/

בראיון המעמיק ביותר שלה עדיין, הכוכב חשפנית, הפך- mogul- פנו למציאות נפתח על גדרות תיקון עם Kardashians, היחסים שלה עם רוב, ומה היא בהחלט לא הולך שם התינוק שלה.


זה רק כמה ימים לפני הקרוואן עבור סדרת המציאות החדשה שלה ישוחרר, ו Blac Chyna הוא מטייל לתוך סטודיו צילום מערה במרכז העיר לוס אנג 'לס עבור ELLE.com שלה לצלם. פרט למשקפי השמש של פרשה ולשקופיות של שאנל, המבט שלה מאופק - מכנסי טרנינג של קשמיר, חולצת טריקו אפורה וגדולה וסכין פשוטה.

צלם לצפייה לִשְׁדוֹד צ 'ינה, אשר יוקרן בתחילת ספטמבר ויקבע את הרומנטיקה המתפתחת בין צ'יינה לארוסה, רוב קרדשיאן - הבן היחיד בשושלת קרדשיאן הכבדה באסטרוגן, המגלגלת מיליוני דולרים. ב 5'2 '', היא נראית לא גדול יותר מאשר מתקן פז, אבל נוכחותה על הסט הוא הרגיש מיד. היא מחבקת את אנשי צוות ההפקה לפני שיצאו לשיער ולהתאפר.

תמונה

מעיל וינטג ', ראה scoutla.net לפרטים; Fleur du Mal Satin Buller Bra, $ 125; fleurdumal.com; Fleur du Mal Satin Buller סאטן היפהוגר, 45 $; fleurdumal.com; וולפורד אישי 10 להישאר, 49 $; wolfordshop.com; בריאן Atwood משאבות, ראה brianatwood.com לפרטים.

3

"פאות הן החברות הכי טובות שלי, "היא אומרת כשהיא מלטפת בוב שחור ועסיסי שמונח על ראשה. "הם נתנו לך להיות מי שאתה רוצה להיות." מתחיל לירות ו Chyna מחליק מתוך נפלים מזדמנים שלה לתוך הלבשה תחתונה שחורה תחרה. היא חצי עירומה, כמה חודשים בהריון, שופעת ביטחון.

כל מי שהיא רוצה להיות, בלאק צ'יינה, חשפנית שפנתה ליוזמה ואחת מהציפיות הגבוהות ביותר באמריקה, תהיה בעלת קהל. שמונה מיליון חסידים של אינסטגרם לטרוף את ההודעות שלה, ולא מאז Kanye יש יותר מסתובב על מסתנן של המשפחה הידועה ביותר של אמריקה. חלק מהקסם ללא ספק נובע מן ההבלטה שהשיגה עד מהרה. הסוכן שלה, Sujit Kundu, אומר כי Chyna כרגע "פקודות העולה על 50,000 $ עבור הופעה." היא מפקחת על חברה פעילה, איפור, בוטיק יופי בשם לאשהד. "אם כל מי שעבדתי איתו היה המולה שלה, החברה שלי תהיה גדולה פי אלף", אומר קונדו. "היא כנראה בין חמשת האנשים הכי דחופים שאני עובד איתם".

תמונה

ג 'ינצ'י Ruffle-Trimmed חולצת טול, $ 1,795; barneys.com; וולפורד ליליאן גרביונים, 67 $; wolfordshop.com.

זו אותה שאיפה שגרמה לשאלה אם אהבתה של צ'יינה לרוב היא העסקה האמיתית או מעט יותר ממהלך יחסי ציבור משוכלל שנועד להפוך אותה לשם ביתי. בחודש מאי, בעקבות ההכרזה על אירועי צ'יינה ורוב, כתבה סילביה אובל, סילביה אובל, תזה ארוכה המניעה מניעים נסתרים לתמרונים של צ'ינה: "צ'יינה עשתה מהלכים מחושבים כדי לסגור את האימפריה שלה, בדייקנות ובעדינות, שאפילו הקרדשים ראה את הקרובים ... וכך קרדאשיאנים, משפחה שאושמה לעתים קרובות בגניבת גברים שחורים, תווי פנים שחורים ותרבות שחורה, זכו במשחקים שלהם על ידי אישה שחורה ". דטוון תומאס, העורך הראשי של אווירה מגזין, הציע הערכה דומה של ניצחון של Chyna על Balmain- לבוש דון קריס ג 'נר. "צ 'ינה צצה, ופתאום היא בהריון, ועכשיו יש לה אחד החזקים ביותר חתיכות על לוח השחמט," הוא אומר, בהתייחסו רוב. האם היא אוהבת את בעלה לעתיד: "אני חושבת שהיא אוהבת אותו", אומר תומס, "אבל אני חושב שזה היה מהלך כוח, בהתחלה, בואו לא נלמד את עצמנו, הרבה זוגות סלבריטאים אלה הם רק עסקים עסקאות ".

