ELLE עריכה: שמפו Volumising הטוב ביותר ומרככים לשיער יפה

ELLE עריכה: שמפו Volumising הטוב ביותר ומרככים לשיער יפה

עבור אלה עם שיער עדין, הרחבות יכול להיות קצת שמיכה נוחות היופי. אבל, עם יותר ויותר סלבס כמו קים קרדשיאן, ג'ניפר לופז ודמי לובאטו, אם להזכיר רק כמה, להחליף את החוטים המלאכותיים לשיער הטבעי שלהם, כך זה הופך להיות פחות טוב, מגניב.

כמובן, הרחבות, אריגים, חתיכות השיער יש את מקומם ביופי, אבל אם אתה באמת רוצה מנעולים עבים מלא גוף מבריק, אתה הולך צריך לשים קצת עבודה ב - והכל מתחיל במקלחת.

3

יש כמה השורש מדהים להרים, הגוף boosting מוצרים להיות השיקה לתוך כדור היופי היומי (OUAI יבש שמפו קצף, Davines חידוש סרום ...), אבל אם אתה לא צריך prepped כראוי עם שמפו volumising טוב ומרכך אידיאלי לשיער עדין, את התוצאות של סטיילינג פשוט לא יהיה יעיל.

אז, הנה אלה שאתה רוצה לקחת גאווה של מקום בתוך ארון האמבטיה שלך, לשים את הצעדים שלהם על ידי צוות ELLE - ואנחנו מאוד חבורה מסובכת.

ג'יאנבאטיסטה ואלי SS17

תמונות של גטי

1. Aussie אייר קצף אור מרכך, £ 4.99

אנחנו לא זורקים את המונח 'מחליף משחקים' בקלות רבה, אז תאמינו לנו כשאנחנו אומרים שמרכך זה, המצמצם את עוצמת הקול, הוא משוגע מוחלט לשיער צבעוני עדין. החידוש מגיע לניסוח קצף קל כמו אוויר, אשר מצליח בהצלחה להשקות מבפנים החוצה מבלי לשקלל את השיער. כל שעליך לעשות הוא למשוך את כתם דרך שיער רטוב ולהשאיר במשך עשר דקות לפני לשטוף את הזריקה הנוספת של הזנה ללא כובד.

לִקְנוֹת

תמונה

2. קרסטז ההתנגדות Bain Volumifique שמפו מעבה, £ 16.50

Kerastase להציע את תקן הזהב של מוצרי שיער ממוקד ואת שמפו כת volumising שלהם, ניסח במיוחד לשיער דק, הוא לא יוצא מן הכלל. אם את tresses לקבל שמנוני מאוד מהר, זה יהיה עמוק לטהר מן השורש אל קצה בלי להשאיר את הקצוות מרגיש יבש. זה אידיאלי עבור כל מי שיש לו שיער דק, אשר לא רוצה להתפשר על הידרציה ואת התוצאה הסופית היא גוף מרקם כי לא נראה או מרגיש פריך. למעשה, זה יהיה להקנות ברק כמו אחרים.

לִקְנוֹת

קרסטאז ביאן וולומיפיק שמפו וולומיסינג

3. Aveda טהור שפע שופעת שמפו, £ 19.50

אם אתה אוהב את המוצרים שלך להיות בצד הטבעי אבל עדיין רוצה אותם כדי לספק את הסחורה, אז Aveda של למכור החוצה, נפח להגביר שמפו שווה היטב מערבולת. הוא מתגאה בנוסחה המבוססת על צמחי מרפא, המפותחים על ידי מסטיק אקציה אורגני, אשר נושם את החיים באורכים חסרי נטייה נוטים ליפול שטוחים, תוך כדי סיוע להרגיע קרקפת יתר על המידה.

1

זה משאיל שיער בסדר תזונה נטולת משקל, כך שאתה יכול להשתמש בו בכוחות עצמו, אבל אם אתה זקוק לגל חום טוב, פשוט לטפל מסתיים של השיער שלך עם מרכך.

