstyvos šventės.

1

Gomezas ir Bieberis praeitą savaitę buvo aptikti keturis kartus: trečiadienį bažnyčioje, kur jie bandė būti niekšingo, ketvirtadienį lankydavosi "Rex Orange County" koncerte (o vėliau išėjo į gatvę), šeštadienį "keliaujant į LAX" / Laguna Beach ir sekmadienį Laguna Beach.

Nors abu jie nesikeičia rudenį, jie daug kalbėjo apie savo santykius, todėl Gomezas tai paaiškino Skelbimų lenta lapkritį, nes ji leido Bieberi grįžti į savo gyvenimą. "Aš esu 25. Aš ne 18 metų, 19 ar 20 metų, - sakė ji. "Aš puoselėjau žmonių, kurie iš tikrųjų paveikė mano gyvenimą. Taigi galbūt anksčiau tai galėjo priversti kažką, kas buvo netinkama, tačiau tai nereiškia, kad rūpinimasis, kad kažkas kažkada praeis".

1

Leave a reply

33 − 29 =