"אמא שלי היתה פעם חשפנית", אומרת צ'ינה, "אז היא היתה כמו 'אם זה מה שאתה רוצה לעשות, הכי טוב בזה'".

תיאוריה זו - כי ענייניה של צ'יינה משתלבים עם שאיפותיה - מהדהדת עמוקות עם מעריציה, שלקחו את המדיה החברתית בהמוניהם כדי לחגוג את מזימותיה המקיאווליאניות כביכול. "אלוהים נותן לי את הסבלנות ואת החשיבה האסטרטגית של Blac Chyna כשמדובר בהשגת המטרות שלי", פורסמה על ידי פרי פרי. "אני חלש כי בלאק Chyna הולך להיות Kardashian ו קיילי הוא אפילו לא אחד", כתב @NovelistPrice. מתחת לתמונה של קיילי ג'נר, עינה נוספת של צ'יינה, כתבה: "כשחושבים שאפשר לגנוב את אבא של בלק צ'ינה ולא יהיו לו שום השלכות, אבל עכשיו את הדודה של התינוק העתידי שלה". אם אתה מתקשה לשמור על קשר עם עץ המשפחה המפותל של קרדשיאנס, הנה פריימר מהיר: רוב קרדשיאן דפק את התינוק של קיילי, שוב ושוב, של צ'ילי. עוד על זה מאוחר יותר.

אז האם היתה זו אהבה או הזדמנות שהביאו את צ'יינה למסלול הקרדאשי? ועכשיו, כשהיא שם, מה היא תעשה מזה?

1

תמונה


ג 'ינצ'י Ruffle-Trimmed חולצת טול, $ 1,795; barneys.com; וולפורד ליליאן גרביונים, 67 $; wolfordshop.com; בריאן Atwood משאבות, ראה brianatwood.com לפרטים.

נולדה אנגלה רנה וייט בשנת 1988, Chyna כבר על שלה לטחון מאז שהיתה ילדה. "תמיד אהבתי לקבל את הכסף שלי ולקנות דברים משלי", היא אומרת. "לא רציתי לסמוך על מישהו שיעשה את זה בשבילי". כשהיתה בת 15, היא נחתה על עבודתה הראשונה במקדונלד'ס שבצ'רלס קאונטי, מרילנד, ממש מחוץ לוושינגטון הבירה, והניחה אותה על הקופה מיד. "בדרך כלל את מתחילה בצ'יפס או בהמבורגרים, אבל אף פעם לא הייתי שם, "היא אומרת בגאווה. "אני מניח שזה בגלל האישיות שלי."

אחרי סדרה של הופעות מזון מהיר, היא בסופו של דבר מלצרית בהוטרס, ומשם היא עברה אל העולם הרווחי יותר של מועדוני חשפנות. הוריה לא יכלו להרשות לעצמם לשלוח אותה לקולג', ולכן היא דחתה את הכניסה לג'ונסון אוניברסיטת ויילס במיאמי והוסרו במקומות מקומיים במרילנד במשך שנתיים. בגיל 20 היא הצילה מספיק כסף כדי לשלם את שכר הלימוד.

ואולם, שיחות הסירנה של מועדוני מיאמי הוכיחו שאין לעמוד בפניה, ועד מהרה חזרה להופיע על הבמה כבלק צ'יינה, כינוי שהרימה מאחד הלקוחות שלה. היא התגוררה בקמפוס, השתתפה בשיעורים במשך היום, ועבדה את הקטבים המקומיים בלילה, שגרה שגבתה מחיר. "אני נרדמתי כל הזמן בכיתה", היא אומרת. "זה לא עבד בשבילי". בסופו של דבר היא עזבה את הקולג', התחייבה להפשיט ולמודל במשרה מלאה. אמה, היופי הדומיניקני שהולך שם טוקיו טוני, היה בסדר עם ההחלטה שלה. "אמא שלי היתה פעם חשפנית", אומרת צ'ינה, "אז היא היתה כמו 'אם זה מה שאתה רוצה לעשות, הכי טוב בזה'".

