Rita Ora apie “Didžiuotis”, dainuodama su Liam Payne ir išlaisvinta “The Fifty Shades” geriausia dalis

Rita Ora apie "Didžiuotis", dainuodama su Liam Payne ir išlaisvinta "The Fifty Shades" geriausia dalis

Įspėjimas: Yra spoileriai, išlaisvinti penkiasdešimt atspalvių.

Kitą mėnesį Rita Ora grįš į Penkiasdešimt atspalvių kaip Mia Grey vaidmenį, kuris labai išaugo nuo pirmojo filmo. Ji pagrobia! Anastasia Steele (Dakota Johnson) turi ją išgelbėti! "Tai neabejotinai yra daugiau trileris nei kažkas", - sako Ora ELLE.com.

3

Veiksmas - tai nauja aistra Orai, kurios muzikinė karjera šiemet šildo. Šiandien Ora išleido savo naują įgaliojimą singlą "Didžiuotis", kurį įkvėpė asmeninės pritarimo pasakojimai, išsiųsti jai "Absolut" "Open Mic" projekto dalimi. Ora taip pat ką tik išleido dainą su Vienos krypties "Liam Payne" "For You" už Penkiasdešimt atspalviųgarso takelis.

Čia Ora viską mums praneša apie paskutinį Penkiasdešimt atspalvių filmas (ir atskleidžia, kad geriausia filmo dalis yra tiesiog ką tu galvoji), ar ji taip pat susieja, ir kas įkvepia ją tik "pakilti ir nužudyti".

"Didžiuotis" įkvėpė asmeninės istorijos, kurias gavote per "Open Mic" projektą. Kaip jie suformavo dainos žodžius?

"Open Mic" projektas naudoja muziką, kad paskatintų daugiau pritarti šiuolaikiniame pasaulyje, nepriklausomai nuo to, ar jis yra fonas ar tikėjimas. Aš surinko šimtus tikrų pripažinimo pasakojimų, kuriuos manau taip įkvepiančių skaityti; tai tikrai padeda padaryti rašymo procesą lengvesnį, o "Proud" tiesiog atsitiko per naktį. Buvo ir dar vienas neįtikėtinas rašytojas - jos vardas yra Ray, kuris yra viena iš mano mergaičių, ir mes tiesiog ištiesėme jį, kad daugiau apie žmones, o ne apie bet kokią atskirą istoriją.

Ką jūs tikitės, kad žmonės atims, kai klausysime dainos?

Aš tikrai tikiuosi, kad žmonės jaučiasi skatinami kažkaip pakilti ir imtis atsakomybės, bet kokiu būdu jie gali. Aš tikrai myliu, kai klausau dainos ir man patinka: "Aš tik ruošiuosi ją užmušti ir šiandien užmušti", ir tikiuosi, kad tai, ką aš duodu žmonėms.

Jūs rodote Penkiasdešimt atspalvių kitą mėnesį kaip krikščionių Grey sesuo Mia. Ar galite šiek tiek pasakyti apie savo vaidmenį?

Aš pagrobiau, ir tai tikrai auganti siužetas, ir tai labai įdomu, kad būtumė jo dalis.

Koks buvo šaudymas iš šių scenų?

Tai buvo nuostabu. Mes nušovėim visa tai Vankuveryje, ir tai buvo nuostabi patirtis. Man buvo labai malonu, nes aš neabejotinai turėjo didesnę vaidmenį filme, ir aš baigiau mylėti kiekvieną iš partijos ir komandos, įskaitant Dakota [Johnson, kuris vaidina Anastasia Stile] ir Jamie [Dornan, kuris vaidina Christian Grey] , ir visi palaikė vieni kitus.

Tai iš tikrųjų atrodė liūdnas, nes aš manau, kad tai buvo paskutinis filmas, bet tai labai įdomu. Tai neabejotinai yra daugiau trileris-y nei bet kas. Tai mano momentai pagrobti. Yra kovos scenos. Tai tikrai puiku.

1

Ar turėjote išmokti bet kokių kovos įgūdžių?

Ne, aš ne kovojau. Aš buvau tas, kuris buvo susietas kėdėje. Tai Dakota darė tai (kovos). Buvo puiku.

Su gimtadieniu, @ kritaora #MiaGrey #Tbsunday #FiftyShadesDarker

Pasidalijama E L James (@erikaljames)

Kaip Mia išsivystė per tris filmus?

Manau, ji daug vystėsi. Ji niekada neturėjo būti tokio pobūdžio, kaip sąžiningas, ir tada manau, kad ilgainiui filmo sėkmė iš tiesų suteikė mums galimybę kurti savo vaidmenį. Ir tai tik padarė viską, kas įdomu. Kadangi dabar jaučiuosi, kaip tik mirė Mia priimtos sesės dalis, o dabar yra daina ["For You"]. Aš negaliu laukti, kol jis bus gyvas.

Ar jūs, vaikinai, šaudėte šios dainos muzikinį vaizdo įrašą?

Taip, mes padarėme. Mes nušovė tik prieš Kalėdas.

Ar tai arčiau filmo laidos?

Žinoma. Manau, kad tai išeina per savaitę ar kažką. Tai tikrai kietas; tai dvaras, spalvingas. Tai gražiai, iš tikrųjų.

Koks buvo tai, kaip dirbti su Liam dėl šio vaizdo įrašo rinkinio?

Jis super profesionalus, ir tai smagu. Jis akivaizdžiai turi daug patirties visame, ir aš tikrai padariau puikus draugas proceso metu. Jis tikrai gražus žmogus ir džiaugsmas dirbti.

Ar yra kokia nors scena, kuria, jūsų nuomone, gerbėjai ypač patinka Penkiasdešimt atspalvių?

Manau, kad visi įdomūs, kuklūs dalykai. Viskas bus puiku.

Ar tai padarė, kad norite veikti daugiau?

Taip, norėčiau. Man patinka daug filmų.

#FiftyShadesFreed

Raštas, kurį dalijasi RITA ORA (@ritaora)

Kokį vaidmenį labiausiai norėtumėte padaryti?

Man tai visada yra apie scenarijų. Man būtų malonu daryti tai, kas susiję su galia, ar galbūt kažkas panašaus į superherą.

Žinau, kad jūsų europinė kelionė išparduota. Ką galite daryti su gerbėjais apie tai, ko laukiame savo pasirodymuose?

Daug naujų muzikos ir labai linksma. Aš tikrai noriu, kad būtų šventės momentas. Nebuvo kelių kelerius metus, todėl tik norėčiau būti kaip didžioji šalis. Ir tada aš manau, kad darau kai kuriuos iškylančius langus užjūrio valstijose ir valstybėse, todėl būk atsargus.

Ar yra kokių nors dalykų, kuriuos galėtumėte švelninti per ateinančio albumo ar daugiau muzikos šiais metais?

Mano albumas, kuris pasirodys šiais metais, yra tiesiog pilnas meilės, praradimo, galios ir tikrai kietų funkcijų. Negaliu laukti, kol išleis muziką.

Penkiasdešimt atspalvių išeina teatruose 2018 m. vasario 9 d. Klausyk "Leis" žemiau:

1

Leave a reply

91 − = 85