למה זה תלבושת: מוהייר של קורי מייסון ו Plaid ב ‘Empire Records’

למה זה תלבושת: מוהייר של קורי מייסון ו Plaid ב 'Empire Records'

טיילר

באדיבות אוסף אוורט

3

כמה בגדים להישאר איתנו זמן רב לאחר סגירת זיכויים. בסדרה שבועית חדשה, למה זה תלבושת, ELLE.com בוחנת את היסודות הפסיכולוגיים (ואת backstories על גבי) מאחורי כמה סרטים וטלוויזיה נראה הכי איקוני נראה.

קשה להאמין שזה היה 19 שנים מאז הכנופיה של אמפייר רקורדס הציגה אותנו בעולם שלהם בגודל פטרי של רשומות עצמאיות, מינית לחימה lashed, ואת הקדוש של החגים: רקס מאנינג יום. ואף על פי שיש כל כך הרבה מהלכי-נפש בלתי נשכחים: סיכת "מארק" של מארק, קרדיגן האינדיאני של איי-ג'יי של איי-ג'יי, וסינר המוזיקה המגלה של ג'ינה, אף אחד לא העביר אותנו בדיוק כמו הילדה הטובה של קורי מייסון (ליב טיילר) סוודר מוהאיר קצוץ במרירות, חצאית משובצת ונעלי קרב. כאן, אמפייר רקורדס"מעצב תלבושות, סוזן Lyall, חושף בעיות המשכיות לא ידוע, שם היא קיבלה את אלה חרא איקוני בעיטות, ואיך זמן Empire Records באמת נסגר. רק צוחק. כולם יודעים שהם פתוחים עד חצות:

טיילר

באדיבות אוסף אוורט

"יש הרבה בעיות לוגיסטיות בסרט שלא ממש הגיוניות, היתה סצינה חשובה עם רנה זלווגר שחתכה, היא לבשה את החזייה האדומה, אם תסתכלו מההתחלה, תראו החזייה האדומה של רנה הציצה החוצה.היתה סצינה שבה שניהם מדברים על רקס מאנינג וג'ינה אומרת,'אתה חייב לקחת את החזייה'. אז ליב טיילר לובשת את החזייה האדומה, ולכן היא לובשת, כמו, תחתונים לבנים גדולים, את יודעת, רקמת החיבור הקטנה הזאת לא בסרט, אז כשהיא חוזרת לחזייה, זה מה שקורה, אבל אני מניח הרבה קורה ביום אחד: AJ הולך לא הולך לקולג 'הולך למכללה בבוסטון באותו יום.

אני חושבת שקיבלנו את הסוודר והחצאית בשדה פטרישה או בג'ינס, או משהו כזה. כאשר ליב בא עבור ראוי שניסינו חבורה של דברים שונים על. היה די הרבה דיון על זה. למען האמת, זה קצת יוצא דופן יש את זה הרבה בפורום פתוח לדון בתלבושת. אבל ליב טיילר היה קצת השם באותו זמן. זה היה רגע של זמזום אמיתי עבורה, אז כולם התעניינו מאוד במה שהיא לבשה. אני זוכר שחסרנו את הסוודר של המוהאיר קצת כי זה היה די סקסי לחשוף את הבטן. אבל היא גם היתה צריכה להיראות בתולה - כמו פרי בשל. אני מאמין שהנעליים האלה היו שלה. החלטנו פשוט להשתמש שלה ולא ללכת לקנות זוג חדש גיל אותם. "

(הערת העורך: ליב טיילר זוכרת היטב את הבאר. כאשר עורכת ELLE.com, לאה צ'רניקוף, איתרה את השחקנית הבוקר במופע של "מיו מיו 2015" בפאריס, היא שאלה אותה מה, אם בכלל, נזכרת במראה המפורסם: "המגפיים היו שלי, אני זוכרת את זה", אמרה. . "היתה לנו תלבושת אחרת, ואז, בלילה הקודם, האולפן מחה על התלבושת שלי וגרם לי להשתנות, הם רצו משהו קלאסי יותר, אני לא זוכר [מה שהיה קודם ... משהו קצת יותר קריר ויותר ממני שהרגשתי יותר בנוח. הייתי כאילו, "באמת, זה כל כך קלישאה, אתה רוצה שאני אלבש חצאית משובצת?" אבל אני לא זוכרת בדיוק איך זה קרה, הייתי כל כך צעירה, אני זוכרת רק שערות כחולות וכהות מהמוהיר שעלה על האף כל היום, מוהאיר לא מאוד כיף - במיוחד בדרום שבו צילמנו ").

1

טיילר

באדיבות אוסף אוורט

"כל הילדים בגבס הזה היו שלטים על האופנה, כולם היו לוקחים על מה שהם חשבו שהם צריכים ללבוש, מארק [אית'ן אמברי] לובש חולצת טריקו גורים של המנסרים, כי הוא נכנס למסלול הולם ופשוט. לטוני היו המכנסיים הזקנים הקטנים והמשעשעים האלה דָבָר בזמן. כמו, היית ללבוש מכנסיים פוליאסטר משנות ה -70 כי היה תלוי כמו שקים עליך. והיא לבשה קפוצ'ון של ילד, וזה מין דבר שכולם עשו. אתה היית לובש, כמו, גודל של ילד 10 hoodie וזה יתאים לך skintight. זה היה רק ​​ילד במועדון שאנשים היו עושים בזמנו.

אני זוכר כשהיינו מתכוננים לסרט הזה, היו הרבה דיבורים על ניסיון ליצור תלבושות איקוניות. את יודעת,'כיצד אנחנו יוצרים משהו כמו גלימת-הסוודר של ג'ניפר בילס Flashdance?"חשבתי לעצמי," אני לא חושבת שאנשים מתחילים לפתוח סווטשירט וחושבים שזה ייקח את הדמיון הציבורי ". אולי יש כמה סרטים איפה זה יגיע מיד Flashdance אבל לסרט הזה יש חיים איטיים משלו ".

טיילר

באדיבות אוסף אוורט

קָשׁוּר: למה התלבושת הזו: אשתו של מאיה וולאס ספרות זולה

קָשׁוּר: האדריכלים של סגנון: מישה ברטון כמו מריסה קופר ב O.C.

קָשׁוּר: אדריכלי הסגנון: לורן קונרד

1

About

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

71 − 64 =