תמונה


מעיל וינטאג ', scoutla.net; Fleur du Mal Satin Buller Bra, $ 125; fleurdumal.com; Fleur du Mal Satin Buller סאטן היפהוגר, 45 $; fleurdumal.com; וולפורד אישי 10 להישאר, 49 $; wolfordshop.com.

מלך היהלומים של מיאמי, aka KOD, שבו רקדה רקד בשנים אלו, נחשב בעיני רבים כארמון העונג האולטימטיבי. מגנום של דום פריניון ללכת על 1500 $, אבל הלקוחות יכולים גם ללעוס על 6 $ מקלות מוצרלה. "אתה יכול להסתפר, לעשן סיגר, ולקבל ריקוד הברכיים באותו זמן ב KOD", מסביר תומאס, שביקר את בשר הבשר האגדי - למטרות מחקר, הוא מבהיר. אבל את שירות הבקבוקים וחטיפים הם לא האטרקציות: הנשים שעובדות ב KOD לבצע מעשים כי יכניס קרקס du Soleil Acrobats כדי בושה.

"את לא יכולה לפספס אותי, "היא אומרת. "אתה רוצה לבוא לפגוש אותי."

כשהיתה רוקדת בקוד, שררה צ'יינה עליון. "אני לא זוכרת שהיא חשפנית נלהבת מדי, והיא לא היתה גדולה על טריקים או פעלולים על המוט", אומרת אישיות הרדיו אנג'לה איי, שותפה למארח המופע הפופולרית, הפופולרית, מוֹעֲדוֹן." (איי ראתה את צ'יינה מופיעה במשך השנים.) אבל "היה לה מראה כל כך מיוחד - היא נראתה כמו מי שתהיה מפורסמת". המבט הזה היה מרוויח אלפי דולרים - "הכי הרבה שעשיתי אי-פעם בלילה הוא 15,000 דולר, "אומרת צ'ינה - ולגיונות של מעריצים שהיו מאוהבים בעיקולים האחרים שלה, קעקועים פרחוניים משוכללים, פירסינג הלחיים שזיממו את גומות הגומות שלה , ואת פאות ארוכות, פלטינה שלה עם חבטה כבדה. "אתה לא יכול להחמיץ אותי", אומרת צ'יינה, שנושאת דמיון קרוב כל כך לניקי מינאג ', שהיא יצקה כמו פעלול כפול שלה בסרט הווידיאו של "מפלצת" של קניה. "אתה רוצה לבוא לפגוש אותי."

המוניטין שלה היה מבוצר כאשר הראיק דרייק נתן לה צועק על האלבום 2010 שלו תודה לי אחר כך: "תתקשר למלך היהלומים ותגיד לצ'יינה שזה יהיה שווה את הטיסה, "הוא התלהב. ההרשמה של דריזי היתה מחליף משחקים - ושיעור אובייקט במנגנון הסלבריטאים ב -2016. "ברגע שהראפר הכי גדול בשם המשחק בודק אותך, חסידי האינסטגרמה שלך מתפוצצים", מסביר תומס. "הסכום שאתה יכול לגבות עבור הופעות מועדון מתפוצץ, ואת הכסף שאתה יכול לעשות במועדון מתפוצץ, כי עכשיו אנשים באים לראות אותך במיוחד."

תמונה

מעיל ג 'ינצ'י, להתקשר -310-276-4400, בארני של ניו יורק, בוורלי הילס לפרטים; Fleur du Malche הסרוגה חזייה Balconette Bra, $ 128; fleurdumal.com; Fleur du Malche הסרוגה המלכה חצוף, $ 65; fleurdumal.com; סטיב מאדן רוקינג בוטס, 100 דולר; stevemadden.com

אחד מאותם אנשים שעלו לרגל כדי לראות את צ'יינה היה ראפר צעיר בשם טיגה, נער יפה, שראה לאחר חודשים רבים. (טיגה ידועה עכשיו, אולי בעיקר, כאינטרס האהבה של קיילי ג'נר.) "הוא רצה שאצא איתו לסיור יחד עם כריס בראון, "אומרת צ'יינה, אבל היא הסירה אותו. "אני לא 'לא, אני לא יוצא לסיבוב, אני לא יודע איזה סוג של משחק אתה חושב'". סוף סוף נתנה צ'ינה הזדמנות לטיגה אחרי שהוא השליך אותה כאינטרס האהבה שלו בסרטון שלו "Rack City" (48 מיליון צפיות וספירה ב- YouTube). צ'ינה מופיעה בסרטון כשותף של המפרש של סוכריות הראפר, הניצב על האופנוע שלו כמו קישוט ברדס מתעורר לחיים.

