צ ‘יל, המלכה לא צל למעשה Meghan Markle במכתב הנישואין שלה הסכמה

צ 'יל, המלכה לא צל למעשה Meghan Markle במכתב הנישואין שלה הסכמה

האם המלכה אוהבת את מייגן מרקל? בדוק כן או לא. לאחר שהמלכה נתנה לה הסכמה רשמית בכתב לנישואיהם של הנסיך הארי והמיגאן מארקל אתמול, החלו לשונות להתלבט אם המלך החליק בצללה עדינה של חליפות כוכב.

זה לא ממש כמו המלכה לעשות משהו כזה, אבל כמה מעריצים המלכותי לקרוא את המכתב ונטל את הבעיה באופן לא אישי היא תיארה את שחקנית ארה"ב. "אני מכריז על הסכמתי לחוזה של נישואין בין הנכד האהוב עלי ביותר, הנרי צ'ארלס אלברט דייוויד מוויילס ורייצ'ל מייגן מרקל, אשר הסכמתי אני מסמלת תחת החותם הגדול ונכנסתי לספרים של הפריבי המועצה, "כתבה.

3

השווה את זה לתיאור שלה של קייט מידלטון ב מכשיר של הסכמה עבור אותה ואת הנסיך ויליאם של הנישואים, שבו המלכה תיארה את מידלטון כמו "שלנו אמין ואהוב קתרין אליזבת מידלטון." האם היעדר שמות תואר פירושו שהמלכה אוהבת פחות את מארקל?

תמונה

מכשיר ההסכמה לקייט מידלטון ולנסיך ויליאם
תמונות של גטי

לא, כי מכשיר ההסכמה אינו זהה למכתב שהוציאה המלכה אתמול. שלום! מאשרת כשהמלכה נתנה את הסכמתה הרשמית לנישואיהם של ויליאם ומידלטון למועצת הפרייבי - הדבר שעשתה אתמול למרקל ולארי - תיארה את קייט מידלטון באותה דרך לא אישית:

אני מכריז על הסכמתי לחוזה נישואין בין נכדי האהוב ביותר לנסיך ויליאם ארתור פיליפ לואי מוויילס וקתרין אליזבת מידלטון.

ביסודו של דבר, זה כל הניירת רשמית ולא, למשל, כרטיס הלמרק אישי חתום על ידי המלכה. בזכות חוק נישואין המלכותי של 1772 ו 2013 לצבוט את המלך המלכותי יש לתת הסכמה רשמית עבור ששת האנשים הראשונים בתור לכס; הארי הוא כרגע החמישי בשורה.

נוסף על כך, עדיין לא שוחרר כלי ההרשמה של Markle ו- Harry. זה מתקרב החתונה שלהם 19 מאי. למרקל יש כנראה שמות תואר מעניינים, מעריצים, שנכתבו לפני שמה.

Middleton וויליאם של הסכמה נתגלה ב -21 באפריל 2011; בערך שבוע לפני החתונה שלהם ב- 29 באפריל. הוא נכתב בקליגרפיה, ממוסגר, חתום בחותמת הגדולה של הממלכה, וחתום על ידי המלכה אליזבת השנייה - כה מתרברבת.

כמו כן, מעבר לכל פיסת נייר אחת אומר, מרקל מבלה עם המלכה ויש לה מערכת יחסים איתה. LaineyGossip מדווח כי מרקל ואת הנסיך הארי בילה את יום האם הבריטי, ביום ראשון האחרון, לאחר ארוחת צהריים איתה בטירת וינדזור. יום אחד לאחר מכן, עשה מארקל את הופעת הבכורה שלה עם המלכה ליום חבר העמים - עדות לכך המלכה אימצה מארקל מספיק כדי לכלול אותה אירועים מלכותיים בלבד, כמו חג המולד ואת יום כנסיית יום חבר השירות לפני שהיא אפילו נשוי הארי. אז, כל אחד יכול להירגע. הם הטובים ביותר - או האהובים - חברים.

1

Leave a reply

42 − = 34