ג ‘וליאנה Rancic של SAG פרסים שאלות השטיח האדום החמיץ את המארק שוב

ג 'וליאנה Rancic של SAG פרסים שאלות השטיח האדום החמיץ את המארק שוב

דיווח על שטיח אדום על המסך הוא פרופיל גבוה, נפח גבוה. זה מהיר וזועם, וחסר סלחנות. אבל ביום ראשון בלילה של SAG פרסים שטיח אדום, Giuliana Rancic עשה כמה שגיאות הבולט.

קלי מארי טראן היה תפקיד משמעותי של 2017 מלחמת הכוכבים: הג'די האחרון /, את הפרק האחרון של אחד הגדולים זיכיונות הסרט העולמי, והיה אמור להיות מגיש בפרסים. היא היתה ללא ספק אחד הכוכבים הפריצה הגדולה ביותר של השנה, אך כאשר Rancic תפס Tran על השטיח האדום, היא שאלה: "יש הרבה אנשים מאחורי ... מי אתה אוהב לקבל selfie עם היום בלילה?"

3

בטח, טראן הוא שם חדש יחסית. היא גם נראית לעתים קרובות נרגש מאוד להיות באור הזרקורים; חלק מן הקסם שלה הוא חוסר היומרה שלה כאשר אינטראקציה עם העיתונות, כפי שהיה ברור כאשר הודתה Rancic היא אמרה לעצמה לא לבלגן את הראיון. אבל זה מוזר מאוד לשאול שחקנית באחד הסרטים הגדולים של השנה מי אַחֵר בחדר שבו רצתה להיפגש - היא מיקמה את טראן ככוכבת לא ממש בכוחות עצמה - בייחוד כאשר רוב המרואיינים האחרים של רנצ'יק קיבלו שאלות הנוגעות במיוחד לדמויותיהם ולפרויקטים שלהם.

אבל ראש-הגרוטאות הזה נמשך זמן לא רב אחרי רגע מוזר נוסף עם השחקנית הונג צ'או, שהופיע בה צמצום קיבל שבחים קריטיים. שוב הוביל רנצ'יק את השיחה הקצרה בשיחה קצרה על כמה אנשים היו בסביבה - אשר, בכנות, לא צריכה להיות הפתעה לה בהתחשב במספר שטיחים אדומים שהיא עבדה - לפני ששאל את צ'או, "מי שאתה רוצה לפגוש הערב? "

רנצ'יק המשיך לשאול את צ'או, שמועמדת לתפקיד יוצא מן הכלל על ידי שחקנית בתפקיד תומך, על הקריירה שלה וסיפרה כמה שבחים מהשחקנית של השחקנית צמצום כוכב שיתוף מאט דיימון. אבל זו היתה שאלה נוספת שהתמקדה במשתתפים אחרים ולא באדם שאליו דיבר רנצ'יק, וגם עשה את המרואיינת כמו מישהו שהיה, כמובן, שחקנית - אבל לא, כמו, כל השחקניות האחרות האלה! היא לא היתה נִפְעָם להיות שם?

ראיונות השטיח האדום הם תמיד איזון קשה של חוסר פורמלי, מיקוד, גמישות, והיכרות. הם לא סינצ'ים. איש לא ציפה שכתב שטיח אדום יפתח בשאלה עמוקה הדורשת תשובה לשעה, בהתחשב בקצר הזמן ובטבעיותו היחסית של המצב. אבל זה קל לדבר עם כל מי שאינו A-lister בצורה שאינה מכריחה אותם לתוך התפקיד של Newbie או למזל המאושר. למשל, שאל רנצ'יק עוד מטפל חדש, טימותי צ'לאמט - במיוחד, גבר לבן צעיר - "מי נתן לך השראה? ".

Rancic הוא לא בדיוק חדש למשחק. היא לא צריכה להיות משוחררת מהקרע על שני הראיונות האלה. לרוע המזל, העובדה ששתי השחקניות היו אסיאתיות רק גרמה למבטים הבולטים עוד יותר, וזה מצער נוכח המשך הייצוג הנמשך של נשים אסיאתיות על המסך. על פי נתוני גילאי מסך של שנת 2008, רק 3.8 אחוזים מכל תפקידי הטלוויזיה והתאטרון תוארו על ידי השחקנים באיי האוקיינוס ​​השקט. מחקר של אוניברסיטת דרום קליפורניה לשנת 2016 מצא כי, מתוך 100 הסרטים המובילים באותה שנה, 49 לא כללו תווים אסיאתיים, ולאף אחד מהם לא היה שחקן מוביל מכל מין שהוא אסייתי. אז זו היתה הזדמנות מצוינת לשאול את צ'או, למשל, איך היא מרגישה על היותה השחקנית הראשונה ממוצא וייטנאמי שמועמדת לקטגוריה שלה - או לשאול את טראן על עבודתה מלחמת הכוכבים, למרות שהיא עצמה לא היתה מועמדת לפרס. אבל זה לא קרה. ובד אומלל על השטיח, E של Rancic! מתארחת, נינה פארקר, שאלה את אוליביה מון, ממוצא סיני-סיני, אם היא "השתוללה" על כוכבי הכוכבים שלה האוקיינוס ​​8.

אין ספק שאף אחת מן השחקניות לא נראתה מוטרדת מן השאלות - נקודות השטיח האדומות באות אחת אחרי השנייה בלילות גדולים של פרסים. אבל לאחר ש"גלובוס הזהב "של רנצ'יק זכה לביקורת על השטיח האדום, אם כי בסביבה אחרת לגמרי, בהתחשב בקמפיין" טיים אפ ", שרוב השחקניות היו תומכות בו באופן בולט, התשאול שלה בפרס" SAG "היה הזדמנות להחמיץ את כל האורחים כאדם אינטליגנטי, מוכשרים, מוכשרים היטב.

1
1

Leave a reply

+ 47 = 54