Rihanna: “Žalios ir pažeidžiamos ir Regal, visi kartu”

vaizdas

Nuotrauka: Paola Kudacki ELLE
Paula Kudacki ELLE

Šis straipsnis pateikiamas žurnalo ELLE 2014 m. Gruodžio mėn. Numeryje.

3

Žiūrėkite Rihanna visą "ELLE" viršelio fotografiją ir perskaitykite ištrauką iš jos "no-holds-restricted" QA.

Kitą birželį švęsiu savo penkioliktąsias "ELLE" vyriausiojo redaktoriaus pareigas. Per tuos 15 metų daug nutiko, be kita ko, 11-13 d., Mano dviejų vaikų gimimas, o Prancūzijos bendrovė "Lagardère" ELLE pardavė amerikietišką Hearstą. Tuo metu šio mėnesio viršelio tema Rihanna penkis kartus buvo nufilmuota žurnale ir buvo keturių skirtingų viršelių: 2008 m. Birželio mėn., 2010 m. Liepos mėn., 2012 m. Gegužės mėn. Ir šį mėnesį, 2014 m. Gruodžio mėn. mano nuosavybės teisė. Ši realizacija leido man pauzė, nes tai buvo pirmas kartas, kai mes ją apklausėme, dėl vidinės istorijos 2007 m. Liepos mėn. Mes paprašėme jos apibrėžti popstarą ir ji sakė: "Aš turėjau keletą [dėmesio keletą] susiduria su gerbėjais, kurie pradeda verkti, ir tai išprovokuoja mane, nes aš nežinau, ką daryti ", bet ir dėl to, kaip ji pasikeitė per dešimtmetį, kai 2005 m. išleido auskarą" Pon de Replay ". Ką tai sako apie ELLE, aš maniau, kad mes taip atkreipėme į ją vėl ir vėl, nes ji augo ir subrendo, ir tapo ne mažiau nei pasaulinė jėgainė, kurios daugybė kartų atkreipė dėmesį į mūsų dėmesį ir apibrėžė mus taip pat? Aš nemanau, kad niekas atgal, kai mes nušaudėme savo sukūrimą prie baseino "Valentino" "Dolce" Gabbana ir Marcas Jacobs galėjo numatyti, kiek didžioji žvaigždė Rihanna taps (ji turi 37,7 mln. Pasekėjų "Twitter" ir sujungė Michael Jackson'o įrašą "The Number One", kuris buvo "Billboard Hot 100" diagramoje), arba tik tai, ką ji galų gale atstovavo tiek daug rinkimų apygardose visame pasaulyje. Gražus Bajanas su garsu savo balsu, kad jūs negalite atsitraukti iš savo smegenų; lytiniu niūriu ir dominuojančiu laisvės sutuoktiniu; atskleistas smurto šeimoje priešininkas; unapologetic, pretenduojantis anti-role modelis; pagal mados piktogramą apdovanojusi mados piktograma, pasak šio rinkėjų Amerikos mados dizainerių tarybos "America Fashion Icon Award" rinkėjų; muzikinė jėga; socialinės žiniasklaidos savantas; ir vieno žodžio reiškinys, kuris kelia savo troškimus, darbotvarkę ir nesėkmes, kad visi galėtų matyti, bet negalėjo rūpintis mažesnėmis nuostatomis, susijusiomis su teismo sprendimu.

Kai fotografas Paola Kudacki mokė akį į dainininkę, nepamirškime, kad už visus savo kelis asmenis Rihanna yra šiuolaikinis menininkas - tai, ką atėjau, buvo tai, apie ką retai pastebėjau šlovingą šaudymą: tikrą sąžiningumą. Ir aš nenoriu tik tai, kad ji pasirodė be makiažo, ir, išskyrus raudoną raudoną lūpų dažą vienam paveiksliui, liko tokiu būdu, nieko daugiau, negu dulkėjimas ant veido, arba kad nebuvo jokių akių ir žiburių , tik jos natūralūs plaukai, laisvai susieti atgal, kad parodyti tuos neįtikėtinus kaulus. Ne, ką aš turiu galvoje, kad ji neveikė kamerai. Kaip matysite, ji buvo tiesioginė, savimonė ir saviška; ne savigarba, bet centruotas, paprastas ir ramiai apibrėžtas, saugus žinant, kas ji yra ir kas yra atsakinga.

Ir nuotraukos yra tiesiog .... Na, pažiūrėkite už save. Kai gausiu nuotraukų kopijas, siunčiamas į mano viešbutį Paryžiuje - "Park Hyatt Paris-Vendôme", kuriame aš likau jau 15 metų - per 2015 m. Pavasario kolekcijas, buvau transfiksuotas netoliese, kai Rihanna nešiojo tik ką nors Yeprem karoliai. Šioje nuotraukoje yra kažkas taip gražios ir senovės bei už mados; ji atrodo žalinga, pažeidžiama ir regalinė, visa tai iš karto. Panašiai kaip puošnus meno kūrinys, kurio metu jūs ieškote ir ieškote kažko, kas yra be paaiškinimo, aš pasimokiau į tą nuotrauką penkias minutes. Žinoma, norint užfiksuoti tokią neištrinamąją vietą, Kudacki, kartu su mados redaktoriumi Lori Goldsteinu, kūrybiniu režisieriumi Alexu Gonzálezu ir redaktoriumi Lizy Goodmanu, kuris taip akivaizdžiai apibendrina, ką Rihanna mums reiškia kokia yra "My Line" žaidimo "Atgal" ir "2014" versija, visi padarė puikų darbą. Tai gudrus triukas ištraukti: suteikiant mums naują perspektyvą vienoje iš labiausiai fotografuotų, dokumentais pažymėtų mūsų laikų žvaigždžių.

Kuris, kai aš apie tai galvoju, yra tai, ką aš tikiuosi padaryti jums: per puikią fotografiją, šiuolaikiškas mados pranašumas ir protingas rašymas apie tai, apie ką moteris rūpinasi, suteikia naujų ir prasmingų idėjų apie tai, kaip judėti.

-Robjeris Myersas

Sekite ELLE's pagrindinį redaktorių Robbie Myers: @ robbiemyers.

1
1

Leave a reply

3 + 2 =