לִקְנוֹת

אבס טהור שפע שופעת שמפו לשיער דק

4. Stemm שמפו אמינו גבוהה, £ 7.50

ביצוע גלים (מצטער לא מצטער) בתעשיית השיער, Stemm, מתמקד במאמציה לשפר את צפיפות השיער על ידי עבודה על הקרקפת, על הבטחה של שיער עבה למראה. כל טווח שווה להסתכל, אבל שמפו אמינו גבוהה - אשר מנקה בעדינות מבלי להפשיט שיער דק של שמנים טבעיים - הוא האהוב על הארון ELLE יופי, וזה הכל עד megamix של חומצות אמינו קפה הנגזרות קפאין המלווה אורכים דחיפה הרבה צורך.

לִקְנוֹת

Stemm High Amin שמפו שמפו לשיער דק

5. Kiehl של אורז שמפו חיטה Volumising, £ 19.50

נוסף אורז וחלבונים חיטה בשמפו זה volumising לעבודת שיער עדינה עם המבנה הטבעי של כל גדיל, הגברה לאחר רק ללכת. הודות למרקם קל, אתה יכול להשתמש בו מדי יום בלי לדאוג זה מוצץ את הלחות מן הגדילים שלך - אבל לא לזלזל יכולות החיזוק שלה. תבחין השיער הרזה שלך הופך גמיש יותר נזק זה ירגיש ערימות בריא, יותר מדי. P.S. זה מריח אלוהי.

לִקְנוֹת

קייהל's Wheat And Rice Protein Volumizing Shampoo for fine hair

6. מערכת מסכה מקצועי וולומיז, £ 31.65

אלה מאיתנו עם השיער בצד עדין נוטים להתרחק מסיכות מחשש השורשים שמנוני הממשמש ובא אורכים שטוחים, אבל זה פשוט עשוי לשנות את דעתך. טבול פעם אחת בשבוע, זה יעזור לחזק סיבי שיער שבירים מה שהופך את השיער שלך קצת יותר עמיד לחום, צבע, גורמים סביבתיים וכל דבר אחר שאתה זורק על זה - אבל החלק הטוב ביותר הוא שהוא נותן מנעולים הגוף המרשים. שלום, va-va-voom.

לִקְנוֹת

מערכת מסיכת נפח מקצועי לשיער דק

7. Bumble ו Bumble שמפו מעבה, £ 20

לבזבז את מה שמרגיש כמו שעות עיצוב ו מסתלסל השיער שלך רק בשביל זה לנשור רגעים מאוחר יותר? אנחנו מרגישים אותך. למרבה המזל, שמפו של Bumble ו- Bumble של וולומסינג הוא על היד כדי להושיט מספיק אומץ שיער להחזיק סגנונות במשך זמן רב יותר תוך הזרקת אותו עם מלאות מרשימה אשר פעם אחת הושגה רק פעם על ידי ההזמנה עבור סלון מכה יבש. אם אתה לא משוכנע, בצע עם מרכך, ולאחר השיער שלך הוא יבש, לתת את השורשים spritz עם המפורסם בעולם ריסוס מעבה.

לִקְנוֹת

Bumble and Bumble שמפו מעשיר לשיער עדין

8. כריסטוף רובין מרכך נפח עם רוז תמציות, £ 30.50

שכח את מה שאתה יודע על מרכך ההלוואות בסדר שיער משומן, שמנוני. על ידי חובבי שיער בכל רחבי העולם, כריסטוף רובין של ג 'ל textured רתמות מציע volomising התוספים עלה כדי להרים שורשים, להקניט קשרים ולפלוט כל קווצה עבור מבט משכנע, מלא. קצת באמת הולך דרך ארוכה ואתה תמצא השיער שלך נשאר מנקה במשך זמן רב יותר, יותר מדי.

לִקְנוֹת

כריסטוף רובין מרכך נפח עם תמצית רוז לשיער דק

1

About

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 1 =