ההופעה שילמה לה רק 2,500 דולר - "הייתי צריכה להשיג יותר, הוא קצת זול, "היא אומרת, רק בחצי צחוק - אבל עד מהרה היא וטיגה התגוררו בחיים האמיתיים. בתחילת 2012, Tyga העביר את הגברת שלו מחוץ למועדונים אל בית 5 מיליון דולר בלוס אנג 'לס. עכשיו היא ישבה בחצר במשחקים של לייקרס ופרסמה בלופים (זה יהיה: סוליטיס חתול) עם שלה, כמו גם טוב, endie קים קים ק ', שאותו היא פגשה דרך Tyga.

מאוחר יותר באותה השנה, טיגה ו Chyna בברכה בן הם בשם המלך קהיר. החיים היו טובים. "זה היה כמו אישה יפה,"מסבירה איי," הילדה יצאה מהמועדון, ועכשיו היא אמא, יוצאת עם ראפר שרוצה להתחתן איתה. זה לא קורה לעולם ". אבל הסיפור של סינדרלה מסודר באינסטגרם הגיע לסיומו בשנת 2015, כאשר טיגה החל לכאורה לצאת עם אחותו החוקית של קים, קיילי. (טיגה הכחיש בתחילה כי השניים היו מעורבים באופן רומנטי). בני המשפחה התאוששו סביב קיילי ומרחיקים במהירות עצמם מצ'יינה.

תמונה

תְעוּדַת זֶהוּת. השמלה Sarrieri, ראה sarrieri.com לפרטים; נינה Ricci צמר גברין תעלת מעיל, $ 1,990; barneys.com

רמז אש מהירה תקיפות התקשורת האווירית. Tyga פרסם תמונה של Kylie על Instagram עם הכיתוב: "דברים מסוימים לתפוס את העין, אבל רק מעטים ללכוד את הלב שלך." צ'ינה פיזרה את שפתיה של קיילי, מנופפת יתר על המידה, ופרסמה טקסטים מטיגה, שהתחננה לפזר את רומןם. קיילי ואז פורסמה התמונות של שעונים ומכוניות יוקרה Tyga נתן לה מתנות. קניה לשעבר, אמבר רוז, צידדה עם צ'יינה והמשיכה בהתקפה. TMZ קידם בשמחה כל רגע של fracas.

Chyna טוען ההתגרויות לא לפגוע בה. היא ו טיגה היו על outs כאשר הוא לקח עם קיילי, היא אומרת, והיא כבר עברה. "כשאת לא רוצה להיות בקשר עם מישהו, את לא מזדיינת עם מה שהם עושים, "היא מכריזה. "הייתי כמו אלוהים, תודה לאל שאני יוצא מהמצב הזה, ובאמת, זה היה הדבר הכי טוב שיכולתי לעשות, כי החיים שלי השתנו כל כך לטובה".

תמונה

כפפות עור וינטאג ', $ 120; thewaywewore.com; בד, לפרטים נוספים, בקר בכתובת internationalsilks.com.

עד מהרה גילתה לפחות דרך אחת גדולה שבה השתנו חייה. בתחילת שנת 2016, הודיעה Chyna היחסים שלה עם רוב Kardashian עם פוסט Instagram כיתוב, "ההתחלה". זמן קצר לאחר מכן, היא העבירה את רוב לתוך ביתה, חתכה את צריכת הפחמימות והחלה להנחות את ההמצאה.

