Giuliana Rancic SAG apdovanojimai Raudonojo kilimėlio klausimai praleido vėliavą

Giuliana Rancic SAG apdovanojimai Raudonojo kilimėlio klausimai praleido vėliavą

Ekrano "raudonų kilimų" ataskaitų teikimas yra didelio masto, didelės talpos darbas. Tai greitas ir įsiutę ir nepagarbus. Tačiau sekmadienio nakties "SAG Awards" raudoname kilimėlyje Giuliana Rancic padarė kelias klaidas, kurios išsiskyrė.

Kelly Marie Tran atliko svarbų vaidmenį 2017 m Žvaigždžių karai: paskutinis jedis, paskutinis vienos didžiausių pasaulio filmų frančizės įnašas, ir jis turėjo būti apdovanojimų vedėjas. Ji, be abejo, buvo viena didžiausių metų pertraukų žvaigždžių, tačiau, kai Rancic sugavo Traną ant raudono kilimo, ji paklausė: "Čia už manęs daug žmonių ... kas tau patinka gauti savarankiškai Šiąnakt? "

3

Žinoma, Tran yra palyginti naujas pavadinimas. Ji taip pat dažnai atrodo maloniai malonu būti dėmesio centre; dalis jos žavesio yra jos pačių nepakankamas pretenzijas, kai bendrauja su spauda, ​​kaip buvo akivaizdu, kai ji prisipažino Rancic, kad ji sakė, kad nepraleisti pokalbio. Tačiau labai keista kreiptis į vieną iš didžiausių metų filmų aktorės, kuriam Kitas kambaryje, kuria norėjo susitikti, Tranas laikė save savotišku žvaigždute, ypač kai dauguma kitų Rancico apklaustųjų gavo konkrečių klausimų apie savo personažus ir projektus.

Bet po to, kai dar keista akimirka su aktoriumi Hong Chau, kurio pasirodymas buvo Sumažėjimas gavo kritinę garbę. Dar kartą Rancic vedė trumpą pokalbį su mažais kalbėčiais apie tai, kiek žmonių buvo maždaug, o tai, tiesą sakant, neturėtų būti nenuostabu, atsižvelgiant į tai, kiek juose dirbo raudonieji kilimai, prieš paklausdami Chau: "Kas norėtumėte susitikti šį vakarą? "

Rancic toliau tęsė klausimą Chau, kuris nominuotas "Moterų aktoriaus" vaidmenį vaidinusi nepaprastą atlikimą, apie savo karjerą ir išleido aktorės garbę Sumažėjimas "Matt Damon" bendraautoris. Bet tai buvo dar vienas klausimas, kuriame daugiausia dėmesio buvo skiriama kitiems dalyviams, o ne asmeniui, su kuriuo kalbėjo Rancic, ir taip pat padarė, kad apklausiamasis atrodytų kaip kažkas, kas buvo, pavyzdžiui, tikrai aktorė, bet ne, pavyzdžiui, visi šie kiti aktorės! Ar ne ji tiesiog sužavėtas būti ten?

Interviu su raudonaisiais kilimais visada yra sudėtinga neoficialumo, dėmesio, lankstumo ir pažinimo pusiausvyra. Jie ne cinch. Niekas nesitiki, kad raudonojo kilimo žurnalistė pradės gilų klausimą, į kurį reikia atsakyti per valandą, atsižvelgiant į trumpą laiką ir palyginti atsitiktinį situacijos pobūdį. Bet lengva bendrauti su bet kuriuo asmeniu, kuris nėra A-listeras taip, kad nebūtų įpareigotas laimikio naujokas ar gerbėjas. Pavyzdžiui, Rancic paklausė kito santykinio naujoko Timothée Chalamet, ypač jauno balto žmogaus - "Kas įkvėpė tave?"

Rancic nėra tiksliai naujas žaidimas. Ji neturėtų būti palikta kabliui, norint užkirsti kelią šiems dviem interviu. Deja, tai, kad abu aktoriai buvo azijiečiai, dar labiau apsimetė kliūtis, o tai yra gaila, nes azijiečių moterys vis dar nepakankamai pristatomos ekrane. Remiantis 2008 m. "Screen Actors Guild" duomenimis, tik 3,8 proc. Visų televizijos ir teatro vaidmenų buvo pavaizduoti Azijos Ramiojo vandenyno salų aktoriai. 2016 m. Pietų Kalifornijos universiteto studijoje nustatyta, kad iš šimtų 100 populiariausių filmų tose patalpose 49 azijietiški simboliai nebuvo įtraukti, o nė vienas nebuvo lyderis, kuris būtų azijietis. Pavyzdžiui, tai buvo puiki proga paklausti Chau, apie tai, kaip ji jaučia apie tai, kad ji yra pirmoji vietnamiečių kilmės aktorė, paskirta jos kategorijoje, arba paprašyti Tran apie savo darbą Žvaigždžių karai, nors pati ji nebuvo nominuota apdovanojimui. Bet to neįvyko. Ir gaila echo per kilimą, Rancic's E! Bendra priimančioji Nina Parker atsitiktinai paprašė Olivijos Munno, kuris iš dalies kinų kilmės, ar ji "fangirled" virš jos žvaigždžių Vandenyno 8.

Žinoma, nė viena iš aktorių, atrodo, nesijaudinta dėl klausimų - šios raudonos kiliminės dėmės atsiranda viena po kitos didelių apdovanojimų naktimis. Tačiau po to, kai Rancic's "Golden Globe" raudonojo kilimo spektaklio rezultatai buvo kritikuojami, nors ir gana skirtingoje aplinkoje, nes akivaizdu, kad dauguma aktorių buvo akivaizdžiai paremti populiarios "Time's Up" kampanijos, jos "SAG Awards" apklausa buvo prastai praleista proga tiesiog apsvarstyti visus svečius kaip protingą, talentingų, gerai pasakytų žvaigždžių jie yra.

1
1

Leave a reply

+ 24 = 28