סלינה גומז וג ‘סטין ביבר היה לגונה ביץ’ Staycation יום האהבה

סלינה גומז וג 'סטין ביבר היה לגונה ביץ' Staycation יום האהבה

למרות שצולמו כביכול בדרך לנמל התעופה LAX לנסוע לחג האהבה, סלינה גומז וג'סטין ביבר אכן נשארו בלוס אנג'לס - וצולמו יחד בשבת וביום ראשון בחוף לגונה. האוהדים תפסו את ביבר ואת גומז בשבת וביום ראשון בחוף.

הנה הם, קרוב ומרוחק בשבת:

3

והנה הם אתמול, שצולמו על ידי מעריץ במלון מונטאז 'של לגונה ביץ'. שימו לב לתלבושת השונה של גומז:

חוף לגונה הוא בערך שעה וחצי נסיעה של Studio City, שבו גומז קנה בית ביולי 2017, ולכן אין צורך לנסוע במטוס. טיול LAX, אשר נתפס על ידי paparazzi ו מכוסה על ידי שקעים מרובים, אולי היה מזויף מתוכנן לקנות את הזוג כמה פרטיות או אותם למעשה בדרך לגונה ביץ '.

ביום ראשון נפרדו השניים. ביבר צולם בכנסייה, והשתתף בטבילה בשעת אחר צהריים מאוחרת:

גומז, שהיה בעבר כוכב על ערוץ דיסני, זוהתה בדיסנילנד, שם הציבה כמה מעריצים. ביבר לא נראה בין הכיתה הגדולה המלווה אותה:

הזמן של גומז בלוס אנג'לס עם ביבר מוגבל. כמו פניו של המאמן, גומז צפוי להיות בתערוכת האופנה בסתיו / החורף של המותג על 13. היא השתתפה בשני ההופעות הקודמות של המותג:

תמונה

גומז בתוכנית האביב / קיץ 2018 של Coach.
תמונות של גטי

תמונה

גומז על המאמן של סתיו / חורף 2017 להראות.
תמונות של גטי

ואושר הבוקר על Instagram של המאמן היא תהיה בתערוכה מחר:

לא ברור אם ביבר יצטרף אליה בניו יורק כדי שיוכלו לבלות את יום רביעי, חג האהבה, ביחד - או אם סוף השבוע בחוף לגונה היה חגיגתם המוקדמת.

1

גומז וביבר התגלו ארבע פעמים בשבוע שעבר: יום רביעי בכנסייה שבה הם ניסו להיות ערמומיים - איש, ביום חמישי, בהופעה בקונצרט של רקס אורנג 'קאונטי (ואחר כך יצא לרחוב), "בדרך ל LAX" ב Laguna Beach, ואת יום ראשון ב Laguna Beach.

בעוד שהשניים לא דיברו הרבה על היחסים ביניהם מאז שחזרו יחד בסתיו, הסביר גומז שלט חוצות בנובמבר למה היא החזירה את ביבר לחייה. "אני בת 25. אני לא בת 18, או 19, או 20", אמרה. "אני מוקיר אנשים שהשפיעו באמת על החיים שלי, אז אולי קודם, זה יכול היה לכפות משהו שלא היה בסדר, אבל זה לא אומר שאכפת לי שמישהו יעזוב".

1

Leave a reply

8 + 1 =