צ 'ינה זוכה להסתובב החיים שבור של רוב. Rob B.C. (לפני צ 'ינה) היה מתבודד אשר גרגר על ג' אנק פוד (הוא הודה לאחרונה לבזבז 13,000 $ בחודש אחד על Takeout) ו ניתקה את עצמו קרוב משפחה knit שלו (הוא זרק את החתונה של קים ו Kanye). רוב A.C. (אחרי Chyna) התרגילים, אוכל ארוחות מבושלות בבית, בשמחה עוסקת עם אוהדים על מדיה חברתית. במהלך פרק האחרון של מתעדכן עם הקרדשיאנים, הודתה האחיות בכעס על השפעתה העצומה של צ'יינה על אחיהן. "היא נתנה לו ביטחון, יותר כוח לה, "אומרת קים. "איזה כוס מכריחה אותו להסיר את הפלטה שלו לגלח את הזקן שלו ולעבוד," הוסיף Kloé בשיניים חשוקות. קניה אמר את זה בבוטות יותר בשיר שלו "הבהרה": "שחור Chyna המזוין רוב עזר לו עם המשקל / הלוואי מאמן שלי היה אומר לי מה אני overate," הוא התלהב.

"כשהתחברתי עם רוב, הוא היה בנקודה שבה אף אחד לא יכול לעזור לו באמת, "אומרת צ'יינה. "אבל אני סוג של אנשים שאוהבים להניע את החברים שלי ולעזור להם להבין איך הם יכולים לעשות יותר טוב, ככה אנחנו באמת התחיל." היא נתנה לו את המרחב שלו. "כשאני סביב רוב, אני אף פעם לא עוסק בעניינים שלו, שואל שאלות, אני נותן לו להיות שלו ולהירגע", היא אומרת. "אני לא מטפל, אם הוא ייפתח, ואני אומר את הדבר הלא נכון, הוא עלול לסגור אותי, לפעמים זה הכי טוב לתת לאנשים לדבר על זה ולהוציא אותו מחזה, ככה אני נושאת את המצב איתי ועם רוב, ועד כה זה הסתדר ".

תמונה

כפפות עור וינטאג ', $ 120; thewaywewore.com; תכלת; $ 38; fleurdumal.com; תחרה Choker, לראות internationalsilks.com לפרטים.

נראה כי מסירותה של צ'יינה עוררה את אותו מסירות אצל רוב. להיות שווה חלקים מאמן החיים, consigliere, ואת גיישה זכה לה שבעה קראט יהלומים (בשווי של יותר מ 300,000 $, על פי אתרי רכילות שונים) ואת נאמנותו של האיש שלה. כאשר נעצרה בינואר על שיכרון הציבור והחזקתו של חומר מבוקר, רוב נסע 19 שעות מ L.A לאוסטין, טקסס, כדי לשחרר אותה מהכלא. וגם בפרק האחרון של KUWTK, רוב נראה בצד עם Chyna מעל המשפחה. "אתה לא אוהב את קבלת הפנים של הקשר הזה", הוא אומר לאמו, "אז אתה לא יכול רק לצפות שאני אהיה, 'אה, בואי נסתובב'".

Chyna אומר כי רוב עלה עם הרעיון של המופע שלהם, והיא היתה מיד על הסיפון. "לעשות מופע מאפשר לנו להוציא את הצד שלנו של הסיפור אל העולם", היא אומרת. עם בעלה לעתיד, היא אומרת שהיא יכולה להיות אותנטית באמת. "רוב הזמן כשאתם נמצאים סביב המין השני, אתם צריכים לעשות הצגה ולא להיות בעצמכם", היא אומרת. "מסביב לרוב, אני תמיד מסוגל לדבר ולדבר בחופשיות ולא אכפת לי, אני יכול לעשות את הדברים הכי מטורפים או להגיד את הדברים הכי מטורפים, והוא לא שופט אותי, כאילו אם הבטן שלי כואבת, אני לא אני מוכרחה להעמיד פנים שאני יכולה ללכת ישר לחדר האמבטיה, אלה הדברים הקטנים שבאמת עושים הבדל גדול ".

"כשהתחברתי עם רוב, הוא היה בנקודה שבה אף אחד לא יכול לעזור לו באמת." "לא, "אמרתי.

