אנדרוגיני היא לא אישה לובשת מכנסיים

"אוף. מה הם עושים כאן? "היתה התגובה של קונה בגדי גברים אחרי שראה שורה של נשים ללכת ההופעות במהלך שבוע האופנה של גברים. זה היה לפני שלוש שנים. ואז היתה זו הפתעה. הרעיון של ערבוב גברים ונשים על המסלול נראה כהצהרה נועזת, ועדיין הרגיש חדש יחסית - או לפחות לא מוכר.

אבל האופנה נע מהר. והנה, והנה, 'co-ed' הוא עכשיו נפוץ כמו לשאול את הז 'קט של הז' קט או של החברה שלך ג 'ינס. ואנחנו רואים גופי אופנה סמכותי להכיר את המעצבים מאחורי אוספים שאינם בינאריים.

תמונה

Balenciaga מוכן ללבוש בשבוע האופנה פריז נשים סתיו / חורף 2018/2019
תמונות של גטי

CFDA, מארגן שבוע האופנה של ניו יורק, הוסיף "Unisex / non-binary" כקטגוריה חדשה בפברואר השנה. ומחצית מהמעצבים שהוכרו ברשימת המועמדים של LVMH השנה, מייצרים אוספים ניטרליים מגדר; לודוביק סן סרנין וצ'רלס ג'פרי, בין היתר. "המועמדויות מהדהדות את ההתפתחויות האחרונות באופנה", אמרה דלפין ארנוט, מייסדת הפרס.

תמונה

צ 'ארלס ג' פרי LOVERBOY במהלך שבוע האופנה בלונדון גברים ינואר 2018
תמונות של גטי
3

וארנול צודק. בעוד שמזגוג האופנה של גברים ונשים על המסלול אינו חדש (פראדה התחילה לעשות זאת שוב ב -2010, וז'אן פול גוטייה ואלכסנדר מקווין עיגבו את זה הרבה לפני כן), מותגים רבים יותר הולכים בעקבותיו - JWAnderson, APC, Balenciaga ו טום פורד כל השתתפו co-ed בפעם הראשונה בשנת 2018.

אתה יכול לטעון כי היא מבחינה כלכלית עבור מותגים לערבב גברים ו womenswear בתוכנית אחת - וזה - אבל גוצ 'י שווים 1.3 מיליארד ליש"ט. הם בקושי מתאמצים לשינוי בכיס. איפה זה שימושי הוא עבור הקונה, מסוגל לראות את המותג מלוכדת המציעה pitches אורח חיים, בניגוד למבט.

מה שקשור לאופנה על המסלול הוא האופן שבו הם מערבבים באופן מסורתי "גברי" ו"נשרי "(חושבים על ססגונים מיניים היסטוריים וחליפות כתפיים רחבות). אנחנו רואים פחות הצעה כפולה, עם מראה נפרד עבור חבר 'ה ונערות, ועוד אחד בגודל אחד, צורה אחת, גישה בסגנון אחד עבור כולם. תסתכל על Balenciaga העונה הבאה, אשר מציעה את אותו clingy, מרוסק קטיפה bodysuits ו אוכף-ירכיים מעילים עבור גברים ונשים כאחד.

תמונה

תמונות של גטי

אופנה עשויה להיות לאט לאט לעשות עם המודל הבינארי המסורתי שלה, ואת הדור הצעיר של מעצבים נוהג כי. למשל, אלכסנדר מאטיוסי, המעצב שמאחורי עמי (לשעבר מותג של בגדי גברים), החל לאחרונה לעצב את החייטות הנועזות שלו ואת הסריגים הבהירים על נשים, ומשקף את המציאות של איך אנחנו מתלבשים עכשיו. "עמי תמיד תוכנן לגברים קודם, "אמר מתיוסי לאל. "אבל אז נשים במשרד והחברים התחילו לאסוף קטעים, ונערות הפכו לחלק רשמי מהסיפור של עמי".

אותו דבר קרה גם עבור סן סרנין, שגם הוא השיג את התווית שלו בתור מותג בגדי גברים, אבל עכשיו מראה את האוספים שלו על נשים. "אני לא חושב על מין בעת ​​עיצוב בגדים, אבל רציתי להתמקד בגדי גברים", הוא אומר. "העובדה שסטייליסטים ועורכים הגיעו למצגת שלי חושבת," אני יכולה למשוך את זה ", היא מעודדת מאוד." אתה יכול לראות סימנים מסגירים של זמנו לעבוד עם אוליבייה רוסטינג ב Balmain - כסף lamé, paillets ו מעילי גשם lacquered . ואתה יכול להבין מדוע קישוט הבארוק של עבודתו פונה על פני המינים.

Ludovic de Saint Sernin אוסף אוטומציה Hiver 18 צלם @pascalgambarte Stylist @tom_van_dorpe מנהל יציקה @piotrchamier מוסיקה @ lukas.heerich שיער כיוון @ louisghewy באמצעות @mrsmithhair איפור @ gemmasmithedhouse הגדר עיצוב @julien_ca יועץ חזותי @mumford_matt מיקום @luciledemory הקש @ אייפר נעליים בשיתוף עם @repettoparis צעיפים המסופקים על ידי @beggandco

פוסט משותף על ידי Ludovic דה סנט סרנין (@ludovicdesaintsernin) ב

ב Matches אופנה, קונה מנהל נטלי Kingham אומר גברים ונשים עכשיו חנות בשני הקטגוריות. "לעתים קרובות אנו מסתכלים על אוספי בגדי גברים וידענו שהלקוחות הנשי שלנו יגיבו טוב". היא מוסיפה כי תוויות חדשות יותר נוטות פחות להיות ספציפיות למין, שכן "יש פחות לחץ להתאמה, והתעניינות מחודשת בהיותן חופשיות הבחירות שלך, אם זה על נוחות או יצירתיות '. זה למה אתה תראה את העבודה של מעצבים אשר בדרך כלל ליצור בגדים לגברים זמין בסעיף הנשים של האתר, מאת צ 'ארלס ג' פרי כדי מרטין רוז אדוארד קראצ'לי.

תמונה

מרטין רוז, שבוע האופנה בלונדון גברים יוני 2017
תמונות של גטי

קל לחשוב כי עמדות כלפי המגדר משתנות כאשר אתה מדבר עם אנשים אופנה, שבו כל דבר הולך על מנת לקבל את המראה הנכון. עם זאת, נראה כי שינוי הוא באופן כללי, עם מותגים גלויים יותר ידוענים התומכים בסגנון שאינו מיגדרי. HM הציגה שמלה באוסף ג 'ינס יוניסקס אותו השיקה בשנה שעברה, בעוד ג' אדן סמית '(שיש לו 8.2 מיליון עוקבים על Instagram) לבשה חצאית במסע SS17 עבור לואי ויטון.

1

תמונה

תמונות של גטי

יש בהחלט שינוי דורי. מחקר שנערך על ידי החברה Fawcett מצא כי 65 אחוזים של מעל 65 סבורים כי מין הוא בינארי, לעומת רק 44 אחוזים של בני 18-24. לכן אנו צפויים לראות פחות גברים ונשים המעוצבים כמקבילים חופשיים כמו דור חדש של כישרון עיצוב מגיע דרך, פחות סגנונות ספציפיים מגדר (מורטוריום על המונח "כיפוף מין", לפחות). רק לחשוב על כל האפשרויות.

1

About

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =