Chill, karalienė iš tikrųjų neatspindi Meghan Markle jos sutuoktinio sutikimo laiške

Chill, karalienė iš tikrųjų neatspindi Meghan Markle jos sutuoktinio sutikimo laiške

Ar karalienė mėgsta Meganą Marką? Patikrinkite taip ar ne. Po to, kai karalienė davė savo oficialų raštišką sutikimą dėl princo Hario ir Meghano Markelio santuokos, liežuviai pradėjo kalbėti apie tai, ar monarchas paslydo subtiliai Kostiumai žvaigždė.

Tai nėra tokia pati kaip karalienė kažką panašaus, tačiau kai kurie karaliaus gerbėjai perskaitė šį laišką ir su jais susidūrė be asmenybės, kaip ji apibūdino JAV aktorę. "Aš pareiškiu, kad sutinku su santuokos sutartimi tarp mano mieliausių mylimojo anūko princo Henry Charleso Alberto Davido iš Velso ir Rachelės Meghano Markle'io, kurio sutikimas yra" ženklas "pagal Didžiosios antspaudos knygą ir įtrauktas į" Privilegijų knygas " Taryba ", - rašo ji.

3

Palyginkite ją su savo aprašymu Kate Middleton'o sutikimo priemone dėl jos ir princo Willio santuokos, kur karalienė apibūdino "Middleton" kaip "mūsų patikimą ir gerai mylimą Catherine Elizabeth Middleton'ą". Ar būdvardžių nėra, karalienei mėgsta Markle mažiau?

vaizdas

Kate Middleton ir Prince William sutikimo priemonė
Getty Images

Ne, nes sutikimo priemonė nėra tokia pati kaip vakar paskelbtos karalienės laiškas. Sveiki! patvirtina, kada karalienė davė savo oficialų sutikimą Williamui ir Middleton'io santuokai su Privyju taryba-tai, ką ji padarė vakar Markle ir Hariui - ji apibūdino Kate Middleton tą patį be asmenybės:

Aš pareiškiu, kad sutinku su santuokos sutartimi tarp mano labiausiai mylėtojo anūko princo Williamo Arthuro, Philipo Louiso iš Velso ir Catherine Elizabeth Middletono.

Iš esmės tai yra visi formalūs dokumentai, o ne, pavyzdžiui, asmeninė Hallmark kortelė, pasirašyta Queen. Dėl 1772 m. Karališkųjų santuokų akto ir 2013 m. Įgnybti Britanijos monarchas turi suteikti oficialų sutikimą pirmiesiems šešiems žmonėms, priklausantiems sostui; Šiuo metu Haris yra penktas.

Be to, Markle ir Hario sutikimo priemonė dar nebuvo išleista; kad artėja prie jų 19 d. vestuvių. Markle greičiausiai turės keletą įdomių, adoringų būdvardžių, parašytų prieš jos vardą.

"Middleton" ir "William" sutikimo priemonė buvo atskleista 2011 m. Balandžio 21 d .; maždaug prieš savaitę iki jų vestuvių balandžio 29. Tai buvo parašyta kaligrafijoje, įrėminta, užantspauduota Didžiojo Kraujoso ženklu ir pasirašyta karalienės Elžbietos II - taip labai giliai.

Be to, neapsiribojant bet kokio popieriaus, Markle praleido laiką su karaliene ir turi santykius su ja. "LaineyGossip" praneša, kad Markas ir princas Haris praėjusį sekmadienį praleido Britanijos motinos dienai pietus su "Windsor" pilimi. Vieną dieną vėliau Markė debiutavo savo įvykį kartu su Karaliene dėl Sandraugos dienos, įrodydama, kad karalienė pakėlė Marką pakankamai, kad įtrauktų ją į karališkus šeimos renginius, tokius kaip Kalėdų ir Sandraugos dienos bažnyčios tarnyba, kol ji netgi susituokė su Hariu. Taigi kiekvienas gali atsipalaiduoti. Jie geriausi ar gerai mylimi draugai.

1

Leave a reply

+ 1 = 3