המופע ייתן לצ'יינה הזדמנות להראות את הצד הזה של עצמה, וזה גם ייתן לה הזדמנות להוכיח שהיא לא תוגדר על ידי העבר שלה או מה שאנשים חושבים עליה. "רציתי להראות לאנשים את האישיות שלי, שאני לא סתם פרצוף יפה או מה שאנשים מסוימים מציירים אותי להיות: האיש הרע הזה, החשפנית הזאת, אני רוצה שיראו אותי כאמא, אשת עסקים, גדל להיות ". Chyna אומר כי ארוסה מעריך רוח היזמות שלה. "הוא אוהב את מוסר העבודה שלי, איך אני סוחבת", היא אומרת. "לא אכפת לי אם זה דולר או אלף דולר, אני הולך לצאת ולקבל את זה." מנהלים ב E! הם, לא מפתיע, הימור זה לִשְׁדוֹד צ 'ינה יהיה עוד ברכה עבור הרשת. "יש קסם פופ-תרבותי לזוג הזה, הפיתולים והסיבובים הייחודיים של היחסים שלהם והדינמיקה המשפחתית השונים, אנחנו חושבים שהצופים יראו מאוד את הסיפור האמיתי שמעבר לכותרות", אומר ג'ף אולד , סגן נשיא בכיר של תכנות ופיתוח ב- E !.

תמונה

כפפות עור וינטאג ', $ 120; thewaywewore.com; תחרה Choker, לראות internationalsilks.com לפרטים.

לגבי מה להראות עבור רוב ו Chyna, זה קצת פחות צפוי. טלוויזיית המציאות זרועה בגוויות של זוגות שנבצרו תחת אור הזרקורים. גירושים מבולבלים, כלא, בגידה, פשיטת רגל הם כל רחוק נדיר. למעשה, נראה שהדרך הבטוחה והמוצלחת ביותר היא לא להזמינם למיליוני תפוחי אדמה של הספה. ובשבוע זה KUWTK, קים, חלוה וקריס דיברו על המתח לכאורה שהתעורר בין רוב לצ'יינה.

אבל צ'יינה, כשאנחנו מדברים, אופטימית: "נביא אנשים לעולמנו, ואז הם יתחילו לשאוב לנו, וכשאתם משכיבים אתכם ... זה תמיד עושה דברים יותר טובים", היא מנבאת. "רוב עובר את הדיכאון שלו, אבל אני מרגיש שאם יש לו תמיכה של אוהדים ואנשים מבחוץ, זה יעזור, זה עוזר לאנשים מסביב לתת לך את הביטחון הזה". צ'ינה ורוב מתכננים לקשור את הקשר אחרי שהיא יולדת מאוחר יותר השנה, והיא אומרת שהיא לא היתה פוסלת חתונה מיוחדת לוכדת את המסע שלהם אל המזבח.

"לא אכפת לי אם זה דולר או אלף דולר, אני הולך לצאת ולקבל את זה."

לעת עתה, לפחות, היא יכולה לסמוך על רמה מסוימת של תמיכה מהמשפחה. ברגע שהקרדשים קיבלו את העובדה שצ'יינה היתה כאן כדי להישאר, קים דיווחה על הפסקת אש, והמלחמה הקלבסית של קלבאסאס הסתיימה. "לכולנו יש מערכת יחסים ממש טובה כרגע", אומרת צ'יינה. "כולם מדברים, הכל טוב". כשאני מנסה לחקור עמוק יותר, היא מצליפה. "אמרתי שכולם בסדר עכשיו, אתה יכול להמשיך הלאה?" אנחנו ממשיכים הלאה.

הריונה מתקדם גם הוא, היא אומרת. אין בחילה בוקר או תשוקה. זה בטח אומר שיש לך בן, אני אומר לה. על פי המסורת העתיקה / סקסיסטית, ילדות תינוקות לשדוד את האמהות שלהם היופי שלהם להמיט הרס על גופם. היא שקטה לזמן ארוך, אבל אחר כך מצחקקת. "כולכם תגלו את [המין של התינוק] במהלך הבכורה של המופע שלנו ב -11 בספטמבר", היא מקניטה. האם נצר שלהם יש "K" כינוי, כמו כל שלו (או שלה) דודות מפורסמים? "לא, "אומרת צ'ינה חד משמעית. "לתינוקת לא יהיה שם K, שנינו הסכמנו". באשר למה שקורה בשבילה, היא עדיין עובדת על זה. "ברגע שאביא את התינוק הזה, אני אברר מה הלאה", היא אומרת. "אני לא מתמקדת בשום דבר אחר כרגע".


צילום של ויליאמס + הירקאווה

סטיילינג מאת אנינה מיסלין

שיער על ידי ג 'אנט מישל

איפור מאת ג'וליסה ג'קסון

1

Leave a reply

1 + 6 =