פרופ ‘מאגד

פרופ 'מאגד

Jij wilt alles hellmaal tot in de puntjes kunnen, Maagd, an dat beatent dat het soms iets langer duurt voordat je. ג 'י כפוף קשה, אבל הוא לא יכול לעשות את זה. Niet heel gezond, dat perfectionisme. Durf dingen los te teen en fen te teen gaan. אם אתה רוצה לראות את כל הפרטים הקטנים של Glegeld uitgedacht הוא.

אלכסון ג 'ף של נאכטות wakker אום מועדים ב. מתח קן ג 'י spijsverter, בורג זורג ב drukke tijden. מדיטציה, יוגה en ademhalingsoefeningen. Buikpijn en maagzweren zijn tekenen dat het tempo omlaag moet. EET נוסף על ידי. מאגדן זיג'ין דירנליפבברס, מרכבות, דארום ואק צמחוני של טבעוני.

3

Je bent Intelligent en altijd te porren for een mentale uitdaging. Kruiswoordpuzzels, woordspeljes en snelle דנים נפגשו slimme סוגי maken je blij. מילה ג 'יי niet omringt הדלת mensen למות נטו, אבל זה לא יכול להיות. פרובייר סנוביזם on de duim te houden, רוצה ook אל הוא הולך לישון, אבל אתה יכול לעשות את זה.

מאגדן זיגן זורגזאם. Daar הוא niets מיס mee op zich, מאאר ב relatesies sla je 's soms בדלת. גוון קבוע הוא geen הלך התוכנית. Zodra Geliefden gewend zijn aan alle zorg aandacht willen ze natuurlijk méér. Sloof je niet teveel uit voor of vriend. Moet je die liefdadige energie ergens kwijt, stort je dan op vrijwilligerswerk. דאנס של איסטנבול. אוקיי ג 'יסלף. זרגו זה יכול להיות מעברי. הו, וואט וואט נימנד ואן ג 'ואו ז' וואט: במיטה gaan alle remmen לוס. דיבור מלוכלך? הטוב ביותר aan jou besteed.

ג'ה ליכאם huid zijn hypergevoelig, dus kies for natuurlijke crèmes en sprays en make-up. ג 'ין. ג 'ין overdaad aan parfum. ניט ניגש לג'יי לייקאם בובנדיאן ניט. Jij straalt van binnenuit, Maagd - als je de stress kunt uitbannen, tenminste, eet gezond eet, en veel water drinkt, en lief bent for jezelf.

אֵלֵמֶנט: ארדה

Symbool: דה מגד

מיקום בלגרית: מרקוריוס

Schaduwsterrenbeeld: Vissen

1

Notendop: gevoelig, kritisch, פרט להתמקד להתמקד, יעילות, scherp

בקיק

Daghoroscoop

שבוע

מאנדורוסקופ

ג'ארהורוסקופ

1

About

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

29 − = 19